Буча має + 1 випадок захворювань на коронавірус

0

У Бучі ще в одного громадянина виявили захворювання на коронавірус. Відтепер кількість хворих у місті, яку виявили в обласному центрі шляхом ПРЛ-аналізу – 6. Кількість захворілих у Ірпені за добу не змінилася. Їх 9, з-поміж них 1 дитина. Це дані станом на ранок 9 квітня, які оприлюднені на сайті ОДА.

На офійному сайті КОДА з посиланням на дані Центру громадського здоров’я, йдеться про те, що офійно статистика підтверджує тільки по 1 випадку в Коцюбинському, Гостомелі та Ворзелі. Таким чином у Приірпінні підтверджено 18 випадків захворювання на коронавірус. Загалом у області їх 133. З них на стаціонарному лікуванні – 42 особи, на амбулаторному лікуванні (самоізоляція) – 91 особа.

За кількістю виявлених офіційно випадків Київщина посідає 4 місце і поступається Чернівецькій, Франківській та Тернопільській обаластям.

Що стосується області, то загалом очікують на результати тестів 475 громадян. Пропускна спроможніть обласної лабораторії, яка проводить ПРЛ тестування – 72 аналізи за день. Як повідомили “Громаді Приірпіння”, 400 підозр лабораторія може протестувати за 5 – 6 днів. Кількість підозр збільшується, а пропускна спроможність не змінюється.

Рух ЧЕСНО досліджував, чому областна рада ще в березні виділила гроші на покращення матеріальної бази для боротьби з коронавірусом, але КОДА не провело закупівлі.

Офіційна статистика на Київщині дає дані про те, що померло 5 громадян. Ця статистика за добу не змінилася. Вперше кількість тих, хто одужав перевищила кількість смертей. Це лише офійно підтверджені випадки, які за умови малого відсотка тестувань не можуть давати репрезентативну статистику.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539