Нові обличчя організували пікет проти Матюшиної

25

Після блокування роботи селищної ради, “Нові обличчя” більше в раду вирішили не заходити. Робочий тиждень розпочали з пікетування селищної ради Коцюбинського.

“Я прийшов до селищної ради, щоб переговорити з головою про відкриття своєї приймальні. Близько 11:00 було тихо. Раптом в коридор зайшла людина з камерою і запитала, а де у вас тут пікет? Я про пікетування вперше чув і сказав, що ми точно сьогодні нічого не пікетуємо. Потім, як на замовлення камери, яка, як виявилося, представляла наближені до Володимира Карплюка ЗМІ, з’явився пікет. Був депутат Ірпінської ради Богдан Слюсаренко з мамою, були інші депутати.

Зокрема і Юлія Главацька. Мене дуже здивувала її присутність на пікеті в робочий час, бо, згідно з інформацією на сайті ЦВК, Главацька працює в Ірпінській раді. Отже, отримує заробітну платню з нашої кишені. Тобто вона не може просто так поїхати з роботи на пікет. Хіба, якщо взяла відпустку на цей день, що треба обов’язково перевірити,” – розповідає АТОвець Ігор Домбровський – єдиний обраний від Приірпіння депутат до облради.

“До кабінету голови зайшли депутати Ірпінської ради Богдан Слюсаренко та Олексій Олійник. У цей час голова вела прийом громадян. У неї сиділа дінка з дитиною. Депутати вимагали, щоб Ольга Матюшина негайно вийшла до людей. Жінка, що була на прийомі наголосила, що вона теж людина і хоче договорити з головою, бо прийшла на прийом. Тоді депутати вийшли. Коли жінка пішла – знову почали вимагати свого, Матюшина вийшла до опонентів, але конструктивного діалогу не хотів там ніхто з учасників пікету. Мені впало в очі, що керувли процесом пікетування два депутати Ірпінської ради від Нових облич – Слюсаренко та Олійник, депутати Коцюбинської ради здебільшого мовчали. Я наголосив, що він, як депутат попереднього скликання погано орієнтується у виборчому законодавстві і мав би ознайомитися нарешті на другій каденції із законом україни про статус депутата,” – додає Домбровський.

Прочитавсши в соцмережі про пікет, кілька активістів підійшли під селищну раду.

“Вони не розуміють, чого туди прийшли. Я їм пропонувала – давайте викладіть всі свої претензії на папері, то вони це сприймають, як провокацію. Потім почали говорити про те, що Матюшина має відзвітувати про опалювальний сезон. Я перепитала, чи у них є опалення – вони кажуть, що є. Тоді мені кажуть, що Матюшина має затвердити тариф. Я кажу, а чим вас не влаштовує той, що затвердили 2 роки тому, вони далі не хочуть говорити. Це неконструктивно, вони не розуміють чого туди прийшли,” – зазначає активістка Олександра.

“Ці люди хапали мене за руки і сказали мені, що я за одно з отцем Миколою Ільницьким. Це могли сказати люди, що абсолютно не знають ситуації на Меблевій 11-б, де я і проживаю,” – додає жінка.

Одна з депутаток просила Матюшину, щоб та запросила її на сесію ради, бо у неї в окрузі тече дах.

“У мене шок. Як депутатка минулої каденції, як людина, яка проводить тренінги для депутатів, хочу порадити новим обранцям читати закони. Не скликають сесію, коли тече дах. Коли у Вас в окрузі тече дах, то депутат пише депутатське звернення на ім’я комунальної установи. У нашому селищі це – УЖКГ “Біличі”, якщо хто не знає з депутатів, це не приміщення на Доківській, а приміщення на Меблевій. Якщо немає відповіді і належної реакції на звернення, тоді пишеться звернення на голову, де повідомляється про неналежну роботу комунальної установи, додається копія депутатського звернення,” – роз’яснює депутака попереднього скликання і журналістка Ірина Федорів.

“Але що мене дивує. Як проста мешканка мого будинку Олександра Куцан, змогла зробити так, що в її будинку роблять ремонт. Сесії ніхто не скликав. Вона просто звернулася до УЖКГ “Біличі”.

Безымянный

Хочеться сказати депутатам від “Нових облич” те, на чому наголошує багато виборців – навчіться працювати і користуватися мандатом, бо процедура відкликання доволі легка на низовому рівні. Хоче ця депутатка та інші працювати – пишуть заяви, в які комісії йдуть, зокрема в комісію ЖКГ, як я бачу, одна претендентка вже є. Інакше це простий і банальний саботаж,” – наголошує Федорів.

