Кличку: не здавайте Біличанський ліс!!!

21

Сьогодні облрада могла ухвалити межі селища Коцюбинське, які б узаконили дерибан Біличанського лісу на рівні облради.

Питання не було в порядку денному. Його підступно мали внести з голосу.

Під облраду до Києва з Коцюбинського та Гостомеля, який теж хоче шмат лісу, ті, хто організовували антимайдан у селищах, звезли депутатів рад і бюджетників. Частина їх взагалі не знала, що робитиме під облрадою.

Ми дуже хочемо подякувати тим, хто будучи в радах селищ та в бюджетній сфері попередив нас, активістів та захисників Біличанського лісу напередодні. Ми встигли підняти інформаційну хвилю і на неї відреагував міський голова Києва Віталій Кличко на сайті Київаради.

Більше того майже вночі колишній депутат Київради з екологічної комісії Денис Москаль знайшов постанову Вищого адміністративного суду (касація), де чорним по білому Феміда написала, що Київрада правомірно не погодила селищу Коцюбинському межі.

1 травня підписано указ президента, який захистив Біличанський ліс від дерибану будь-якою з рад: чи то Коцюбинською, чи то Київською.

Але дерибанників така ситуація не влаштовує, бо вони мають відбити свою 501 ділянку(роздерибанили через депутатів і підставних).

До речі, майже 100 ділянок з цих 501-ї опинилась в руках депутата Коцюбинської селищної ради Євстифєєва. Сам Євстифєєв сьогодні перед камерами заперечував цей факт на телекамери й активно лобіював це питання в облраді.

А ще рік тому на засіданні профільного комітету ВРУ слова прокурора про те, що Євстифєєву належать ці ділянки в лісі депутат, що курує дерибан лісу, не заперечив жодного слова.

Зранку перед засіданням Київоблради озвучили, що Кличко підписав з селищним головою меморандум й погодили питання меж Коцюбинського не виносити сьогодні.

Текст меморандуму у залі засідань облради нам продемонстрував депутат Юрій Левченко, який зараз веде боротьбу із забудовою в Святошинському районі по вулиці Львівський та вивчає законність земле відводу військової частини для побудови Технопарку.

При тому, що Кличко став міським головою й по суті проблема Біличанського лісу була вирішена указом президента, на картографічному матеріалі стоїть підпис голови облради,а касаційний суд визнав, що Київрада правомірно не погоджувала межі, в останньому пункті меморандуму фігурують слова, які є такими бажаними для одного з організаторів дерибану депутата Владислава Євстифєєва.

Документ 1941 року, часів СРСР, не має абсолютно ніякого змісту, бо там йдеться про переіменування селища.

Щодо площі населеного пункту, то є документ від Ірпіенського виконкому (Коцюбинське – це селище в Приірпінні). Тут сам Ірпінь визначив: площа селища 87 га.

Які ж апетити в дерибанників Коцюбинського та лобістів дерибану в облраді?

Попри те, що було оголошено про меморандум депутатам на сесії роздали проект рішення, який лобіюють екс-“регіонали”, в тому числі й депутатка Наталія Семко, яка організовувала передвиборчу кампанію для Петра Мельника й наражала дітей на небезпеку.

Згідно з проектом рішення, Коцюбинське з площею 87 га просить розширити її до 4065 га. Тобто майже у 50 (!!!) разів за рахунок того ж таки Біличанського лісу.

2000 тисячі дери банники пропонують віддати під нацпарк (торгуються, як на базарі), а 2 тисячі подеирбанити. І це ніхто не приховує.

Яка різниця, хто буде дерибанити? Київрада чи Київоблрада,” – говорить з трибуни УДАР-івець Леонід Танцюра.

(Тобто в лавах УДАР-у області вже говорять про дерибан відверто і на камери! І їх це влаштовує!)

Однопартієць Кличка відверто на камери вже після підписання меморандуму звинувачує Київраду, яку по суті контролює Кличко в тому, що столиця дерибанитимуть не гірше. Тому у нього закономірно виникає бажання подерибанити на рівні області.

