Голова екокомітету ВРУ звернулась до Януковича щодо Біличанського лісу

1

Народна депутатка Ірина Сех, яка очолює Комітет ВРУ з питань екології, у середу 20 листопада підписала звернення до президента Віктора Януковича.

У своєму депутатському зверненні членкиня ВО “Свобода” наголошує, що 18 листопада під головуванням її комітету пройшли слухання “Природно-заповідний фонд: проблеми та шляхи вирішення”.

З огляду на значний інтерес громадськості та медіа до проблематики Біличанського лісу, голова екологічного комітету ВРУ просить в гаранта надати копію проекту указу “Про зміну меж природного парку Голосіївський” разом із картографічними додатками.

Своє звернення до Віктора Януковича підписав і народний депутат Вячеслав Кутовий, який очолює найбільше між фракційне об’єднання “За збереження Біличнаського лісу”.

“Така ж ініціатива була і з боку громади. Звернення, в якому наголошується на необхідності якнайшвидше підписати цей довгоочікуваний указ, підписали знані екологи, вчені та громадські діячі,” – зазначає коцюбинчанин Андрій Скіпальський.

Рівно рік тому президенту активісти передали близько 15 тисяч підписів киян та мешканців столиці, які також вимагають невідкладно підписати указ про нацпарк.

Нагадаємо, відповідний проект, згідно з яким площа Національного парку Голосіївський повинна збільшитись за рахунок Біличанського лісу на понад 6 тисяч гектарів ще 2012 року підготувало Міністерство екології. Київрада рішення про розширення нацпарку підтримала.

Поштовх до присвоєння Біличанському лісу високого природоохоронного статусу Нацпарку дав дерибан зелених легенів Київщини, які розпочали з 2008 року Коцюбинська та Гостомельська рада.

У Коцюбинському з 501 ділянки, розданої в Біличанському лісі, майже всі акти права власності скасовані судом першої інстанції. Рішення суду першої іінстанції залишають в силі апеляційна та касаційна інстанції.

1 Comment

  1. Руслан 24 Листопада 2013 at 20:17

    Скорей бы подписали указ, а то уже год прошел и не чего.Сначала коцюбинское землю раздавало, а теперь Киев Совет. Хотя так яро боролись за сбережение беличанского леса, аж два участка на последней сесии от 13.11.13 года, отдали под застройку общей площадью 147 га в центре леса.

    5.45.192.**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539