Очевидці твердять, що організований пікет одразу зник після команди: “Ребята! Расходімся!”

Події під радою жваво обговорюють в соцмережі.

Безымянный

Обговорення не вщухали до ночі.

Безымянный

До групи “Громада Коцюбинського” приєдналися вже понад 500 користувачів, які пильно слідкують за роботою нової влади. Тут перед громадою звітує новообрана голова селища – Ольга Матюшина.

Продовження першої сесії, на якому депутатів розподілять по комісіям та оберуть секретаря ради відбудеться о 18:00 в Будинку культури 27 листопада (п’ятниця). Про це йдеться у розпорядженні селищного голови Матюшиної. Також на офіційному сайті Ради ksr.gov.ua є список новообраних депутатів за округами та їхні контакти, які вони надали у своїх автобіографіях. “Громада Приірпіння” закликає мешканців селища ставити доручення депутатам та контролювати їхнє виконання.

 

25 коментарів

 1. Анна 17 Листопада 2015 at 17:44

  Отмороженая Матюшина, как зомби заговорённая!! Тварь проклятая !!
  Главное результат! Сессия назначена на 27.11.. За патлы ее туда тащить надо!!!
  Бездарная скандалистка!! Сплетница и брехуха!!!

  • Iryna Fedoriv 17 Листопада 2015 at 19:22

   Пані Аню, для того, щоб призначити за законом сесію, треба розробити проекти рішень. Сесія призначена не завдяки “Новим обличчям”, а завдяки тим людям, які на відміну від “Нових облич” допомагали розробляти проекти рішень. Якщо Ви уважно стежите за звітами Матюшиної, то на вихідних вона прозвітувала, що Інститут політичної освіти допоміг з проектами рішень. Отже сесія вже мала б бути оголошена. А те, що “Нові обличчя” бездарні депутати – то це видно одразу. Бо 10 депутатів могли підписати звернення на Матюшину з проханням скликати сесію, а не на Пушанко, який не має цю сесію скликати і не може. У “Нових облич” депутатів значно більше, ніж 10. І дати порядок денний, який би вони хотіли побачити, мали б вказати у своєму зверненні, і проекти рішень надати. Це називається працювати по закону. А в той час, поки Інститут політичної освіти допомагає з проектами рішень і на вихідних Домбрвоський з експертами розробляє проект регламенту, “Нові обличчя”, будучи більшістю, не вміють банально користуватися інстурментами, які їм дає закон. Сесії мають бути належним чином підготовлені. Не чекайте такого гоп-стопу, як в Ірпені та Бучі. І ще було б добре, щоб Ви, Анно, стали більш хороброю. Коли ми говоримо проти влади – ми говоримо відкрито. А створювати ботівські профали для виправдання недолугих дій “Нових облич” – це смішно.

   • Анна 17 Листопада 2015 at 22:50

    У нас ботов не много) только Иванка Бек и Коломиец!!
    Хватит пенять на Обличчя, когда Оля ваша со всеми пересралась, не только в Коцюбинском, но и в Ирпене.. По вашему все пи..сы, а Оля Дантарьян :))
    Мы вас вашими же метотами выведем на чистую воду!!
    Пиши Федорив и Коломиец, все пиши, это поможет следователям, прокурорам, а особенно психиатрам с диагнозом :)!

    • Iryna Fedoriv 18 Листопада 2015 at 00:45

     Пані Аню, виводьте всіх на чисту воду, “Громада Пріирпіння” з радістю надрукує розслідування. А поки – це ботописання. Давайте нам факти і документи. ми готові писати про всіх політиків.

     • Super-Rostik333 18 Листопада 2015 at 01:13

      Ми вже всі побачили та зрозуміли, що ви лише ПИСАТИ і готові. ПРАЦЮВАТИ треба, а не писати. А як роботу люди побачать, то самі все про вас і понаписують. Люди повинні писати про ваші результати роботи, а не Ви, вибачте за вислів, засирати всім мозги лише СВОЄЮ БРЕХЛИВОЮ ПРАВДОЮ. КОГО КОГО і треба виводити на чисту воду, так це ВАШЕ кодло на чолі з такою ж брехухою МЕРКОЮ.Схаменіться нарешті.