Статус нацпарку, за який ми воювали 5 років і який наданий 1 травня завдяки указу президента, унеможливлює прийняття рішень на рівні місцевих рад. Це вже національний парк з усіма відповідними погодженнями.

Кличка втягнули в чергову авантюру. Але ті, хто стояв на захисті лісу років вимагають, аби їх включили до цієї групи, яка буде вирішувати і обговорювати це питання.

Наші пропозиції до робочої групи:

Полочанінов Володимир – нардеп, який допоміг дотиснути підписання указу про створення нацпарку й вже має досвід зі створенням не одного нацпарку в Україні.

Ар’єв Володимир – нардеп, який йшов до Верховної Ради, обіцяв захистити ліс від забудови, допомагав активістам у боротьбі за збереження лісу.

Крутько Володимир – єдиний депутат Київоблради, який на засіданні категорично виступив проти дерибану й наголосив, що до робочої групи мають увійти ті, хто захищав ліс і володіє питанням.

Левченко Юрій – депутат Київради, який захищає і обстоює незаконні забудови Києва.

Луценко Ігор – депутат Київради, який виступав теж проти незаконних забудов міста Києва.

Андрій Скіпальський – коцюбинчанин, який веде боротьбу із дерибаном Біличанського лісу з 2009 року.

Агеєва Вероніка – еколог, яка займається темою Біличанського лісу вже понад 10 років й неодноразово виступала в Київраді.

Міністерство екології теж висловило бажання дати свого представника. Ми переконані, що аналогічні представники мають бути від Святошинського ЛПГ, які обслуговують ліс з 1957 року й по суті є землекористувачами з того часу.

Представники земельного відділу Київради та юристи, які вели справи проти дерибану лісу. Ми залишаємо за собою право після колективної наради ввести інших членів.

Я теж прошу включити мене до робочої групи.

За ліс також боровся від самого початку наш земляк – Ігор Домбровський, який зараз добровольцем пішов на фронт захищати кордони України. Він не зміг сьогодні бути під облрадою, але попросив передати пару слів борцям за “межі”:

“Я всіх, хто хоче утверджувати межі запрошую на межу України з Росією. Ми як раз тут стоїмо за межу, тільки іншу. Тут є де воювати – нема ким пререкрити кордон. Тут значно краще, ніж на сцені з Петром Мельником. Але я розумію, що ані Башун, Садовський, ані вєлікій комбінатор Євстифєєв, ані секретар ради Ковтач, який ходив сьогодні, як мені сказали, на мітингу в погонах полковника, не приїдуть відновлювати межу нашої держави”.

“Ніхто із них не зробив жодних дій, аби нам допомогти. Що їм до країни? Вони за свої ділянки можуть повоювати лише як Путін – з-за спин пенсіонерів та бюджетників, яких або залякали, або обіцяють, як завжди, золоті гори. Роблять все, щоб протягнути дерибан 501 ділянки 2008 року,” – додає Домбровський.

Коцюбинчанин Домбровський додає, що якщо в Коцюбинському дійсно хочуть розвитку, то хай відзвітують, скільки квартир і дитсадків дасть новий комплекс “Атлант” на 6 тисяч і пояснять, чому було 4 дитсадки, а стало 2:

“А ще хай пояснять, чому вбивають у селищі розвиток підприємств й нищать їхнє дороге устаткування й робочі місця. Від цього страждає бюджет”.

До відома пана Кличка, коцюбинчани просяться стати частиною столиці, бо їх дістали от такі дороги, бо ми кілька кілометрів від Києва.

Ціни на опалення понад 10 гривень від монополістів.

І ось результати соцопитувань, які провели буквально рік тому фахівці Центру соціальних та маркетингових досліджень SOCIS.

То може одразу, щоб двічі не сперечатись і не вступати в затяжний діалог з дерибанниками, провести місцевий референдум і дізнатись думку людей. Тоді всі питання відпадуть самі собою: і ціни на опалення, і ціни на проїзд. І ніхто не буде курувати з нашого селища дерибанні питання.

