Переселенець коцюбинчанам: зустрінемось під Іловайськом

27

Автор: Андрій Скіпальський

Провокувати силовий сценарій по п’ятницях у Коцюбинському вже входить у звичку.

Ближче до вечора, коли коцюбинчани сходяться додому, біженці разом із депутатами Олександром Ковтачем, Петром Бомбою, Костянтином Коваленком та Миколою Магеєм почали рити рів.

На той момент, коли я під’їхав близько 19:00, мешканці селища стояли в сутінках біля рову, який прискореними темпами заливали бетоном.

Комусь розірвали одяг, і, як пізніше виявилось, завдали травм.

dovidka33

“Я під’їхала з дитячим візочком, коли вони тільки почали рити. Вони мені кажуть: ідіть додому. І так кілька разів повторюють. А я думаю: я ж у себе вдома”, — говорить коцюбинчанка Тетяна.

Одну жінку, яка стала в рів, навіть штовхали.

“Сили нерівні тому, що лопати в біженців. Вони домагаються того, щоб ми взяли лопати і почали закопувати. І тоді буде конфлікт між нашими й переселенцями. Влада має уникати такого конфлікту, а не провокувати його. Біженцям взагалі б не мали давати лопат. Це значить, що їх вкотре роблять стороною конфлікту. Виходить так: на минулих вихідних провокували самообороною, а тепер біженцями. Що далі?” — запитує один із присутніх.

Свідки кажуть, що манiпулювали не лише образом вимушених переселенців. Незаконний рів і заливання бетону на додачу театрально освячували молитвою.

“Нехай Господь допомагає нам… з усіма святими… Завжди і повсякчас, і навіки вічні. Амінь”, — голосив Бомба над ямою.

Переселенці-чоловіки казали коцюбинчанам, щоб ті йшли на фронт і воювали, поки вони незаконно копатимуть в них рови під будинком й заливатимуть їх бетоном.

Депутат Коваленко вирішив пожартувати і сказав: “Три кроки назад! Зона АТО! Зона АТО!”.

“Коли я заїздила в селище — я вже знала, що зібралось багато людей, і знову виник конфлікт. Зателефонувала 102. Мені повідомили, що зранку вже були й тому їхати знову не дуже хочуть. Я все розумію, але охорона громадського порядку є охороною громадського порядку. Якщо незаконні роботи не зупинені, а люди виходять проти свавілля, то міліція має гарантувати безпеку громадян”, — каже депутатка Ірина Федорів.

Люди дійсно налякані.

“Вдень до Ільницького приїздив якийсь чоловік, в якого він просив допомоги. Я почула, що невідомий йому сказав, що може привести озброєних людей і нас постріляють. Ільницький у відповідь сказав: “Тихо! Тихо!” — розказує молода мама, яка гуляла тоді з дитиною.

“Далі невідомий сказав: але ж ти не маєш всіх документів. Ільницький знов сказав: “Тихо! Тихо!” Далі я, злякавшись, пішла геть”, — додає жінка.

Коли приїхала депутатка Ірина Федорів, вона зачитала відповідь за підписом заступника прокурора Ірпеня, де йшлося:

“…станом на момент перевірки вказане рішення (про оформлення договору оренди земельної ділянки — прим. авт.) є нереалізованим, а саме не укладено договору оренди, не розроблено проекту землеустрою, а отже земельна ділянка використовується, на даний час, без провоустановчих документів.

…Таким чином, враховуючи відсутність акту погодження меж земельної ділянки за адресою смт. Коцюбинське, вул. Лісова 21 та 21-а з Коцюбинською селищною радою та КП “Святошинське лісопаркове господарство”, та винесення її в натуру, а також численні скарги мешканців селища, встановлення паркану на земельній ділянці по вулиці Лісовій 21 та 21-а, є порушенням ст.. 103 Земельного кодексу України”, — пише заступник прокурора Іван Дутчин.

