Бюджет на благоустрій селища: коли на меблевій буде паркан за 100 тисяч?

2

Русские сорят деньгами Нью-Йорке

У бюджеті розвитку на 2012 рік депутати майже одноголосно підтвердили свій минулорічний намір придбати громаді селища скандальний паркан.

Грошей у попередньому бюджеті на нього не вистачило, як і на деякі інші потреби.

Таким чином бюджет розвитку на 2012 рік має такий вигляд:

  • на придбання паркану для благоустрою майданчиків біля будинків по вул. Меблевій №2, 3, 4, 5,7 суму 99,8 тисяч гривень (не виконано у 2011 році, де сума становила 99,7 тис. грн.)
  • на реконструкцію покрівлі будинку по вул.  Меблева № 4 планують виділити 54 тисячі гривень (не виконано у 2011 році, де сума становила 53,9 тис. грн.).
  • Реконструкція приміщень 2 поверху лікарні по вулиці Лісова (друга частина) 79,4 тисячі гривень (не виконано у 2011 році, де сума становила була аналогічною).
  • На реконструкцію дороги по вулиці Фрунзе заплановано 148,2 тисячі гривень (не виконано у 2011 році, де сума становила 70,3 тис. грн.)

Окрім цих витрат, передбачено поповнення статутного фонду КП «Центр розвитку інженерно-транспортної соціальної інфраструктури» (шляхом поповнення приросту обігових коштів) в суті 1 тисяча гривень та КП «Центр ритуальних послуг» (шляхом поповнення приросту обігових коштів) в сумі 1 тисяча гривень.

За рахунок коштів спеціального фонду, в тому числі субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах планується ямковий ремонт доріг загального користування селища на суму 293,5 тис. грн.

З минулого бюджету розвитку виконано і проплачено:

  • реконструкція міжпанельних стиків будинку за адресою вул. Пономарьова № 18 – 27,5 тис. грн
  • реконструкція ігрового майданчика в ДНЗ № 18 “Ластівка” – 62,5 тис. грн.,

реконструкція ігрового майданчика в ДНЗ № 24 “Світлячок” – 62,5 тис.грн.

Tagged with: ,

2 коментарі

  1. з вулиці Шевченка 28 Січня 2012 at 19:46

    Я щось не второпаю. Написано, що майже ОДНОГОЛОСНО прийнято рішення вбухати сотню тисяч гивень у закупку цього дивного паркану. Пані Ірино Федорів, Ви як нормальний депутат, просвітіть нас,що ж то за паркан такий золотий і чи потрібен там взагалі?

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539