Я где-то так и предполагал. Это значит, что я больше всех налогов заплатил, но это не значит, что у меня больше всех денег”.
При цьому депутат дивується сумі в 34 млн грн.
“Да нет, 34 – это что-то вы преувеличили. Так много не должно быть. Там что-то в районе 20-ки должно быть… Там основная доля – это дивиденды, а дивиденды облагаются 5%-ным налогом, ну и заработная плата соответственно. Но заработной платы, наверное в районе миллиона, а остальное – это дивиденды. Это я по памяти так скажу. Но 34 миллиона – это что-то много, это вы не туда посмотрели”, – говорить депутат.
Громадський рух ЧЕСНО ще раз перевірив декларацію, і доходи Башлакова дійсно становлять понад 34 млн грн. Річ у тім, що до 17 млн дивідендів додалися 15 млн грн доходу від відчуження цінних паперів і корпоративних прав. Згідно з методологією ЧЕСНО, такий вид доходу враховується в сукупний.
На другому місці у рейтингу опинився власник мережі “Фуршет” Ігор Баленко. Його у рейтингу найбагатших 2016 року не було, як і Сергія Кримчака, якого підозрюють у розкраданні майна і з якого лише нещодавно зняли браслет для стеження.
“Батьківщинівка” Ольга Веремеєнко у порівнянні з 2016 роком заробила втричі менше. Саме тому вона втратила свою першість в рейтингу, який раніше виглядав таким чином.
Депутатка каже, що попереднього року великий дохід пов’язаний із дивідендами. У 2017 році дивідендів її сім’я не брала.
В прошлом году муж брал дивиденды, в этом году не брали дивидендов. А так, в принципе, по зарплатам все ровно, все четко… Деньги зарабатываются тяжело, но никаких цейтнотов не было, просто не брали дивидендов”, – розповідає депутатка.
Депутат-“батьківщинівець” зі Святошина Ваган Товмасян, який у 2015 році очолював рейтинг, у 2017 році опинився на 5-му місці за рівнем доходів.
Регулярно, вы же видите. Постоянство и регулярность!.. Я цели не ставлю попадать в рейтинги – как получается, так и получается. Мы платим все налоги. 2017 год был такой как и у всех, по-разному, у нас бизнес стабильный – у нас аренда основная часть бизнеса”, – відповідає депутат.
З рейтингу топ-5 депутатів з найбільшим доходом у 2017 році зник Костянтин Яловий, Ігор Кісільов та Сергій Пилипенко.
Нагадаємо, Громадський рух ЧЕСНО проаналізував відвідуваність депутатів Київради у 2017 та 2016роках.
Залишити відповідь