Дуже цікавило, як депутат Костянтин Коваленко, який очолює комісію, що стежить за додержанням правопорядку, сам порушує 103 статтю Земельного кодексу і провокує конфлікт.

“Після того, як самооборона прийшла минулого тижня й застосувала силу, Коваленко підходив до нас під будинок і обіцяв, що створить комісію, яка сяде за стіл переговорів й вивчить документи. Те ж саме він казав в раді. Але замість столу з переговорами він узяв до рук лопату”, — говорить мешканка Меблевої.

“Варто зазначити, що ці кілька разів, які Коваленко з’являвся як голова комісії, було чути різкий перегар. Це, видно, Ільницький його навчив “холотропного дихання”. У оголошеннях видно, що це коштує немалих грошей”, — додає коцюбинчанка.

holotropka

Лист за підписом заступника прокурора Ірпеня роздрукували у кількох примірниках і роздали всім, хто хотів із ним ознайомитись.

Ільницький і компанія продовжували показувати старі документи 1995-го року, які були видані Меблевій фабриці.

“Коли я підійшов до Ковтача, то він визнав, що якби були в селища гроші, вони б зробили новий акт. Таким чином  цей екс-регіонал, який провокує конфлікт у скрутний час, чудово розуміє, що документів належних таки немає”, — говорить юрист Андрій.

Як виявилось, якщо грошей на належне оформлення документів немає, то вони стабільно є для інших “нагальних” потреб. Наприклад — преміювання роботи селищного голови.

dovidka

Таку ударну працю і винагороду можна спостерігати за Садовським, виявляється, щомісяця.

dovidka2

І так можна продовжувати до нескінченності.

dovidka3

Отже, на такі “нагальні потреби” та штахетник на Біличцькому ДОК-у гроші знаходяться. А на оформлення документів — нема. І в цьому, виявляється, винні мешканці селища.

Але повернімося до інциденту, що стався в п’ятницю.

Федорів, яка розуміє, що бетон стигне, попередила чоловіків-коцюбинчан, щоб вони не втручались, жінки взяли до рук лопати й почали заривати рів.

Один із переселенців почав силою в Федорів виривати лопату зі словами: “Я ж копав”.

Лопату він, перешкоджаючи законним діям депутата, таки вирвав, хоча у них ііз рук їхніх лопат ніхто не забирав. Тоді Федорів почала загрібати в рів землю руками.

Хтось із прихильників Ільницького із цього посміявся. А я подумав: ми виграли свою зимову війну за свободу в Києві саме тому, що могли багато речей робити голіруч.

Один із переселенців пнув ногою в обличчя Федорів і з насипу кинув пісок. Так зробив потім і інший чоловік, хоча чоловіком його, напевно, після такого вчинку не вважаю. Це підло і багато що говорить про культуру.

“Ну, як ви думаєте, я можу воювати, якщо знаю, що в мене під будинком війна, яку провокують щодня з новою силою? Нам у мінометній роті бракує саперних лопат і людей, які ритимуть окопи. А тут я чую вдосталь і лопат, і чоловіків, які здатні рити”, — говорить Олександр.

“Боїтесь за дітей — натягуйте рабицю. Ви ж муруєте такий паркан, що його потім виконавча служба й правоохоронці, які вже виявили порушення, навряд чи подужають демонтувати. Он і школа, і поліклініка за рабицею стоїть роками. Такі кошти вкладати в паркан, коли в країні глибока криза — це нелогічно. Але найголовніше те, що паркан зводиться незаконно”, — додає мінометник.

До учасників АТО взагалі не було поваги. Далі від одного переселенця я та інші чоловіки почули фразу, від якої всередині все завмерло:

“Встретимся под Иловайском!”.

Людину, яка це сказала, я сфотографував.

ilovaisk

 

Треба віддати належне, що наші чоловіки, навіть ті, хто були в зоні АТО, після таких страшних слів змогли стриматись. Тоді, коли була трагедія під Іловайськом, наша громада втратила Владислава Стрюкова. Його нещодавно поховали.