   • Super-Rostik333 17 Листопада 2015 at 23:36

    Що ви все заспокоїтись не можете, да ще й в справи Бучі з Ірпенем лізете. Нам до такої інфраструктури як там ой як далеко. Не вмієте працювати, так хоч іншим не заважайте. Чи це вас ставленики саме для цього і поставили, щоб увесь Ірпінській регіон розхитувати. Ви випадково не з 5-тої колони? А за звітами-точніше пісюльками -МЕРКИ нема коли слідкувати, треба гроші на життя заробляти. Мерка забезпечена людина – заплатила – написали. Мі чекаємо реальної роботи.

    • Iryna Fedoriv 18 Листопада 2015 at 00:46

     Підзвітність – один з клчових моментів контролю за владою. Лише так ми можемо дізнаватись як мер та депутати провели день. А кому і що хтось завадив зробити? Можна конкретику?

     • Super-Rostik333 18 Листопада 2015 at 01:06

      Вам аби у чужій білизни попорпатись, розуміємо – це професійне. Ви спочатку свою конкретику донесіть, що конкретно ви маєте проти новообраних депутатів??? Да взагалі яке відношення маєте до політичних справ селища, що ви зробили для нас коцюбинчан в минулому та заради якого свого майбутнього БРЕШЕТЕ зараз людям. Ви лише ДЕШЕВА БРЕХЛИВА,БЕЗТОЛКОВА ЖУРНАЛІСТКА.

 2. Іван 17 Листопада 2015 at 20:19

  О це вибрали на свою голову біду!!!!
  Вона й піаритись,брифінги,інтерв”ю встигає давати!!!!
  А от до роботи ніяк!!!
  Згадую один уривок з прекрасного твору “Собачье сердце” :
  “Ну, теперь, стало быть, пошло. Пропал дом. Все будет как по маслу:
  вначале каждый вечер пение, затем в сортирах замерзнут трубы, потом
  лопнет паровое отопление и так далее”(Профессор Преображенский)
  Да,пропало селище Коцюбинське!!!!

 3. Angell 17 Листопада 2015 at 23:45

  Ірина Федорів, або Іванка Бек, скільки ще в вас істот живе я не знаю!! Але читаючи ваші брехливі меммуари, можу, як професіонал, вам сказати, що ви хворієте на синдром Туретта!!! Ви завжди всім і все брешете, люди вже все розуміють!!! Яке ви маєте право говорити такі брудні слова на людей, на деппутатів, яких обрала громада?? Що ви собі, взагалі дозволяєте!! Скажіть краще, чому такого вєлікого борця за правду, знов не вибрали в деппутати?? А я скажу, так як живу поряд з вами, люди крім дурних і пустих істерик, нічого від вас не бачили!! І зараз ви стравлюєте голову і деппутатів навмисно!! Ви журналіст-невдаха, поганий деппутат, ви риєте яму в якій і будете сидіти!! Можливо з наших новообраних деппутатів хтось і пише з помилками і невміє розмовляти так правильно як ви, але людянності та гідності у них набагато більше!! У будь-якому разу, від них не йде стільки гівна, скільки від вас!!! Ви підставляєте і Матюшину, і взагалі, ви не деппутат вже, ніхто, ідіть геть, що ви робите в політичному житті селища?? Нічого доброго від вас немає, влаштували війну на все селище!! Нічого патріотичного в вас немає, та про що казати, людини в вас не має!!! Ви просто, дешева брехуха!!!

  • Super-Rostik333 18 Листопада 2015 at 00:38

   Так таки так. З нас скоро всі навруги із-за цього брехливого та істеричного кодла тільки сміятися будуть. Оце так підняли селище. Базарним бабам по тіпу журналісточок та псевдо “бізнес вумен” місце на базарі. Писати та трендіти – це не робита. Скадндал на скандалі. Від ВАС уже всіх верне. Славу собі ви гарну заробили, хоч це тішить. Перевертні брудні.

