Секретар Ірпінської ради подав заяву на звільнення: хто наступник?

1

Депутат Ірпінської ради Олег Білецький, який був обраний секретарем Ірпінської ради у 2011 році, написав заяву на звільнення за власним бажанням.

“Причина проста. Мені запропонували можливість іти працювати на посаду, яка вища за категорію посади секретаря ради. Ця робота не пов’язана з міською радою. Я вже 2 з лишнім роки тут пропрацював, в мене з’явилася можливість іти далі. Чому б мені не скористатися цією можливістю? Я людина молода, достатньо, мені треба іти далі. У мене ж не пенсійний вік.

На своєму місці я би хотів бачити, можливо, Петра Ященка, якщо б він погодився, він людина фахова і порядна… незаангажована. Є ще деякі прізвища, але вони не хочуть іти на цю посаду працювати,” – розповідає редакції Сайту громади Приірпіння Олег Білецький.

Яку посаду запропонували – Білецький не поточнює.

Зі слів депутатів, секретар за свою роботу отримує близько 6,5 тисяч гривень. (2 500 грн. – ставка. 50 % – надбавка та 100 % – премія).

“Білецький – далекий родич Петра Мельника. Він був його ставлеником на цій посаді. Білецькому ніякої посади, на скільки мені відомо, не запропонували. Просто депутати вже зібрали близько 20 підписів за його відставку, оскільки були не задоволені його роботою. Епоха Мельника добігла кінця, то тепер ідуть зачистки,” – повідомив один з депутатів ради, бажаючи залишитись неназваним.

Білецький став другим секретарем цієї депутатської каденції.

“Білецький свого часу замінив на цій посаді Ольгу Олійнич, яка не протрималась і року, оскільки виник земельний скандал по забудові парків та скверів. Тому міський голова запропонував на цю посаду Білецького Олега Ігоровича, кандидатуру якого депутати підтримали лише з 2-ї спроби,” – розповідає депутат Ірпінської ради від ВО “Свобода” Богдан Мельничук.

У п’ятницю, 1 листопада, в приміщенні Ірпінської міської ради відбувається збір членів Партії регіонів й депутати припускають, що саме тут вирішують – хто стане третім секретарем цієї каденції ради.

Міський голова Володимир Скаржинський говорити на тему звільнення Білецького та його наступника поки не бажає.

Джерела редакції в раді твердять, що кандидатура Петра Ященка, члена Народної партії, таки розглядається мером.

За словами джерел, свого часу Ященко залишив по собі зеленбуд та тепломережі з величезними сумами боргу.

Нагадаємо, після втечі Мельника кадрові рішення почали приймати і в правоохоронних органах. Головного міліціянта Ірпеня Юрія Скударя перевели до Харківської області. На його місце наступник досі не призначений.

1 Comment

  1. ЖЛОБ 4 Листопада 2013 at 19:03

    Редакція!Чого не пишете про нищівну поразку Жежери в Гостомелі.Люди бачать все і в 2015 не буде ні ССвобод ні Жежер .

    195.5.126.**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539