“З АТО-шниками розмова в них була особливо неввічлива. Вони давали зрозуміти, що не мають до них ніякої поваги і їм все одно, що вони були там і захищали їхні будинки в той час, як ці чоловіки порушують закон тут й застосовують силу”, — розповідає Андрій.

Можливо, недарма у червні екс-міністр Олександр Клименко перерахував сюди  мільйон тому, хто провокує конфлікт під прикриттям екс-регіоналів (колишніх з моменту розгону мирного Майдану не буває).

Приїхав дільничний, який у черговий раз за три місяці відібрав пояснення, повідомив, що відкрито кримінальну справу, й треба питати в слідчого, на якому вона етапі.

Тим часом один із підлітків-переселенців заявив Федорів, що вони обгороджують землю… Центру.

Тобто не землю селищної ради, не землю лікарні, а землю… Центру! До слова, це десь 1 га. Хоча Ільницький на кадастровій карті показував зовсім іншу ділянку з майже удвічі меншою площею.

teritory

Наступного ранку, зі слів мешканців Меблевої, десь пів на восьму, під будинком з’явився депутат Костянтин Коваленко.

Федорів винесла йому для ознайомлення новий документ — відповідь Держземагенства в Ірпені, де йшлося:

“Право користування (власності) на земельні ділянки за адресою вул. Лісова, 21, 21-а в селищі Коцюбинське не оформлялося.

…Інформація щодо реєстрації земельної ділянки з кадастровим номером 3210946200:01:040:0142 в селищі Коцюбинське по вул. Лісовій, 21-а, 21 за Релігійною громадою Української православної церкви Київського патріархату преображення господнього та Ільницьким М. Т. в Управлінні відсутня”, — йдеться в листі за підписом начальника управління держземагенства в Ірпені.

lyst

Коваленкові було байдуже, що там пише прокурор, що порушується земельний кодекс.

“Він невпинно мене запитував, чиї права тут порушені. На перелік статей закону, які порушують — він не реагує. Зрештою прокурора назвав ідіотом. Перепитав, чи я бува це не записую. Аналогічні образи в бік прокурора дозволяв собі в сесійній залі за присутності депутатського корпусу і людей депутат Сергій Черніков. Член тієї ж комісії, яка має дбати за дотримання закону й депутатську етику, Коваленко визнав, що він сам теж ідіот. Так і сказав: “Я ідіот”. Ну, то з ким можна взагалі про щось говорити?” — перепитує Федорів.

“Коли депутати не хочуть на мій депутатський запит реагувати й розглянути ситуацію, що склалась, належним чином на комісії, а приходять порушувати закон й провокувати людей, то тут будь-яка розмова біля рову не має змісту”, — додає депутатка.

Люди кажуть, що в п’ятницю, поки не було Федорів, їм пояснювали, що для неї це передвиборчий піар, бо вона хоче йти на селищного голову. Більшої єресі годі уявити.

Якщо Федорів відмовила рейтинговим політсилам, щоб балотуватись не лише в Київраду, а у Верховну Раду, то ідея з тим, щоб йти на селищного голову просто смішна.

З ким працювати? Для того, щоб стати головою ради, треба в раді мати адекватну більшість. І ця більшість має працювати і звітувати.

Судячи з того, хто там зараз й як триває боротьба за межу селища — виборців учергове куплятимуть обіцянками про міфічне збагачення шляхом отримання земельної ділянки.

І в агітації образ отця буде  традиційно незайвим.

Хоч би що там відбувалося з парканом, хочеться вірити, що все буде згідно з законом, бо ми будуємо правову державу.