  • Iryna Fedoriv 18 Листопада 2015 at 13:39

   Неможливо обрати того, хто не балотувався. Це було б дивно. Я не балотувалася принципово. Не треба, щоб до влади за даних умов йшли ті, хто був при владі та ще й має конфлікт інтересів. Я під час виборів моніторила у ЧЕСНО якість кандидатів у депутати. Це прямий конфлікт інтересів. Не можна моніторити кандидатів і бути кандидатом. А бути регіоналом і піти під брендом “Нові обличчя” – вершина цинізму. Бути колишніми депутатами і йти під тим же брендом – аналогічно. Доводжу до Вашого відома, що я – виборець і громадянин України. І стою на тому, що депутати мають звітувати, відвідувати сесії, працювати в межах закону. Кожен депутат Коцюбинської, Ірпінської ради та облради, депутати ВРУ підзвітні і мені, і Вам, і іншим громадянам як виборцям. Ми – головні у цій країні. Ми – роботодавці. Ми їх обрали для виконання менеджерських функцій на платній чи безоплатній основі і з них маємо щодня питати за їхню роботу, за відвідуваність. Ніхто не проти людяності. Але ще має бути професійність і віповідальність. Хай дають звіти за кожен день роботи, включаються у розподіл комісій, беруть на себе відповідальність. Цікавить опалювальний сезон? Главацька депутат з компетенціями в ЖКГ – хай очолює комісію і доповідає громаді, що і як зроблено, а не ходить по пікетах у робочий час. Я – платник податків. Тому маю право знати, на яких умовах вона перебувала в робочий час на пікеті. Я не за це їй плачу гроші. Я – виборець, а значить і роботодавець. Тому потребую чіткої підзвітності. І Вам раджу питати щодня з депутатів. Нема компетенцій – хай ходять на тренінги. Не хочуть ходити на тренінги, не звітують, саботують, не усвідомлюють, що вже кілька тижнів як депутати – відкликати і запускати процедуру пошуку нової людини на це місце. Все як в бізнесі. Це менеджмент. Інакше систему ніхто не перезапустить. Патріотизм тут в тилу – це зробити максимум для того, щоб люди на фронті, які гинуть за розбудову демократичної держави, не гинули даремно і не ризикували життям даремно.

   • Super-Rostik333 18 Листопада 2015 at 13:50

    Який цинізм…….привести до влади Донецьку брехуху, да ще й НО лайном поливати. Чого напередодні виборів копії її паспорту не вивісили – справедливі ви наші. Чого все це від людей сховали????

   • Angell 18 Листопада 2015 at 14:07

    Ірина Федорів, я як жінка, дружина, мати, да і просто людина, хочу вам сказати, що всі нормальні люди, які віддали свій голос і довіру деппутатам та голові, не маю ніякого бажання їх контролювати, я хочу щоб моя сім’я, мої діти жили спокійно, я хочу бачити роботу деппутатів та голови, тільки не в сессійних залах, а на справах!! Мені немає ні часу не бажання, дивитись на той цирк, що ви влаштували!!! Я вважаю себе патрітоичною людиною, тому мені хочеться, щоб кожна людина, не залежно від віку, політичних уподобань, і т. д., в моєму селищі, жила краще, і це вже справа політиків, яких ми обрали, вони за це пільги, мають і інші блага, як я розумію!!! А вам хочу сказати, що Нація починається з людини, тому станьте спочатку нею!! Дуже не приємно читати ваші комментарі!!! Знаєте, як говорять, ” Якщо ти хочеш знати людину, не дивись що про неї говорять, дивись що вона говорить про когось”…А я особисто процитую у вашому випадку – “Только от жизни собачей собака бывает кусачей” Перестаньте ображати людей, яких ви не знаєте!! Зараз у жителів Коцюбинського велике розчарування, ви не слухайте тих трьох калік, що вам вторять, послухайте простих жителів, ви тільки шкодите всім!!! Це не нормально, коли пів селища вас ненавидить, і ви ще більше провокуєте громаду проти один одного!!! Я розумію, що вам потрібні гроші, але це дуже підлий, та підступний метод!!! Нічого у вас не вийде!!!

