Дерибани Бучі розгляне антикорупційний комітет Верховної Ради

1

Дублирование контентаГолова антикорупційного комітету Віктор Чумак повідомив, що 23 жовтня відбудеться засідання, де розглянуть питання незаконного переведення лісових земель до земель громадської забудови.

Народні депутати розглянуть питання “про протиправні дії Бучанського міського голови Київської області Федорука А.П., незаконного переведення 890 га земель Державного лісового фонду до земель громадської забудови, виключення 65,4 га земель державної власності з користування Національного аграрного університету, масової роздачі земельних ділянок підставним особам, інших грубих порушень вимог земельного, житлового та іншого законодавства України…”

На засідання профільного комітету запрошений прокурор київської області Михайло Витязь та ініціатор розгляду цього питання –  екс-депутат Бучанської ради Віктор Бархоленко.

Саме Бархоленко звернувся до народного депутата Сергія Капліна з проханням втрутитись у ситуацію щодо відвертого дерибану лісу в Бучі.

Паркан під лісом для садиби сина Януковича?

“З питань незаконної забудови лісових масивів Бучі та Ірпені я вже не один рік звертаюся в різні інстанції. Зазвичай отримував самі відписки. Останні мої звернення були на президента України Віктора Януковича, народного депутата Віктора Вікторовича Януковича. Від них поки що відповіді я не отримав”, – розповідає Бархоленко.

“На мої попередні звернення відреагували народний депутат від “Удару” Сергій Каплін та голова комітету ВР по боротьбі з корупцією Віктор Чумак. Їхня відповідь мене приємно вразила”, – додає Бархоленко.

На засідання антикорупційного комітету Віктор Бархоленко планує взяти сотні документів, які він збирав роками, аби довести незаконність дій міської влади.

Як відомо, у 2005 році була створена робоча група при Київській обласній державній адміністрації, повноваження якої припинив тогочасний очільник КОДА Євген Жовтяк.

Під час роботи групи Віктор Бархоленко, який до неї входив, отримав доступ до документів, які й збирається винести на розгляд народних депутатів

Задля прозорості розгляду цього скандального питання антикорупційний комітет запрошує на засідання ЗМІ.

1 Comment

  1. Сашко 8 Жовтня 2013 at 15:12

    Давно пора трясонуть барыгу Федорука и его маладага друга Карплюка!

    213.169.84.1**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539