Як нечистоти потрапляють у водойми Приірпіння

1

kolodazАвтор: Євген Новіков

Мешканці Ірпеня і не підозрюють, що у водойму поблизу вулиці Котляревського, де вони звикли купатись, стікають нечистоти.

Неподалік від пляжу, де от-от розпочнуть купальний сезон, прорвало колектор.

Просто з-під землі вирує доволі стрімкий потік води з характерним запахом фекалій. І звідси до зони відпочинку — менше 500 метрів.

mapa

Саме звідси нечистоти стікаються просто до кар’єру, поруч з яким і є пляж.

plazh

Потік настільки сильний, що на хвилину виливається десь кільканадцять літрів води.

kolodaz

Ось так вода біжить до водойми.

shlah

Якщо ж пройти 30 метрів на північ, то кожен зможе побачити, що відтінок рідини тут каламутно-димчатий. Це зовсім нетипово для болота.

Але це від людського ока вже приховує бетонний паркан, що розташований на вулиці Котляревського навпроти ресторану “Камелот”.

Треба розуміти, що уся ця вода потім так чи інакше потрапляє до річки Буча, яка впадає в Ірпінь трохи вище мосту на гостомельській трасі, поряд із селищем Мостище.

Про очевидну небезпеку повідомили на вихідних міську раду Ірпеня й попросили невідкладно відреагувати.

plazh

“Це справді так, як ви кажете. Було повідомлення від громадськості, і ми одразу ж перевірили й вжили заходів. Зараз цього вже немає. Це колектор Ірпіньводоканалу. Поламка ліквідована”, — відповідає Богдан Мельничук, в.о. міського голови.

У середу зранку ми перевірили колектор. Вода дійсно вже не тече, але ми і далі відстежуємо стан довкілля в Приірпінні.

Автор: Євген Новіков, ірпінець

1 Comment

  1. Ігор 12 Травня 2014 at 23:06

    Ще є періодичні скидання біля автомосту в районі БКЗ від каналізаційної станції у Бучі. Стоячи на мості, можна чудово бачити цей потік у момент скидання, що вливається у річку Бучанку та має відмінний від неї колір. Нещодавно натрапив на цю тему у форумі Ірпеня від … 2007р. Сім років пройшло, а віз і нині там. http://dyrpen.org/forum/index.php?topic=1002.0;wap2

    82.145.216.1**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539