Пане Кличко, при всій повазі, у Вас в руках і рішення судів, і погоджений план, і соцопитування. Тому я навіть не припускаю, щоб Ви здали Біличанський ліс дерибанникам.

Ми готові допомогти з огляду на досвід, який отримали за 5 років боротьби.

Авторка: Ірина Федорів, “Українська правда”.

21 коментар

 1. Давид Коцюбинчанин 26 Червня 2014 at 19:02

  Пані “Кисельов-Федорів” – це як найкраще для Ірини підходить. Кого Ви зомбуєте на приєднання до Києва?
  Де орігінал документу, що підтверджує опитування? Хто був замовником опитування?
  діаграма – це документ якому можна вірити?
  Чи спокійно Ви спите в новобудові, яка перша виросла на місці дубів яким було до 100 років?
  Перегляньте свої публікації, скільки можна як папуга-кисельовська повторювати
  ліс належить Києву,
  мешканці хочуть до Києва,
  Я ФЕДОРІВ молодець,
  тільки Я Федорів щось роблю,
  Я НАЙКРАЩА серед депутатів,
  Я ініціювала,
  Я простий депутат ,
  Я ФЕДОРІВ з СТБ.
  Не рвіть Ви свою дупу за той Київ. Хочете бути “КИЄВСЬКОЮ”? Тоді вперед за ординами десь в Біличанському (вул. Булаховського наприклад) масиві оселяйтесь (Скіпальського не забудьте) , там і побачите як добре живеться серед “чистоти і порядку”!
  Пропоную інфу про борця за межі Києва, яка є депутатом Коцюбинського розмістити в кожній маршрутці ( які ВОНА САМА безкоштовно оновила ), хай коцюбинчани знають свою лобістку.
  Другим кроком пропоную оголосити громадські збори в домі культури куди її запросити, хай подиветься на людей і доповість, що ВОНА працює а всі решта ледарі, які нічого не роблять. Хай громада вирішує, що робити с такою лобісткою КИЄВСЬКОЮ.
  Що з Вами буде, якщо Київ за допомогою таких рейдерів як Ви і Скіпальський відіжме ліс собі і почне його знищувати?
  Ви втратите ВСЕ!
  А воно так і буде, бо Зеленбуд тільки пеньки до того часу залишить. Саджанці мало посадить, вони ще до розміру дерев мають вирости, а це тяжка праця, охорона, догляд.
  Я Вас навіть не знаю і не бачив (крім фото на сайті) , тільки чув і навіть підтримував коментарями. Багато про кого Ви пишете я знаю з дитинства, бо з 7 років живу в селищі, Вони про Вас позитивної думки, бо мабуть ще не розгледіли того, що їх шокує.
  Якби не фотки на сайті та ФБ, подумав би, що Ви РЕМБО (Товста і бридка) бо стільки ЯЯЯЯЯЯЯЯ в одній журналістці-депутатці лякає. Поки писав, зрозумів, що є корінь Ваших фобій і манії величності, і цей корінь в тому, що у Вас немає нормального СЕКСУ в житті і Ви цим своїм Я самозадовільняєтесь. І не кажіть, що він у Вас є, то точно для галочки, тільки б був.

  78.111.186.**

  • Олексій Кузьменко 27 Червня 2014 at 11:15

   Давиде!
   Не пишу “шановний пане”, бо до людини яка дозволяє собі таке говорити (писати) жінці, таке звернення не підходить!
   Згодні ви з Іриною чи ні, це не дає вам право її ображати!
   Як написала одна розумна людина: “Якщо чоловік ображає когось темою сексу то якраз в нього цього сексу і немає.”
   Якщо є щось по суті то пишіть.
   А якщо в голові тільки словесний понос та перехід на особистості, то зателефонуйте краще мені. Мій телефон 067-9975541. Чи вас вистачає тільки на образи жінок?

