Захисникам лісу Ірпеня підпалили машину і паркан будинку / Колонка автора

0

Щойно повернулись з Німеччини, де нас вчили, як ефективно захищати права людей. Сумно було бачити, що Україна запрошена до дискурсу стосовно захисту прав людей поряд з представниками Анголи, Нікарагуа, Парагваю і т п…

Доводили нашим колегам-європейцям, що у нас точно не все так погано. Ми – європейці. Ми – центр Європи. Нами написана перша конституція, у нас…
Вертаєшся й розумієш, що нам до Європи…

По поверненню стало відомо, що захисникові парків та лісу в Ірпені Лаврентію Кухалейшвілі підпалили машину.

Газовий балон машини ледь не вибухнув. Могли постраждати діти й сусіди.

Його другу, який теж стоїть на захисті парків, незадовго до того підпалили паркан.

“Наші працівники порушили кримінальну справу за фактом навмисного пошкодження майна. Версії розглядаємо різні.

Від того, що він десь неправильно припаркував машину, до того, що це трапилося через його громадську діяльність. Ми більше схиляємось до другої версії,” – повідомив сьогодні телефоном Микола Жукович, начальник Центру громадських зв’язків МВС Київської області.

Прокурор Ірпеня Андрій Шило зазначив, що прокуратура взяла цю справу на контроль, а до Генеральної прокуратури направили відповідне повідомлення.

Лаврентій Кухалейшвілі разом із активістами Ірпеня перешкоджають місцевій владі незаконно віддавати парки й зелені зони під забудову.

Найскандальнішим стало рішення Ірпінської місцевої влади віддати під забудову Парк Героїв, де є братські могили.

Не шкодує мер Скаржинський ані мертвих, ані живих. Журналісти СТБ вже показували, як рубають дерева навіть поблизу єдиного в Україні реабілітаційного центру для сердечників.

Велике прохання до слідчих й правоохоронців: знайти людей, які так цинічно залякують громадських активістів й ставлять під загрозу життя людей.

Бо наступного разу на семінари з захисту прав людей, коли запросять Україну поряд з Північною Кореєю, дивуватись буде пізно.

Ірина Федорів.УП

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539