Але у мене котрий день не виходить з голови фраза “Встретимся под Иловайском”…

З поєднанням мільйона Клименка і того, що зумисне провокується конфлікт у селищі в надскладних соціальних умовах за сприяння влади екс-регіоналів, фраза “Всретимся под Иловайском”  й затяжна провокація конфлікту з боку місцевої влади екс-регіоналів дає тепер значно глибше розуміння ситуації, аніж просто незаконне будівництво паркану…

Автор: Андрій Скіпальський, коцюбинчанин, працює в Центрі громадянського представництва “Життя”

27 коментарів

 1. Анонім 15 Вересня 2014 at 22:57

  А это не тот “иловайский херой”, который прячется под юбками женщин и возмущается в гастрономе, что нет виски, т.к. водку пить уже не может.
  Прежде чем кидаться словами, 100 раз подумай, что ты говоришь и кому ты это говоришь, мальчик!

  37.73.219.2**

  • Володимир 16 Вересня 2014 at 17:56

   А ти подумало перед тим як це писати?
   Твої хероі себе вже показали, особливо Федора. Мовчи вже в тряпочку – херой.

   46.232.238.2**

   • Анонім 18 Вересня 2014 at 00:14

    Убогого мальчика-“героя” зовут Вова?
    Твой пост лишен всякой логики и здравого смысла. Наверное влияние “церковной” секты и “святого” отца полностью уничтожили остаток мозга и собственного достоинства.
    Повторюсь, прежде чем писать свои умозаключения – 100 раз подумай! О чем это я, там же думать-то нечем!
    Ничего не имею против беженцев, по-началу сам помогал всем необходимым! Понятно, женщины, дети, старики! Нужна помощь! Но, не здоровым мужикам-ушлепкам, которые продались за 200 грн. на пророссийских митингах, с криками “Хотим в Россию!”. А когда начали стрелять – обосрались (вместо того, чтобы защищать свои дома и земли), все бросили и приехали сюда, качать свои права и рассказывать что им кто-то что-то должен!
    Можно много тебе рассказывать и объяснять, но не вижу смысла, т.к считаю тебя примитивным подлым получеловеком, у которого мозжечка хватает только на то, чтобы сказать нормальным ребятам-мужчинам-героям: “Встретимся под ….!” Наверное псевдо-церковь и лже-отец этому учат мирных христиан?

    37.73.239.1**

    • Лариса 19 Вересня 2014 at 12:07

     Анонимный! Это твоя позиция – тупого ушлепка.

     194.29.62.**

     • Андрій 24 Вересня 2014 at 10:28

      Лариса. С “Анонімним” полностью солидарен.
      Эти слова точно в точку: “Нужна помощь! Но, не здоровым мужикам-ушлепкам, которые продались за 200 грн. на пророссийских митингах, с криками “Хотим в Россию!”. А когда начали стрелять – обосрались (вместо того, чтобы защищать свои дома и земли), все бросили и приехали сюда, качать свои права и рассказывать что им кто-то что-то должен!”.
      Что то не нравится? Все на защиту своей “Донбасской” земли! Не нужно ложить там наших людей в могилу, пока вы отсиживаетесь за нашими спинами!!! Все на защиту своей “Донбасской” земли!

      62.80.169.1**

 2. Ладко 15 Вересня 2014 at 23:19

  На цей раз чернетками і фотоархівом Ірини Федорів користувався борець за здоровий спосіб життя пан Андрій…
  Слова і музика—Ірина Федорів… Виконує Андрій Скипальський..

  Довідка без вказання імені та прізвища «постраждалого», з причиною «побив невідомий»–це, пане Андрію—маразм. Чим доведете, що «постраждалий» «потерпів» не десь у Ірпені??
  А втім, про що це я? Хіба адептам віри Федориної треба думати? Треба вірити…

  –А я думаю: я ж у себе вдома,” – говорить коцюбинчанка Тетяна.
  Вона в рові живе???

  — Біженцям взагалі б не мали давати лопати
  На якій підставі??

  –Свідки кажуть, якийсь чоловік, невідомий сказав, молода мама, яка гуляла тоді з дитиною
  Як каже Леся, Андрій сидів у кущах у слухав чужі розмови…

  Провокувати силовий сценарій щоп’ятниці у Коцюбинському для Ірини Федорів вже входить в звичку.