   Без поваги до вас
   Олексій Кузьменко
   067-9975541
   kuzmenan@gmail.com
   http://www.facebook.com/kuzmenan

   217.76.204.2**

   • Ладко 27 Червня 2014 at 22:43

    –Якщо чоловік ображає когось темою сексу то якраз в нього цього сексу і немає.

    Це Ваше особисте? Можна посилання на автора? Навіть Google не знає…

    46.149.190.**

   • Давид Коцюбинчанин 4 Липня 2014 at 14:12

    ШКОДА МЕНІ ТИХ, ДЛЯ КОГО ТЕМА СЕКСА Є БОЛЮЧОЮ. Щодо “по суті”, то тільки дурень може не розуміть за чиї інтереси бореться Ірина. Не думаю, що Ви з таких. Телефонувати Вам не бачу резону, бо Ви зомбований (інформаційною зброєю Ірини) і крім комфлікту та плачевного для Вас наслідку я не бачу інших варіантів розвитку подій, воно мені треба? хай у вашої дитини буде батько здоровий, а я без тагаря на душі за свій вчинок…

    78.111.187.1**

  • Никита 27 Червня 2014 at 14:26

   про секс этой особы немного перегиб, но а в остальном поддерживаю. Лживая , проплаченная журналюга. На застройщиков киевских работает и всячески пытается не дать уйти земле кроме как в киев. истинный патриот не будет кричать на всю страну, что урежьте нас территорию, заберите нас куда нибудь. И эта безмозглая команда, что якобы расследования ведет – не востребованы в детстве-юности были, так сейчас пытаются самореализоваться. Попуститесь. Не умеете руководить, не мешайте остальным. Вы в своей жизни, кроме как слабые места у людей ничего и не сделали.

   83.142.232.2**

   • Ольга Матюшина 27 Червня 2014 at 21:34

    Так ми ж просимо у наших депутатів щоб вони поділилися з нами їхніми досягненнями. Ну, будьте так ласкаві, розкажіть яка користь від тих керівників, яких ви так вихваляєте. Може ми якось не помічаємо тих покращень.

    95.158.25.1**

  • Тетяна 27 Червня 2014 at 17:26

   Панове, жаль, що у вас все так примітивно зводиться до сексу. Напевне, те що вас мають у всіх державних інстанціях вам до вподоби, і башляти за такий “секс” вам напевно не звикати, або навпаки ви державний муж і всіх маєте.
   Ваша хвороблива уява, навіть не може повірити в те, шо можна і по любві.
   Ви наче отой онаніст із кущів.
   І це ж треба, як не знаючи особисто людину, так її розкусили, та на чисту воду вивели, та все в інтернеті розгледіли.
   За вами Фрейд плаче — отакими слізьми.

   95.158.10.1**

 2. Ладко 26 Червня 2014 at 21:52

  Пане Давид!

  Я теж про таке думав, я не один…

  Порвало. Дякую.

  46.149.176.**

  • Тетяна 27 Червня 2014 at 17:33

   То може зустріньтесь разом, ви створені один для одного…

   95.158.10.1**

   • Ладко 27 Червня 2014 at 18:30

    Пані Тетяно!

    Можу констатувати факт, що відповісти на запитання про ліс Ви не в змозі. Вам залишається хвалити Ірину, вірити в неї, молитися на неї. Правильно поставлений діагноз заводить Вас у ступор. Лякає. Вихід простий. Почати думати. Пробуйте.
    Якщо Ви не бачите, як сайт Коцюбинського перетворюється на сайт Ірини Федорів, а інших 12000 мешканців не існує, (а підписів “за ліс” зібрано 15000!??), то… Ще раз: починайте думати.

    46.149.190.**

    • Тетяна 28 Червня 2014 at 10:24

     Іди геть, троле!

     95.158.10.1**

     • Ладко 30 Червня 2014 at 08:41

      Конкретна відповідь. Хто захоче– зрозуміє!

