З 26 по 30 квітня все Приірпіння буде без газу?

3

У Київоблгазі редакцію повідомили, що з 26 по 30 число на відрізку газової системи, що проходить під новою трасою Київ-Ірпінь будуть тривати роботи, через які без газу залишиться все Приірпіння.

Ймовірність відключення майже 100 %, але прес-служба “Київоблгазу” запевнила редакцію Сайту громади селища, що працівники служби намагаються знайти можливі варіанти й таки постачати газ населенню.

“За 10 днів до початку робіт повинно бути попереджене населення. Мають висіти оголошення,” – повідомили в “Київоблгазі”.

Процедура підключення багатоповерхового будинку буде ускладнена тим, що для цього необхідна за правилами присутність мешканців у кожній квартирі.

“Київоблгаз” просить коцюбинчан надавати доступ для зупинки й відновлення газопостачання, яке планують здійснити 1 травня, своїм працівникам після того, як співробітники “Київоблгазу” покажуть мешканцям своє посвідчення.

“Не знаю, як ми переживемо ці дні. Мало того, що зараз буде ажіотаж і кожен почне купувати електроплити. Почнуть вмикати все – пароварки, аерогрилі, електрочайники. У нас в селищі Коцюбинському постійно перепади напруги, часто згорають лампочки. Хто буде відповідати, якщо мережі не витримають і техніка погорить?” – бідкається молода мама Тетяна.

Редакція звертається до депутатів селищної ради і просить якомога швидше розвісити відповідні оголошення у себе на округах.

Ірпінська філія “КИЇВОБЛГАЗ”: м. Ірпінь, вул. 8 Березня, 37. Диспетчерська: тел. (04597) 5-43-77; приймальня тел.5-75-13, факс (04597) 6-04-55

3 коментарі

  1. Сашко 13 Квітня 2012 at 16:15

    Предлагаю всем пересидеть у яныка в межигорье.

  2. гражданин 17 Квітня 2012 at 16:04

    То, что власть это сборище разумолишенных и не способных заработать своим трудом на кусок хлеба – это факт. Ну вот скажите мне депутаты, читающие сей сайт. Есть сайт поселкового совета. Вы предупредили население о том, что газ отключат? НЕТ. А что ж вы там размещаете? А ну да! Общественно важную информацию – поздравленте Садовского с Пасхой. Мельника к 8 марта! Семко возле озера с техникой. КАКОЙ СОВОК МЫШЛЕНИЯ. Я просто удивляюсь. Ну просто цирк. Да наплевать общине на Мельника и на Садовского. А вот то, что есть не на чем будет приготовить – это важно. Но для вас что важно? Ну, вопрос риторический. Можно и не отвечать.

  3. Игорь 19 Квітня 2012 at 07:29

    Интересно, а как с оплатой за газ, которого не будет? Платить-то всеравно будем по полной программе?

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539