Депутати дали статус Національного парку річці Любка та Романівському болоту

1

 

Коцюбинська селищна рада знайшла спосіб зберегти київський ліс за собою. На засіданні 3 квітня депутати проголосували за рішення створити Національний парк на території селища на виконання доручення президента.

Зокрема, селищні депутати вирішили оголосити територію селища Коцюбинського “об’єктом природно-заповідного фонду” та створити “Святошинсько-Біличанську філію національного природного парку “Голосіївський”.

Однак окремі представники громади заявляють, що це рішення не вбереже Біличанського лісу від забудови, бо насправді є лише окозамилюванням.

Як пояснила “Українській правді. Київ” депутат селищної ради і журналіст Ірина Федорів, Коцюбинська селищна рада готує підґрунтя для подальшого дерибану лісу.

“Оскільки президент дав доручення Олександру Попову (голова КМДА) і Анатолію Присяжнюку (губернатор Київщини) зберегти Біличанський ліс (ми просили статус Національного парку), в селищній раді вирішили діяти на випередження – на позачерговій сесії проголосувати за Національний парк. Територію вони за рахунок київського лісу збільшили до 4065 гектарів, а Національним парком оголосили лише територію Романівського болота та заказнику річки Любка”, – сказала Федорів.

Вона додала, що секретар селищної ради заспокоїв депутатів, що весь генплан щодо забудови лісу й видані їм держакти на землю залишаються в силі й дав зрозуміти, що й далі видаватимуться.

“Тим часом президенту напишуть листа, що його доручення по збереженню лісу виконується стаханівськими темпами. Ситуація парадоксальна. З тим же успіхом Коцюбинська селищна рада Київської області може голосувати і за Нікітський ботсад, який в Криму”, – сказала депутат.

Федорів наголосила, що статус Нацпарку має надавати Київрада.

“І хочеться вірити, що на відміну від Коцюбинської селищної ради, там проголосують за надання природоохоронного статусу всьому Біличанському лісу”, – підсумувала депутат.

Тим часом, Київрада на засіданні 5 квітня відмовилася віддавати 4 тисячі га київського лісу селищу Коцюбинському.

Українська правда. Київ 

1 Comment

  1. Игорь 13 Квітня 2012 at 20:42

    Это же как лихо закр4учены мозги у Садовского и Евстефеева! Видят, что проигрывают борьбу за лес ( его дерибан) начинают выдумывать иные схемы! Красавцы, ей Богу! Садоский и Ко, да уймитесь вы, не з вашими мышцами играть в войне против Киеврады! И даже ваш “крышеватель” прощелыга – нардепПетя Мельник вам не поможет! Раньше надо было свои аферы реализовывать, когда “помаранчевые” сопли жевали. Донецкие вам больно по носу могут дать! Да и пора бы!

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539