      46.149.189.1**

    • Давид Коцюбинчанин 4 Липня 2014 at 14:16

     знаково, що Ірина мовчки сковтнула слюну причитавши комент… Отже діагноз встановлений правильно 🙂

     78.111.187.1**

 3. Володимир 26 Червня 2014 at 22:52

  Давиде! Фу-у-у! Хоча чому “фу-у-у”, мабуть, також “запав” на пані Ірину, але боїтеся в тому признатись… А по приєднанню: час іде вперед, Коцюбинське вже давно, по суті, анклав у Києві. Пора Коцюбинському стати Столицею. А то посідали братки-депутати і дерибанять “втихаря” як не ліс, то ДОК! Чи проходили Ви, Давиде із своїм маленьким дитятком-немовлятком по вул. Залізничній коли повз Вас проїжджала маршрутка, чи фура, чи інше авто, здіймаючи хмару кам’яно-піщаного пилу, який залітає і горло і в очі!? Коли хвилею в голові прокочується одночасно дві думки: “як захистити і врятувати маля від цієї хмари і друга: “щоб ти завалився, хазяйська паскуда, за таку дорогу!” Навіть тільки через це я буду голосувати за Київ!

  178.95.160.**

  • Ольга Матюшина 27 Червня 2014 at 21:23

   Да-да, а ще наші горе депутати кущі біля під”їздів підрізають під корінь так щоб мешканці краще смакували той пил від тих розбитих доріг http://bit.ly/1yV3aX7

   • Ладко 27 Червня 2014 at 22:39

    ОЛЬГО!!!

    Ну хоч одну кому поставте!!!

    Скільки можна смакувати ті кущі..

    Яка користь коцюбинчанам від передачі лісу Києву?
    Ви думаєте, київські висотки нижчі?
    Чи “Київ”– це кантон у Швейцарії, де все інакше, де немає розбитих доріг і вирубаних скверів?
    Чи є в Україні хоч один національний парк без хатинок за трьохметровими парканами?
    ну? чекаю…

    46.149.190.**

 4. Леся 27 Червня 2014 at 09:31

  Звертаюся до “Давид Коцюбинчанин” – що, земелька крадена з під носу тікає?
  Ірино, так тримати!!!!!

  77.239.179.**

 5. Ольга Матюшина 28 Червня 2014 at 11:26

  Мені подобається щоб Ви мене виправляли. Чесно кажу 5 років прожила за кордоном, українською не спілкувалась. Так, і українську мову я вивчала як другу мову, оскільки моє дитинство пройшло в Донецькій області. Тому Вам вдячна за Ваші коментарі, критика стимулює розвиток людини.

  Я обов’язково вдосконалю свою українську і зверну увагу на граматику. Але все ж таки, я маю право вільно висловлювати власні думки.

  З приводу Києва, десь 10 років я жила в Києві, чесно кажу такого безладу як в Коцюбинському не бачила ніде і ніколи, і більше всього мене вражає хамство місцевих очільників. Всі знають якщо зайдеш до селищної ради задля вирішення якихось нагальних проблем, то позитиву не очікуй. Чи Ви мені хочете сказати, що Садовський себе на останній сесії гарно поводив. Його заява, що дітей всіх біженців в садочки влаштували, була правдою? Ви підіть і спитайте у біженців правда то чи ні, садочки з понеділка зачинені.

  Жінки, що прибули з зони АТО, так і інші коцюбинчанки, не знають куди дівати дітей і не мають змоги повноцінно працювати. Ви ж були на сесії і чули, що порадив Садовський і якась там депутатка, що дітей елктричкою в Ірпінь возити або до Києва в садочки віддати. Електричкою возити нереально малюків вранці. В Київ наших дітей не часто приймають.

  Відповідаю на Ваше питання про проблеми Києва. Звичайно, там є свої проблеми. Але комунальні послуги дешевше, такого кошмару в садочках і з транспортом немає, хамства в районних адміністраціях не почуєш.