  — Коли я заїздила в селище – я вже знала, що зібралось багато людей й знову виник конфлікт
  БРЕХНЯ! Люди були заздалегідь СКЛИКАНІ телефонними дзвінками: і мешканці 11Б , і мешканці Лісової 20А, Багато з них навіть не знали для чого… Просто Федорів мала їхні номери…

  Картинно здійнявши догори руки (так друїди викликали злих духів) з істеричними воланнями «Я викликала 102» З’явилася ВОНА….Далі згоден з автором, цитата: «Люди дійсно налякані» …Не всяка психіка таке витримає….

  Це, видно, Ільницький його навчив “холотропному диханню”.
  А ось так дихає перед появою на людях Ірина Федорів: http://mediananny.com/raznoe/13627/

  –Лист за підписом заступника прокурора Ірпеня роздрукували у кількох примірниках і роздали всім, хто хотів з ним ознайомитись.

  Нагадаю: на листі , що переданий факсом, прізвище заявника ЗАРЕТУШОВАНЕ… І хоча, авторство за собою відстоює деяка Леся, адреса заявника вказана Ірини Федорів.. Це – законний документ?

  — виявляється щомісяця.
  А де витяг за лютий, березень, травень? Ви ж за правду???

  — Федорів, яка розуміє, що бетон стигне, попередила чоловіків-коцюбинчан, щоб вони не втручались, жінки взяли до рук лопати й почали заривати рів.
  До честі мешканців 11Б виконувати наказ «Гаспажі» кинулися лише четверо чи п’ятеро…Інші думали власною головою.

  — Один з переселенців ногою в обличчя Федорів з насилу кинув пісок. Так зробив потім і інший чоловік, хоча чоловіком його, напевно, після такого вчинку не вважаю.
  БРЕХНЯ! Зате всі бачили, як Федорів поламані нігті гризла, і ніхто не зробив зауваження, навіть представники ГП «Життя»

  — екс-регіонів (колишніх не буває).
  Як же так? А Юрій Марчук! Він же так Іринку хвалив.. задарма, чи що???

  екс-регіналів, екс-регінал – тричі у тексті… Та навчіться вже писати слово РЕГІОН….

  — затяжна провокація конфлікту
  До якої тепер долучився і Андрій Скипальський….

  195.18.31.**

 3. Лариса 16 Вересня 2014 at 11:56

  федора – отрабатывающая политическая проститутка.

  Это ясно.

  Кто хозяин?

  Вот вопрос…

  Кто платит ей за работу?

  Кому интересно помещение Центра?

  Думаю, мы скоро его узнаем…

  213.111.69.2**

 4. Володимир 16 Вересня 2014 at 18:21

  Повністю згоден з Ларисою!
  Але думаю, що вона і сама стерво за характером і здатна просто зничтожувати людину нізащо.

  46.232.238.2**

  • Лариса 19 Вересня 2014 at 11:35

   Дякую за підтримку.

   194.29.62.**

 5. Мисько 16 Вересня 2014 at 20:23

  Ну чому, чому ніхто не зняв момент як Федорів загрібала руками траншею!? Це б додало ще більше драматичності постові.

  195.18.31.**

  • Лариса 19 Вересня 2014 at 11:37

   Це залишиться в нашій пам’яті.

   194.29.62.**

 6. Мисько 16 Вересня 2014 at 20:36

  Хто платить за роботу неясно чи дізнаємся, а от хто дав грошенят на сайтик з*ясувати можна.
  “Володимир Колот, голова Броварської районної громадської організації «Єдність та солідарність», село Шевченкове Броварського району”

  195.18.31.**

  • Лариса 19 Вересня 2014 at 11:40

   Дізнаємося.

   Навіть зараз є у мене припущення.

   Хто забудовники в Коцюбинському, Ірпені, Гостомелі, Бучі?

   Поміркуйте, хто більш за всіх підходить.

