Графік руху безкоштовної маршрутки до гіпермаркету

10

Щосуботи та щонеділі “Епіцентр” надає змогу громаді селища користуватись безкоштовною маршруткою.

Автобус вирушатиме від Епіцентру через вулицю Пономарьова, залізничний переїзд, вулиці Меблеву, Лісову, Паризької Комуни, Бакала до залізничної станції “Біличі”.

Час руху автобуса:

від “Епіцентру”: 10:40, 12:40, 14:40, 16:40.

від залізничної станції: 11:00, 13:00. 15:00, 17:00.

“З таким часовим проміжком ми визначилися зараз для того, щоб в подальшому можна було відрегульований графік  з огляду на вивчення реальних потреб громади,” – повідомляє редакції Вадим Сушко, директор гіпермаркету “Епіцентр” №6 міста Києва.

Редакція звертається до всіх читачів максимально поширити графік руху та по можливості поширити і карту руху безкоштовного маршруту.

Зараз вивчається можливість подовження наданого маршруту до гіпермаркету “Ашан”.

10 коментарів

 1. Анна с Мебельной 11б 13 Жовтня 2012 at 10:30

  Ура! Наконец-то, хоть какая-то связь нашей стороны Коцюбинского с Киевом (Эпицентр,Ашан). Иногда, прежде чем ехать за покупками,задумывалась – а не проще ли через Академгородок и в Новус,все-таки маршрутка прямая. Теперь же с организацией маршрутки до Эпицентра, сомнения все отпадают сами собой. Мало того,что удобно,еще и бесплатно. Ну тут ВАЩЕ!!! )))
  Ирина,огромное спасибо, что Вы так беспокоитесь и трудитесь на благо поселка! Побольше б таких людей, авось и начнет прививаться адекватная гражданская позиция.
  Ну , а если помечтать,то в идеале,конечно, сделать бы маршрутку до Ашана,т.к. большинство делают покупки именно в продуктовом магазине.
  Еще раз большое “ЧЕЛОВЕЧЕСКОЕ” спасибо!!!

  • Ірина Федорів 13 Жовтня 2012 at 13:24

   Дякую, Аню. Ми зараз працюємо над питанням подовження маршруту до “Ашану”. Наразі проблема полягає в незавантаженості маршрутки, оскільки люди ще не знають про її існування в своїй більшості, а також не дуже поширений графік руху. Дуже не хотілося б, щоб через незавантаженість маршрутку прибрали.

   Сподіваюсь, дуже скоро ми налагодимо пасажиропотік і незабаром можна буде домовлятись з керівництвом “Ашану”, щоб вони взяли на себе витрати на пальне, а “Епіцентр” надавав автобус. Таким чином один маршрут буде курсувати в ідеалі до додвох гіпермаркетів. Просто потрібен ще деякий час.

   Вам дякую за активну громадську позицію. Без Вашихпідписів під зверненнями всебуло б, я думаю, не так швидко і легко.

 2. Оксана 15 Жовтня 2012 at 09:13

  Мені здається графік трохи не зручний. О 10.40 Від епіцентру буде їхати пуста маршрутка і о 17.00 люди приїдуть в Епіцентр, а чим повертатися додому?

  • Ірина Федорів 15 Жовтня 2012 at 13:44

   Перша маршрутка завжди буде їхати від “Епіцентру”, а остання – завжди повертатиметься в “Епіцентр”. Тому, що автобус на ніч стоїть там.

   Першу маршрутку поки у нас всього 4 рейси ставити на відкриття гіпермаркету – недоцільно, бо краще люди доберуться туди чи в “Ашан” під відкриття самостійно, але у нас буде на 1 “вивізний” рейс більше. Таким чином більша кількість людей з покупками зможе зручно доїхати додому.

   Якщо поставити під відкриття, то один раз з “Епіцентру” буде їхати порожня маршрутка. З такою кількістю рейсів, я думаю, це зараз нераціонально змінювати.

   З часом збільшиться кількість рейсів, коли відрегулюється пасажиропотік.

   Але прошу всіх і надалі залишати тут своє бачення і пропозиції для обговорення і врахування. Я все передам у будь-якому разі керівництву гіпермаркету.

 3. Гость 16 Жовтня 2012 at 14:11

  Ирина, просьба выслать картинку маршрута в хорошем качестве – для распечатки и распространения в моем доме *** mail. ru
  Спасибо!

 4. Ольга 15 Лютого 2013 at 22:31

  в субботу, на прошлой неделе мы решили воспользоваться вашей маршруткой, чтобы сделать кое-какие покупки в Ашане
  вышли на остановку ДОЗ в 12-45 и прождали её ровно час!!!!
  ВМЕСТО 13-05 – 13-10( СУДЯ ПО ВАШЕМУ РАСПИСАНИЮ) маршрутка приехала в 14-10
  На мой вопрос: в котором часу буцдет идти маршрутка обратно из Эпицентра?
  водитель ответил, что обратной уже не будет ………….
  У меня вопрос: ДЛЯ КОГО ВАША ЛАПША???

  • Ірина Федорів 18 Лютого 2013 at 12:50

   Пані Ольго, я Вам дуже вдячна за інформацію. Щойно сконтактувалась з керівником гіпермаркету – він наголосив, що ніяких змін в графіку не відбувалось. Одразу пообіцяв сконтактувались з людиною, яка відповідає за графік. За результатами розмови – дасться знати. Велике прохання не лише до Вас, але й до інших мешканців селища, й надалі інформувати, якщо є якісь проблеми з маршруткою, бо за кілька місяців роботи маршруту – це перший такий випадок, про який мені стало відомо.

   Заздалегідь вдячна.

  • Ірина Федорів 18 Лютого 2013 at 13:32

   Вадим Сушко, директор гіпермаркету “Епіцентр”, з’ясував, що був день, швидше за все, про який Ви пишете, коли зламався автобус.

   Щодо прямого сполучення до “Ашану”, то після моніторингу з’ясувалось, що пасажиропотік на “Ашан” складає близько 40 людей протягом часу, коли їдуть маршрутки, тому, поки не зросте пасажиропотік до “Ашану”, маршрут подовжити нам не вдасться.

 5. Александр 26 Травня 2014 at 11:09

  Добрый день, подскажите что с графиком автобусов на ашан? он не поменялся ? Стабильно ли ходят автобусы каждый час?

  95.158.48.1**

 6. Олег 18 Листопада 2017 at 17:15

  Сьогодні бачів маршрутку епіцентрівську в Коцюбинському. Розклад актуальний?

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539