Наступна сесія селищної ради відбудеться 17 листопада

15

Депутати селищної ради зберуться в приміщенні актової зали о 14:00, щоб взяти участь в 11 сесії.

Порядок денний, який розміщений на сайті селищної ради, передбачає звіт депутатських комісій про роботу за 12 місяців та розгляд протестів прокурора Ірпеня.

Стосовно протестів прокурора виступатиме голова постійної комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, містобудування, благоустрою, землеустрою та відносин власності на природні ресурси Євстєфєєв В.М.

Нагадаємо, що всі попередні протести прокурора щодо земельних питань депутатський корпус відхилив більшістю голосів.

15 коментарів

  1. Депутат Черников 12 Листопада 2011 at 21:18

    Долой националистов!!!
    По-моему, националисты – это идейные потомки нацистов.

    Смотрите, что может повториться, если они дорвутся до власти:

  2. Александрович 15 Листопада 2011 at 19:28

    Депутат Черников,ваше видео заблокировано. Чего это вы вдруг так встрепенулись от националистов? Если вы живете здесь, не воровали землю, сделали хоть что-то как депутат полезное, уважаете законы Украины,чтите героев этой страны, то вы и есть националист и нечего так истерично реагировать. Да вы посмотрите как те же Янукович, Путин,Саркози,Меркель отстаивают свои НАЦИОНАЛЬНЫЕ интересы! А вы являетесь депутатом УКРАИНСКОЙ сельрады и до сих пор на форуме истерите на русском. Смовлюбленный невежда-интернационалист,жаль вас искренне…Вам в церковь нужно сходить,причаститься.Может и поможет…

    • LEX 18 Листопада 2011 at 22:27

      Пане Черніков, як вам не соромно-адже націоналісти охороняли ваш спокій на Помаранчевому Майдані від данецьких загонів. Та коли ви, разом з Миколою Яновичем, в помаранчевих шаликах, засвітившись на трибуні разом з любими друзями Ющенка та Юлі, почали драпати в кінотеатр Зоряний, націоналісти толерантно дали вам можливість “зробити ноги”, не покаравши при цьому за зраду! Ой як не гарно забувати свій борг..! Але тушка є тушка, що тут скажеш!

  3. гражданин 16 Листопада 2011 at 18:32

    Шиза бывает разная – зеленая и красная, но самая опасная шиза зелено-красная. Черников, Вас, как, повторюсь, юриста безработного и малограмотного, на ютубе за нарушение авторских прав забанили, так теперь вы перекочевали на росийские ресурсы. Улыбнуло. Боже, да Вы же недожриновский поселкового разлива. Лучше найдите работу и работайте, платите государству налоги, чем вот такой ересью страдать, ато от вас за год ничего в бюджет поселка не пришло, а 15 соток с лесом ушло из земельного фонда страны… Несоизмеримо. Вы паразитируете и ничего не делаете. Трутень. До 2 числа осталось все меньше. Напоминаю.

  4. Депутат Черников 16 Листопада 2011 at 19:40

    Ирина! Для чего ты ввела на этом сайте премодерацию? Я так понимаю, для того, чтобы была толерантность. Или же, всё-таки, с другой целью?
    Если же для толерантности, тогда вопрос тебе: зачем ты пропускаешь лобный юмор разного рода недоношенных имбецилов? Или же ты заинтересована в этих олигофренах, так как чувствуешь, что проигрываешь с лесом? Честно говоря, не ожидал от тебя.
    Я просто хочу предупредить тебя, что в случае если еще раз увижу этих даунов в коментариях тут, то покину этот сайт навсегда и другим нормальным людям посоветую обходить его стороной. Будешь писать и общаться с этими отбросами сама. И винить в снижении своего IQ будешь только себя.

    • Лена 16 Листопада 2011 at 20:47

      А Вы лучше бы лес спасали, а не про “толерантность”, “даунов” и “IQ ” в одном комментарии писали.
      И вообще, готовьте отчет за 12 месяцев о проделанной работе, а не видео с ютуба смотрите.

    • гражданин 16 Листопада 2011 at 23:09

      ах… ви всьо абыщаете и абыщаете… Идите пахать депутатскую ниву!

      “Я просто хочу предупредить тебя, что в случае если еще раз увижу этих даунов в коментариях тут, то покину этот сайт навсегда и другим нормальным людям посоветую обходить его стороной.” – счел бы за честь, что выкурил такой мыслемусор, как вы, но… придетса потерпеть до 2 числа, ведь я жду конкретных действий юриста, а не линков от клипмейкера и истерических ударов по клавиотуре в стиле “меня обидели, Ирина, а ты безучастна”. К стати, на “ты”, невежливо… Может вы просто исчите повод удрать и 2 числа не ответить 🙂

    • Іван 17 Листопада 2011 at 14:11

      Складається враження що модератор сайту має таємну домовленість з дописувачем під псевдо: “Депутат Черников”, щоб останній коментував деякі матеріали!!! Відчутне зростання активністі “Депутат Черников” останнім часом, саме на цьому ресурсі , наводить на певні роздуми! Цікаво!

  5. Ірина Федорів 16 Листопада 2011 at 20:18

    Пане Черніков, я не вводила на сайті премодерацію. Сайт мені не належить. Ще раз пояснюю. Не я його розробляла, не я виводила умови, але в мене є доступ до панелі – це правда.

    Я бачила, як виправлялась нецензурна лесика або не давали під час передвиборчої кампанії спамити штабам, досі висять неопубліковані спами від Кредісова. Зараз деякий спам також відсікається. Він неполітичний.

    Щодо “лобного гумору”, то почитайте свій коментар. Якщо я толерантно не реагую на лесбійок, “отбросов” і т п, то з Вами хтось вирішив поспікуватись Вашим лексичним запасом на рівних. Маєте таку культуру відповіді, яку самі ж породжуєте і стимулюєте – шизофренія, даунізм, імбецилізм – це медичні терміни однієї категорії.

    Ви ж обіцяли не відповідати і не реагувати на безіменних. Моя рекомендація – не реагуйте. Бо мені здається Ви отримуєте від цього задоволення й самі стимулюєте такий діалог з собою…

  6. Депутат Черников 16 Листопада 2011 at 23:28

    Ирина! По поводу лесбиянок: я ведь говорил, что это не в смысле половой ориентации, а в том смысле, что слово это имеет две составляющие: л е с и б ь я н к а. Так что твои обиды не по адресу.
    Во всем остальном, я понял всю глубину твоих недомолвок.
    Адью.

  7. з вулиці Шевченка 17 Листопада 2011 at 10:15

    Ото навибирали депутатів…Черніков,ми не дебіли і скоро ти у цьому переконаешся!

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539