    • Iryna Fedoriv 18 Листопада 2015 at 14:48

     По-перше, депутати місцевої ради не мають заробітної платні і пільг. Хіба, якщо пропрацюють 4 (!!!) каденції, тоді там яксь копійки до пенсії. По-друге, я особисто волонтерю на розвиток громади і з того, що займаюсь громадською роботою у селищі не заробляю. Хто мені платить? АТОвець Домбровський? Більше того, кошти, які я особисто отримую за свою журналістську роботу (перемоги в конкурсах і т. д.) я інвестую в розвиток громади й сайту. Можете мені повідомити, хто платить, на Вашу думку, мені гроші за мою діяльність у селищі? Бо це з Вашого боку є поширенням недостовірної інформації. Я знаю, що не лише у Вас нема бажання контролювати владу. Я сама прекрасно собі жила до 2009 року, коли до мене прийшли активісти селища Коцюбинське і попросили допомогти. І тоді я почувалася прерасно у зоні абсолютного комфорту. Але коли починаєш воювати з системою, коли в країні на додачу починається війна, а Ви говорите про патріотизм, коли вночі Домбровський дзвонить з окопу і каже: “Не здавалетсь хоч ви. Дочекайтесь. Тримайте оборону. не здавайте другий фронт”, тоді ти не можеш стояти осторонь. Саме людина, яка сильна духом, жертвує своїм вільним часом, своїми бажаннями і задоволеннями, і присвячує себе громадській діяльності. Скажіть, хто платить Домбровському? Хто платить Куцан? Хто платить Скіпальському? Хто платить мені? Хто платить вдові Гуменюка з 3 дітьми, яка їздить в Піски і має трьох синів… Напевно і вона і Домбрвостки, як і я, хотіли б жити так, як Ви. І ні про що не думати, нікого не контролювати. Але кому багато дано, з того більше спитають. Тому ті, хто знає ціну свободи, воює за те, щоб вона була у нього, а й у Вас. На першому фронті точиться війна не задля війни, а задля того, щоб ми тут розбудували державу. І якщо Вам бракує сили волі, щоб контролдювати владу, часу чи компетенції, то ми ці позиції не здамо. Безконтрольна влада – це корупція. Це голодні діти в садках, це розбиті дороги, це знищення нашого ресурсу, яки має зберегтися для наших дітей і онуків. Якщо нема у Вас сили і натхнення, нас вже не так і мало. Ми вистоїмо. Але ми працюємо над тим, щоб і переселенці отця Миколи, і члени Нових облич, зрозуміли в один прекрасний день, як їх використовують. Для переселенців отця нам знадобилося півтора роки, щоб переконати. Ми готові до того, щоб працювати над свідомістю людей стільки, скліьки треба. І влада буде звітувати навіть тоді, коли для цього є вимога хоча б одного виборця. Я поважаю Ваше право, але у мене є моє право вимагати підзвітності. І Ви не можете мені цього заборонити тільки на тій підставі, що у Вас нема сили Духу відірватися під час війни від дивану і розбудовувати державу з низового рівня – місцевого самоврядування.

     • Angell 18 Листопада 2015 at 17:07

      Ви знаєте, якби такі відповіді ви давали на всіх ваших сайтах, то було б набагато краще!!! Я нічого вам не забороняю, хочу вам сказати, що також вже два роки допомогаю нашим бійцям і нікому не кричу про це!! Не займатися політичними справами, це моє особисте бажання, я не займаюсь тим, що приносить мені негатив!! І ще раз повторюю, що з дитинтсва знаю багатьох людей, яких ви ображаєте, і на щастя, знаю тільки з доброї сторони!!! Мені не приємно читати неправдивий матеріал про них!! І стосовно війни, не треба спекулювати на цій темі зі мною, вам хоч є кому дзвонити звідти, а я вже втратила тих людей, тому не треба мені пояснювати, яка ви молодець, це виглядає як поппулізм!!! Я не вважаю, що людина яка неадекватно відноситься до усіх деппутатів, може вести сайт для всієї громади!! Давайте чесно, ви працюєте проти Нових обличч, хоча не розумієте, що людям все одно яка партія, головне щоб справи добрі робились…в світі існує тільки дві нації – ЛЮДИ І НЕЛЮДИ!! Тому майте повагу до всіх і висвітлюйте і добру інформацію!!! Направте краще свою єнергію на примирення наших деппутатів з головою селища!!! Як я розумію ви маєте на неї вплив, тому працюйте!!!

     • Григорій Айлбібек 24 Листопада 2015 at 20:48

      Про безсеребреників і ковбасу з повітря..
      Спочатку цитата з І. Федорів:

      «Скажіть, хто
      платить Домбровському? Хто платить Куцан? Хто платить Скіпальському? Хто платить мені?»

      Якщо звичайно, ковбасу вам не приносять
      м’ясні феї, а макарони—феї бакалійні, товсе ж хтось платить…

      Недарма ж пан Скіпальськийпояснюючи, чому
      він не балотується в селищні голови, відповів, що там мала зарплата. Отже,
      хтось платить більше! Хтось платить за перельоти в Штати, за готелі і
      їжу….Хтось годує його чотирьох дітей, і не схожі вони на голодних…Закордонні
      грантодавці чи благодійники, не важливо… Хто платить, той і музику замовляє… Не
      завжди в наших, але завжди в своїх інтересах.

