Прилипко на біс обрали заступницею голови

7

Доньку Ірпінського депутата й екс-“регіонала” Прилипка звільнили і знову обрали заступницею селищного голови Гостомеля.

За цей час вона не знайшла кращої пропозиції і знову погодилась на роботу за 2 100 грн на місяць. Анатолій Кириченко наголосив доньці мільйонера, яка пообіцяла завезти у свій кабінет меблі з червоного дерева, що та має бути на роботі рівно о 8:00.

Депутат Вознюк одразу ж поцікавився, коли ж Прилипко буде знаходити з таким графіком час на солярій.

Для Ольги Прилипко – це вже друге обрання на посаду заступника селищного голови,  але тільки зараз вона погодилась скласти депутатські повноваження.

“Зав’язалася дискусія, депутати почали казати, що Ольга Прилипко має відмовитись від мандату. Як не дивно, вона погодилася і написала відповідну заяву”, – розповідає депутат Гостомельської ради Василь Вознюк.

Кириченка, як і інших депутатів, таке рішення Ольги Прилипко здивувало.

Нагадаємо, саме “Сайт громади Приірпіння” під час першого обрання депутатки Ольги Прилипко на цю посаду, наголосив на неможливості суміщення депутатського мандату та посади заступника голови, який автоматично, за законом, входить до виконкому.

Кириченко навіть не знав, що спершу ставити на голосування – відмову від депутаських повноважень чи кандидатуру Ольги Прилипко на посаду свого заступника.

Депутати за доньку Прилипка голосували одноголосно. Кажуть – обирати нема з кого, хоча всі погодились з тим, що на цій посаді має бути фахівець, а не абихто.

“Нам фактично запропонували обирати з двох кандидатів – Ольги Прилипко та Сергія Чемериса – колишнього помічника Прилипка. Оскільки більшість була проти Чемериса,  проголосували за Прилипко”, – розповідає депутат Гостомельської ради Юрій Марчук.

Джерела в раді кажуть, що перед цією сесією велися переговори між депутатом Гостомельської ради Олегом Мамчуром та Юрієм Прилипком, щоби той вмовив доньку відмовитись від посади.

Але донька мільйонера Ольга Прилипко після неочікуваного для себе скандального звільнення була непохитна. До того ж, як виявилось, Чемерис нібито вже не працює безпосередньо з Прилипком.

“Зараз депутат Олег Мамчур, який очолює комунальне підприємство “Житлоінвест” хоче відійти від впливу Юрія Прилипка. Він працює по земельних питаннях в тандемі з Кириченком та землевпорядником Юлією Качуренко. Кириченко теж хотів би відійти від впливу Прилипка тому так і лобіював кандидатуру Чемериса,” – розповідає джерело в Гостомельській раді.

“Відтоді як Чемериса вигнав Прилипко зі своєї команди, а це сталося після того як Чемерис разом з Максимом Осецьким загубили на майдані важливі документи Прилипка, його взяв до себе на роботу Мамчур. І хоча Мамчур зараз займає офіс в приміщенні Прилипка, власне там, де останній переховував автомобілі Януковича, стосунки в нього з Прилипком досить напружені. Він хоче дерибанити землю в селищі одноосібно,” – додає джерело.

До слова, депутат Мамчур на голосування за заступника в раду не з’явився, а прийшов дещо пізніше.

З п’ятниці Ольга Прилипко виконує обов’язки заступника селищного голови, а в кабінеті поки немає червоних меблів, хоча мільйонер отримав “знижку” від місцевих депутатів й тепер сплачує громаді за оренду землі під складами, де переховував свого часу автопарк родини Януковичів, не 12 %, а 6 %.

7 коментарів

 1. Чорком 3 Грудня 2014 at 21:04

  А где инфо, что марчик тер с прилипоном перед голосованием за доцю??? Что он теперь “золотой” с местым смотрящим – ильичем? Что целуются с доцей и ложил на людей, которым втирал идеи майдана!!! Отимел всех, кто за него впрягался!!! Теперь важный и стоящий пень…

  • Гостомельчане Форевер! 5 Грудня 2014 at 00:33

   Не “золотой”,а в “золотых”-наврятли!!Сделал правильный тактический ход и мы думаем,что впредь в раде появится толковая объединенная коалиция,которая продуктивно будет работать во имя народа!СЛАВА УКРАИНЕ!!!

 2. Гость 4 Грудня 2014 at 23:11

  Насколько “Важный и стоящий”..,будем посмотреть!!!Но не ноющий,хитрый,подлый,льстивый грабящий людей дуэт Мамчура и его “кислой” подстилки.

  • Гостомельчане Форевер! 5 Грудня 2014 at 01:02

   Буду с Вами солидарен,знаю не по наслышке змея этого О.М.,знаю многих обманутых людей по земельным вопросам этим скользким гадом.Да и сейчас тема “атошников”у него не выходит из головы(ищет ребят из нашего края(атошников),предлагает написать заяву на земельный участок и по-быстрому “кислое”решение и доверенность на своих людей для дальнейшей реализации”гадского проекта”.Знает гад,что у ребят нет и малых денег ни на проплаты оформления,ни на постройку,ну да Бог ему судья!

 3. Гостомельчане Форевер! 4 Грудня 2014 at 23:59

  Марчук или как здесь пишут Марчик,МОЛОДЕЦ!!!В этот раз он положил не в магазине на прилавок,а на стол негодяям и трусливым шкурам Олегу Мамчуру и его подобным и не на стол,а прямо в рот.Молодец,поздравляем от всей души!!!!Так держать Марчик!!!:)))

 4. Гость 5 Грудня 2014 at 01:09

  Вiтаю Вас Ольго та розраховуемо на Вас та Вашу допомогу нашому рiдному Гостомелю!

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539