  Дороги розбиті в самому центрі Коцюбинського, до селищної ради взагалі зараз дійти чи доїхати проблематично по тих дорогах. Біля якої районної адміністрації в Києві дороги в такому стані?
  Приєднуватись до Києва чи ні, то вирішувати громаді, якщо дане питання буде винесено на референдум. Моя особиста думка, що звичайно простіше вирішувати питання в межах Коцюбинського. Але, на превеликий жаль, ми маємо зовсім протилежне.
  Ліс має бути збереженим, і я взагалі не розумію про що тут можна сперечатись.
  Які б межі не затвердили простим людям ніхто ділянок не дасть ніколи. То відверта маніпуляція. Люди свято вірять, що їм допоможуть вирішити їхні житлові проблеми. Людям звичайно то обіцяють, але це відверта брехня. Ми маємо гуртуватись і спільно відстоювати наш ліс, а не сперечатись і переходити на якісь особисті образи.

  95.158.25.1**

 6. Ладко 30 Червня 2014 at 09:05

  –Тому Вам вдячна за Ваші коментарі!
  –я маю право вільно висловлювати власні думки.
  Я теж маю таке право!
  Щось велике в лісі здохло! Ще тиждень тому намагалися заткнути мені рота, а право висловлювати власні думки було лише у Вас і “Тієї, якій погрожували по телефону”

  Знайдіть хоч у одному моєму дописі добрі слова на адресу Садовського?! Я таке писав? Ніколи за Садовського не голосував! (За “ту, що живе на місці трьох дубів” теж не голосуватиму, бо селищному голові треба вміти щось робити, а не лише базікати)

  — Дороги розбиті в самому центрі Коцюбинського,
  подивіться на Окружну (має значення не наявність райдержадміністрації, а ВАЖЛИВІСТЬ дороги), подивіться на Робітничу, яка належить Києву..

  –Ліс має бути збереженим.
  Переданий Києву– це не означає збереженим! Збережений заради чого? Якщо заради людей, то Нац. парк– це щось трохи інше. У порядний Нац. парк Вас з цуциком гуляти не пустять.. Чи Ви сподіваєтесь, що закон про Нац. парк не виконуватиметься??
  Які саме природні, культурні чи історичні пам”ятки знаходяться у Біличанському лісі, посадженому після війни на місці вирубаного “на відновлення Києва”? На якій підставі Національний парк?

  –Які б межі не затвердили простим людям ніхто ділянок не дасть ніколи. То відверта маніпуляція.
  У списку 501 є прості люди, нехай їх і не багато. Те, що пишете Ви, і за що боретесь– таки відверта маніпуляція.

  46.149.189.1**

  • Ольга Матюшина 30 Червня 2014 at 11:25

   Шановний, пане Ладко. Хто Вам забороняє висловлювати Ваші думки? Коли конретно особисто я щось подібне зробила? Ми можемо мати різні точки зору, але до Вас я відношусь з повагою і я Вам ще раз повторюю, Ви вже стали незамінним співрозмовником і коментатором. Із великим задоволенням б з Вами познайомилась. Ви досить освічена і ерудована людина, у Вас є досить непогані ідеї. Інтуїтивно я відчуваю, що Ви значно старші за мене і більш досвічені. Ви можете знайти мою сторінку в фейсбуці, я буду рада з Вами познайомитись.

   Стосовно людей і ділянок, людей шкода, але їм брешуть, ніхто нічого їм не дасть, а депутати своє отримають безумовно. Ви як людина з чималим життєвим досвідом маєте розуміти, що таким як Садовським та Ковтачам вірити не можна. Вони не просто брешуть, а ще й принижують людей.

   95.158.25.1**

   • Ладко 30 Червня 2014 at 14:03

    Все ще чекаю відповіді:
    Які саме природні, культурні чи історичні пам”ятки знаходяться у Біличанському лісі, посадженому після війни на місці вирубаного “на відновлення Києва”? На якій підставі Національний парк?

    –ніхто нічого їм не дасть
    Люди отримали на руки ДЕРЖАВНІ АКТИ власності.

    46.149.189.1**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539