   194.29.62.**

 7. Лариса 17 Вересня 2014 at 00:03

  От я вкотре читаю коментарі пана Ладка і не перестаю дивуватись – таке враження, що до пані Федорів у нього якісь особливі почуття, зізнатись в яких прямо від просто соромиться!!!!!! Пане Ладко, зізнайтесь, чому Ви так прискіпливо вивчаєте всі матеріали, де йдеться про пані Федорів?!!! Можливо Ви в неї закохались, і таким чином намагаєтесь привернути її увагу? З усього видно, що Ви людина освічена, грамотна, інтелігентна. То невже порозумітись з пані Федорів для Вас проблема?

  А якщо серйозно, я не розумію, чому розгорівся такий скандал через той триклятий паркан? Я вважаю, що вимоги людей цілком справедливі – покажіть правовостановлюючі документи на той паркан, і ніхто й слова вам не скаже, будуйте собі тихенько. А якщо там не все законно, то для чого піднімати такий галас, потрібно розуміти, що правда все-одно колись вилізе назовні. То для чого так ганьбитись, налаштовувати селище проти себе, та ще й прикриватись біженцями.

  Стосовно біженців – якщо вже Ви їх прихистили, то маєте і відповідати за них, за їх поведінку, пояснити їм, як правильно адаптуватись в новому суспільстві. Поясніть, будь ласка, дітям, які у вас проживають, як потрібно себе вести у школі, щоб більше не було інциденту, коли у новоприбулого учня запитують, чим займається його тато, а він відповідає: “Остался дома, укропов мочить”. Уявіть собі, чим би обернулась для нього така відповідь не в початковій школі, а в 7-11 класах?!!!!

  Пане Ладко, Мисько, та інші, які так активно відстоюють інтереси священника – дуже Вас прошу, будьте ввічливішими до своїх опонентів у своїх висловлюваннях, пам`ятайте, що кожен має право на свою особисту думку. Іноді ж, читаючи ваші вислови, складається враження, що маєш справу з не зовсім адекватними релігійними фанатиками.
  Пам`ятайте, нам всім потрібен мир!!!!

  95.158.20.**

  • Ладко 17 Вересня 2014 at 22:47

   Можливо Ви в неї закохались,
   — прочитавши ці слова, моя дружина сміялась хвилин 5… Ви тільки уявіть: я, двохметровий блакитноокий блондин і поруч зі мною Федорів… 🙂

   То невже порозумітись з пані Федорів для Вас проблема?
   — як порозумітись? на якому ґрунті? Стати ще однією прокладкою і писати пасквілі за Ірининими чернетками на задану тему?

   Як можна порозумітися з людиною, яка:
   — Я не працюю журналістом. З 2005 року я працюю на керівній посаді (http://kotsubynske.com.ua/2014/06/21/передвиборчі-старти-садовський-отец/
   а в іншій статті бігає за священиком і кричить, що вона журналіст!!!
   http://kotsubynske.com.ua/2014/07/21/отець-не-вчіть-мене-жити-по-біблії/comment-page-1

   Як можна порозумітися з тією, яка на вміє рахувати (округлює 22 до 30), писати: “свящеННик” “євагніліє” (потім, до речі, використавши права едітора, виправила)

   Як дійти згоди з людиною, яка отримує нагороди від Пшонки, Калініна, інших діячів старого режиму і лементує про люстрацію екс-регіоналів..

   Як вірити людині, яка стверджує про викладацьку діяльність у КМА, а там про це не знають…

   Як вірити боркині за нацпарк і ліс, яка паркує машину на траві того ж нацпарку?

   — я не розумію, чому розгорівся такий скандал через той триклятий паркан
   Прозрійте! Вас обманули! Копніть глибше! почалося все 13.06, з гидкого пасквілю “Отець Микола став мільйонером”
   http://kotsubynske.com.ua/2014/06/13/отець-микола-став-мільйонером/
   А парканом тоді ще й не пахло…

   і, взагалі кажучи, навіщо Ірині Федорів чоловіки, якщо у неї є Леся Кравченко, яка ділить з нею 54-ту квартиру…

   195.18.31.**

   • Надія 18 Вересня 2014 at 14:33

    От скромности Ви не умрете.