      Ви не повірите! Ірина Федорів теж
      розраховується у магазині грішми! Тобто хтось платить і Ірині Федорів!

      Для тих, хто вміє думати. Цитата з так
      званої «декларації» Федорів:

      у 2013-му році мати вирішила переїхати на Київщину. І ми придбали з нею у співвласність недобудований будинок в Київській області, вклавши в тому числі й
      грошівід продажу двох зазначених вище квартир.

      Таким чином я є власником 319,5 м2 недобудованого будинку в Київській області.

      Отож: за часів кривавого Януковича Ірина з
      матір’ю купує недобудований будинок. Тобто, розраховує, що грошей на добудову
      хтось (і за щось…) дасть.

      Не купила квартиру у своєму 11Б!!Не купила
      готовий і невеличкий!!Купила великий і недобудований. Чекала що гроші (і чималенькі) скоро будуть…

      Савпадєніє? Нє думаю!

      Отже, хтось таки платить..

      То може мати за все заплатить?

      Знову цитата:

      У Києві влаштувалась на роботу на керівну посаду в НАН України. До цього була заступником директора з фінансових питань однієї з телерадіокомпаній.

      Ура! Навіть знаю, якої телекомпанії!
      Чернігівської! Саме завдяки цій маминій посаді малограмотна випускниця школи
      стала раптом кореспондентом і коректором Чернігівської ТРК…

      А хіба в Національній академії наук високі
      зарплати? Ізя! Такі нєгаваґіте мне єтіхглупастей!

      Важко, Іринко, після Революції хатинку
      добудовувати? Чи процес таки йде?

      На прощання загадка:

      Хто з великих патріотів України і
      Коцюбинського, депутатів селищної ради нового скликання, рекомендованих Іриною
      Федорів і рухом «Чесно», працює на Москву? Ну, тобто працює в «Банку Москви»..
      Тут, у Києві!!2015 рік, «Банк Москви» у Києві, Карл!.. Хто примножує копієчку до копієчки, щоб було москаликам на «Гради» і «Гвоздики»?

   • Григорій Айлбібек 19 Листопада 2015 at 20:45

    Усе то Ви правильно,
    Ірино, пишете… Тільки ж чи думаєте так?

    Писанина Ваша схожа на
    пісню «Про вєрность» у виконанні бригадира швейної фабрики з розстібнутою ширінкою…

    НЄ ВЄРЮ!

    «Я абсолютно нічого не знала про цю родичку аж до
    інституту (2001 року – прим авт).
    У мене просто булла дуже сильна ідентичність в бік маминого роду – Беків. З 15 років поза школою я представлялась як Іванка Бек. Батькам пояснила, що змінюю ім’я і прізвище, коли подам документи на паспорт. Але мама мене випередила й
    принесла готовий паспорт на Ірину Федорів, сказала, що так мене назвали батьки і то її воля.»

    Зверніть увагу: Мати принесла ГОТОВИЙ паспорт. Або Ірина вчергове бреше, або її мати, скориставшись службовим становищем, вчинила злочин! Людина подає документи на паспорт ОСОБИСТО! І отримує його, ставлячи ОСОБИСТО підпис в документах суворої звітності.

    Закінчила з відзнакою школу? Судячи з рівня грамотності, тільки завдяки «високій посаді матері». І це не не лише моя думка. Почитайте коментарі до своїх блогів на тій же УП.

    Дякуючи «високій посаді матері», не маючи спеціальної освіти, раптом почала відразу після школи працювати на Чернігівській ТелеРадіоКомпанії редактором і кореспондентом….

