У Бучі та Гостомелі ще 2 хворих на коронавірус. Загалом у регіоні спостерігають за 278 особами

0

Офіційно ще двох дорослих визнали хворими на коронавірус в Бучі та Гостомелі. Такі дані на сайті ОДА станом на 14 квітня.

Таким чином кількість офіційно визнаних хворих у Бучі сягнула 7, а в Гостомелі – 2. У Ірпені, Коцюбинському, Ворзелі кількість офіційно виявлених хворих стоїть на місці (відповідно 12, 1,1).

“Щодо підозр, то в Ірпені їх 104, у Бучі 33, у Коцюбинському 22, а у селищах Ворзель та Гостомель по 8. Спостереження встановлене за 145 особами у місті Ірпінь, за 53 у Бучі. Спостерігаємо за 52 коцюбинцем, 22 мешканцями Гостомеля і 6-ма ворзелянами”, – повідомили “Громаді Приірпіння” в ОДА.

Область продовжує утримувати 4 місце після Чернівецької, Тернопільської та Івано-Франківської областей за кількістю офіційно виявлених хворих на covid-19. Зауважимо, що в Києві вже виявили майже 500 випадків і ця кількість перевищує навіть найвищі показники областей. Це може бути пов’язане не лише з тим, що Київ досить велике місто. Як повідомив в інтерв’ю Руху ЧЕСНО заступник голови КОДА Поворозник, столиця має пропускну спроможність проводити десь 2 000 ПЛР-тесітв за день.

Станом на 12 квітня інформація від Ірпінської центральної міської лікарні є такою.

Пропускна спроможніть обласної лабораторії, яка проводить ПЛР тестування – 72 аналізи за день. Як повідомили “Громаді Приірпіння”, 400 підозр лабораторія може протестувати за 5 – 6 днів. Кількість підозр в області дуже швидко збільшується, а пропускна спроможність не змінюється.

Рух ЧЕСНО досліджував, чому областна рада ще в березні виділила гроші на покращення матеріальної бази для боротьби з коронавірусом, але КОДА не провело закупівлі.

Офіційна статистика на Київщині дає дані про те, що померло 7 громадян. Тих, хто одужав станом на 14 квітня – 12.

Це лише офійно підтверджені випадки, які за умови малого відсотка тестувань не можуть давати репрезентативну статистику.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539