    192.162.135.1**

   • Леся 18 Вересня 2014 at 15:05

    Звертаюся до “двометрового блакитноокого блондина”, який їздить і підслуховує жіночок (а може ще й красунчика? хіба що для своєї дружини чи своїх собак!) – Леся Кравченко має свою власну квартиру, має повноцінну сім’ю, двох дітей і на проживання у Ірининій квартирі – не претендує.
    На пана Ладка хвору уяву – не реагує.
    На ХАМСТВО – не відповідає.
    Але радіє за Ладка, якому дуже повезло, він має дружину. В усьому,в чому не можна звинуватити Ірину – винна дружина?

    77.239.179.**

    • Ладко 18 Вересня 2014 at 16:02

     Змагатися з Лесею у хамстві – важка справа…тут вона непереможна…

     ніде не писав, що я когось післуховував.. писав: “Чув”– це не рівнозначно, Лесю..

     — Леся Кравченко має свою власну квартиру, має повноцінну сім’ю, двох дітей і на проживання у Ірининій квартирі – не претендує.
     Тоді прокоментуйте, чому у шпаргалці (нібито з прокуратури, без жодної печатки, таку у “word” пенсіонер за 20 хвилин набере) адресованій (як ви стверджуєте Лесі Кравченко) вказана квартира 54, яка, як відомо всім, належить Ірині Федорів?

     –радіє за Ладка, якому дуже повезло
     Повезти можна на санках… Ладкові ПОЩАСТИЛО… 🙂

     95.158.60.**

     • Леся 18 Вересня 2014 at 20:23

      Перед тим, як звинувачувати когось в брехні, ТРЕБА перевірити справжнiсть та автентичність листа. Маючи вихідний номер, це може зробити кожен пенсіонер за 20 хв.
      І тільки недолугий питає у Марчука – що думає Матюшина, і просить відповідати лише Марчука, і тільки недолугий питає в людини, якій прийшов лист, чому адресант вказав саме цей номер квартири.

      Нормальна й ерудована людина перевірить, не писатиме одразу “БРЕХНЯ” й не називатиме лист за підписом заступника прокурора шпаргалкою.

     • Ладко 18 Вересня 2014 at 22:14

      –перевірити справжнiсть та автентичність листа.
      тобто ви самі визнаєте фальшивкою ксерокопію факсу, з вихідним номером № 74-5363 від 21.08.2014 р. та адресований особисто Лесі Кравченко на адресу Лісова 11Б кв 54, яку роздавала Федорів минулої п”ятниці!!!

      Чому у шпаргалці адресованій,як ви стверджуєте Лесі Кравченко, вказана квартира 54, яка, як відомо всім, належить Ірині Федорів?
      Маразм крєпчаєт? плутаєте адреси?7

      Рівень вашої недолугості у намаганнях вибілити “гаспажу” вражає…

      195.18.31.**

   • Лариса 19 Вересня 2014 at 12:02

    Ладко!

    Ви – СПРАВЖНІЙ ВОЇН!

    Дякую Вам за мудрість, честь, шляхетність і досвідченість.

    Я дуже рада, що в Коцюбинському є такі Люди!

    Ваші коментарі набагато глибші, цікавіші та цінніші за всі ганебні статейки.

    Нехай Господь сторицею віддячить Вам Своєю благодаттю, подарує процвітання Вашому роду на віки, щасливу долю всім членам Вашої родини, а Пресвята Богородиця покриє Вас Своїм омофором від всього негативу та бруду, що намагаються направляти на Вас члени Гоп-компанії.

    Ми, коцюбинчанки, заздримо Вашій дружині, бо вона має великий скарб – чоловіка-чесного воїна! І нехай Ваші діти пишаються своїм батьком і беруть приклад дотримання чесної громадської позиції, відваги, досвідченості та шляхетності.