    Талант… о, талант… Такий талант, що впізнається рванийстиль- набір окремих речень незалежно від того, чий підпис під статтею.
    Створюється видимість широкої підтримки «прогресивної» громадськості… А де вона, та підтримка? Повторюся. В жодному з округів, від яких Ви колись були «депутаткою», народ НЕ ПІДТРИМАВ «рекомендованих» Вами депутатів… У решті округів теж провал. Люди або не дослухалися до Ваших «рекомендацій», або (ймовірніше) вчинили всупереч їм. Це
    сигнал, це—вотум недовіри. Це потрібно сприйняти і прийняти…

 4. Салівонов Ярослав 19 Листопада 2015 at 00:42

  Що за манера писати анонімно, країна має знати своїх героів, хоча за стилем бачу і.Федорів. Я взагаля вважаю, що не варто писати з чужих слів. Будучи там, можу сказати, що коли багато людей хочуть так багато спитати і сказати – виходить базар. Але на базарі завжди можна щось виторгувати. Для мене, як і для багатьох, стало новинкою, правда після кількаразових посилань до десь надрукованої біографії, признання про донецьке походження Матюшиної. Тож наступне признання “я помилилася”, а реально БРЕХАЛА вже кілька років про дві вищі освіти, друга з яких на таку не тягне, це вже діагноз. Такий же діагноз випливає з її опусів. Але за цю помилку вона сказала, що готова вибачитись. Хочеться почути це вибачення, на сесії 27 листопада в клубі на сходах якого, під час дебатів, вона стверджувала про дві освіти!!! ЧЕСНО стоімо за правду перед народом чи слабо???

  Якщо Інститут політичної освіти готує замість Матюшиної проекти рішень на (таку просту по процедурі, але таку складну для Матюшиної) сесію по виборам секретаря, формуванню комісій, призначенню членів виконкому, то що буде далі і за чий кошт. Чи як завжди у вас – волонтерять. Народна мудрість каже, що безкоштовний сир тільки в мишоловці.

  Ірино, коли ви пишете, що через конфлікт інтересів не йшли в депутати, не дуріть нас. Не вважайте когось дурнішим за себе.Просто Ви в Коюбинському виконали свою міссію”троянського коня” від Київради та київських забудовників . Цікаво, наскільки члени Громади приїрпіння, знали,що їх використали всліпу. В свій час Ви і мене пробували використати для дачі інтерв”ю про ліс і кооперативи. Що мене тоді відвело від цього, так це агресивна наполегливість на такому інтерв”ю.
  Ви внесли розбрат в громаду агітуючи за приєднання до Києва, проти Ірпеня, заносячи підписні листи до В.Кличка. Агітуючи за збереження Біличанського лісу, піднесли його на тарілочці В.Януковичу, революція врятувала ліс. При цьому Ви не бачили 147га. лісу (а ще вирізка дерев під ЛЕП, дороги, комунікації) для будівництва Біонік Хілл, хоча сама законність приватизації цієї землі оспорюється на даний момент.Тут немає Вас і “Громади приірпіння”, а як писала Матюшина Ви навіть за рахунок Біонік Хілл (50 000грн) встановили дитмайданчик, прямо торчать вуха забудовника. Ви тупо не бачили, коли ваші лісники вирізали ліс, який вивозили лісовозами, а депутати селищної ради блокували іх. Вистували за замороження селища в рамках 87га, проти перспективи розвитку Коцюбинського, яка має бути в любому населеному пункті. Чому тоді депутати ВР С.Мосійчук, А.Лозовий приїжджали вибивати землю для АТОшників, якщо її в нас немає. Між іншим цих депутатів Ви в ЧЕСНО тоже моніторите. А тепер факти, щодо Вашого НЕЧЕСНО в ЧЕСНО. В суботу 24 листопада, день тиші, Ваш сайт не закрив сторінки агітації та контрагітації, з рейтингами кандидатів, висіли агітлиствки О.Бойко та інших з БПП, зате з”явилась стаття проти НО. Скалку в чужому оці видно, а в своєму поліняки ні. Наскільки я розумю моніторити, це бути об”єктивним, незалежним та неупередженим і чесним. Як бути з цим по відношенню до Матюшиної, коли Ви її за руку таскаєте по кулуарах Верховної Ради, ЧЕСНО моніторили її дві вищі освіти, роботу головного бухгалтера ПП “Сітал Гласс” (2008-2013) в Коцюбинському, коли живе в Ірані і повертається 2013р. Скільки ще скелетів в її шафі???

  Я думаю патронами Вам підготовлена вже інша міссія, з Богом. Але він все бачить і воздасться нам по заслугах наших.

  • Iryna Fedoriv 19 Листопада 2015 at 13:02

   Пане Салівонов, я так бачу, що Ви глибоко засмучені тим, що виборці на виборах Вам сказали “ні” й тепер вирішили присвятити весь свій вільний час громаді.