    194.29.62.**

  • Лариса 23 Вересня 2014 at 19:32

   Лорик! А почему так упала планка в комментариях про мальчика? Тут такой слог, так все чопорно, чинно а там – низко и пахабно? Деградируем? Или может, это та же, что и ella24, или может уже “пороблено”?

   178.137.131.1**

 8. Мисько 17 Вересня 2014 at 20:43

  Ларисо, а де ви бачили, щоб я активно відстоював інтереси священника?
  Це, мабуть, ваша закоханість у мене в вас говорить?

  195.18.31.**

  • Лариса 18 Вересня 2014 at 21:12

   Мабуть таки вона, закоханість!!!! Ви також двометровий блакитноокий блондин, чи ви широкоплечий кароокий брюнет?

   95.158.20.**

   • Лариса 19 Вересня 2014 at 11:25

    А ви – Гоп-компанія, себе в дзеркало бачили? Зовнішність наче людська, а сутність – потворні ЖАБИ! А може, сміттєві пацюки – виберіть самі.

    Навидумувати гору брудних історій, “прикрасили” все це ганебними звинуваченнями, наклепами, бійками, образами – то хто ви після цього?

    Ну, федора – точно ядовита ЖАБА – цариця: холодна, слизька та гидка. З чудового світлого будинку утворила вонюче болото, в якому красиві люди почали перетворюватись на жаб та пацюків.

    І все це задля чого? федора заробляє гроші – як ви думаєте, скільки їй заплатить застройщик за звільнений майданчик для будування? Це не 50 мільйонів гривень Фонду Приірпіння, це, як мінімум 500 тисяч долларів США.

    Чудова ділянка: підведені всі комунікації: вода, каналізація, опалення, газ; є адреса – це все подарунок для забудовника. І все це коштує грошей.

    І навряд вона з вами поділиться…

    І навряд ви щось зможете потім зробити. Забудовник – це не добрий отець Микола, це капіталіст, що має структури охорони, у якого на “побегушках” прокурори, СБУ, міліція, владні структури.

    І подивіться, скільки у вас опонентів. Вас ненавидять всі представники коцюбинськоі освіти, починаючи від няні з дитсадка і закінчуючи керівництвом освіти в Коцюбинській селищній раді плюс всі члени їхніх родин, вас на дух не переносять всі працівники ради та адміністрації з усіма домочадцями, депутатський корпус ( за винятком деяких федороподібних), ви налаштували проти себе велику кількість коцюбинчан, що мають розум, душу і совість та бачать добрі справи отця Миколи Ільницького, і що не піддаються зомбуванню ГОЛОВНОЇ ЖАБИ Коцюбинського – федори. Всі прихожани Парафії Преображення Господнього – щиро моляться, щоб Господь врозумив вас ( це видно на відео).

    Скільки можна випромінювати бруд?

    Вже депутати вийшли і власноруч копають цей паркан!

    Але ми знаємо, що ДОБРО все одно переможе як би ви не перешкоджали і не дивлячись на ті великі суми, що висять на довгому федориному носі.

    194.29.62.**

    • Лорик 20 Вересня 2014 at 23:46

     Мадам, а Вы с Богом в таком же тоне общаетесь? Верующие, блин, а ругаются как сапожники!!!! Где же Ваша покорность и смирение?!!!!

     95.158.20.**

     • Лариса 23 Вересня 2014 at 13:39

      А Ви хочете, щоб з Вами спілкувалися так як з Богом? Це манія звеличування! Ви спочатку станьте людиною, а потім вимагайте до себе адекватного відношення. З агресивною позицією проти парафії та священика, з брехнею, перекручуванням подій, прямими і непрямими методами переслідування і зомбування (як федорів верещить по вулицях ганебні фантастичні історіі) – вимагаєте до себе вічливого ставлення?
      І про вірування – думайте про себе і шукайте віру спочатку у себе!!!

      178.137.131.1**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539