   Є формат колонки автора, де є авторська думка. А є формат новини. Зайдіть на “Українську правду” і подивіться, чи новини підписують. Кожна цитата, яка тут є в новині, має свого автора. Все решта – просто інформація новинного характеру.

   До слова, я не розумію, яка різниця, хто де народився. Я в Чернігові. Моя донька в Житомирі. Ви – точно не в Коцюбинському. Ви що дійсно вірите в те, що місце народження на щось впливає? Людина в 8 років виїхала з Донеччини. Закінчила один із столичних ліцеїв. Останні 10 років живе тут. До чого тут те, де вона народилася? Що ж робити моїй доньці, яка народилася в Житомирі? Це теж якось має вплинути на її життя через 30 років? Абсурд.

   Я нагадаю Вам, де вчився Василь Стутс: “У 1944—54 Василь навчався у Донецькій міській середній школі № 265 і закінчив її зі срібною медаллю. Василь вступив на історико-літературний факультет педагогічного інституту міста Сталіно.” І що???

   Щодо проектів рішень, то Вам має бути відомо, що не голова їх має готувати. Далі цим питанням буде опікуватись секретар ради і профільні комісії. Щодо волонтерства. Ви вважаєте людей, які щиро жертвують свій час і ресурс, допомагали майдану і тепер допомагають фронту, що вони закладають сир у пастку? Черговий абсурд. Підіть Домбровському скажіть чи Гуменюк, яка виграла по Вашому округу, що коли вона волонтерила і їздила в Піски, то вона закладала сир у пастку.

   Щодо конфлікту інтересів, то коли я приймала рішення йти в ЧЕСНО, то вимога не кандидуватися ставиться до кожного, хто йде під час кампанії в рух ЧЕСНО. Ніхто не кандидується. Це правило ЧЕСНО.

   Щодо листівок Бойко – то вони також були опубліковані. Ви погано стежите за інформацією на сайті або подаєте все так, як Вам вигідно.

   http://kotsubynske.com.ua/2015/10/25/zipsovanyj-den-tyshi-z-vyny-komunalnykiv-ta-novyh-oblych/

   Щодо публікацій, які були надруковані до дня тиші, то вони залишаються видимими навіть на сайті Громадського руху ЧЕСНО.

   Не варто міряти по собі. У мене нема людини, яка б за мене приймала рішення. Давайте, я відповідатиму за себе, а Ви – за себе. Де можна побачити Ваші звіти депутата за кожен рік роботи? Мої онлайн у доступі для громади. Чекаю на лінки., бо бачу часу у Вас стало більше, тому давайте його проводити з користю для громади.

  • Super-Rostik333 19 Листопада 2015 at 17:27

   А як можна курси бухгалтерів закінчити в 2009 році(це вона мабуть мала на увазі другою вищою освітою), закінчуючи отримувати технічну освіту, а ГОЛОВНИМ, навіть не простим, буглатером працювати з 2008 року..???? Розуміємо, що на підприємстві батьків все можливо, навіть паралельно бути вагітною (чи в вже в Ірані чи ще тут). Оце заберхалась дівка. Може треба в податковій перевірити її бухгалтерське минуле????

   • Григорій Айлбібек 19 Листопада 2015 at 20:57

    У листопаді 2008 року ханом Матюшина отримала кімнату в сімейному гуртожитку КПІ з гр. Ірану Наджийзаде Вамегабаді Мохсен. , на той час студентом факультету літакобудування КПІ
    Подала на розлучення у листопаді 2014 року (ірпінський суд, суддя Линник)

    • Super-Rostik333 28 Листопада 2015 at 22:00

     То коли вона,цікаво, встигла вивчитись, попрацювати, завагітніти, народити, пожити в Ірані та ще й 5 останніх років перейматись проблемами нашого містечка. От Брехуха так Брехуха.

 5. Іван 19 Листопада 2015 at 23:50

  Пане Ярославе!
  Вам просто браво!!!Чому ж Ви раніше не освітлювали ці новини,про це зміїне
  кодло на чолі з цією брехливою Іванкою Бек
  Це ж треба було так надурити Коцюбинське,щоб люди вибрали отаке без освітнє,брехливе та скандальне “Её Величество”
  Гнати їх всіх драною метлою!!!

 6. Людмила Узерчук 21 Листопада 2015 at 23:56

  Уважаемые жители нашего поселка, которым на самом деле не безразлична его судьба присоединяйтесь или просто заходите на страницу Територіальна Громада Коцюбинського в Фейсбук.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539