Федорук не покаявся за загиблих на майдані: він і далі тримається за крісло

14

Авторка: Олена Жежера

Після скандальної відставки мера Ірпеня, який писав заяву, сидячи перед десятками самооборонців зі щитами, міський голова Бучі вирішив підготуватися заздалегідь.

Напередодні з’явилася інформація про те, що на сесію, яка відбулась у четвер, 27 лютого, будуть зганяти адмінресурс та “тітушок”. Останнім пропонували підтримати нинішнього мера Анатолія Федорука та депутатів ради. За таку підтримку ті мали отримати по 500 гривень.

Саме тому вже з самого ранку 27 лютого актова зала будинку культури, де мала проходити сесія, вже була вщент заповнена людьми. Порожніми були лише місця для депутатів.

Вхід до зали, за словами очевидців, охороняли близько 100 тітушок.

Десь о 10 годині, саме тоді, коли мала розпочатися сесія, до будинку культури приїхали представники “Правого сектора” на чолі з Ігорем Мазуром —  керівником, який курує Київську область.

rada_dombrov

“Тітушки” одразу ж зникли з поля зору. Але з’явився інший надійний захисник Анатолія Федорука — його кум-забудовник Володимир Карплюк, відомий тим, що має мерські амбіції в Ірпені.

Карплюк довго всіх запевняв, що його кума Федорука підтримує народ, і він хороший господарник.

Але календарики, які він роздавав, коли на майдані стріляли, свідчать самі за себе.

kalendaryk

Зрештою представників Правого сектору до зали не пустили — зайшов лише Ігор Мазур.

Він сказав, що зараз проживає в Бучі, тому має право говорити від імені громади міста.

“Я бачу, що в нас тут ситуація сама по собі неординарна — я знаю пана Анатолія як гарного господарника, але мені болить те, що він тільки через кілька днів після того, як масово пролилась кров  на Майдані, вийшов із “Партії регіонів”… Але коли вона проливалася і 22 січня, коли розбивали голови студентів 30 листопада, коли 18 лютого десятки людей було вбито, 20 лютого вже майже сотню людей було вбито… Знаєте, мені здається, що як людина ви мали, так само як і ваш секретар, піти з цієї партії, прийняти якусь свою позицію як міського голови…”, — говорить Ігор Мазур.

“І тому я зараз стою неначе на перехресті — з одного боку ми, відвідуючи ці сесії, ставимо питання про те, щоб відбулася відставка тих керівників, які були при владі від ПР… Я бачив хлопців, які, я так розумію, стоять тут на підтримку пана Анатолія… Я не хочу, щоб тут проливалася ще кров… Тому звертаюся до громади: як ви вважаєте, чи повинні пан Анатолій та пан Олексюк покаятися перед громадою? У той момент, коли вбивали українців, вони були в лавах цієї партії”, —  запропонував Мазур.

Зал на таке питання відповів:

“Відставка!”

І раптом у залі з’явився ще один захисник Федорука — Іван Лисенко. Це саме той, хто звинувачував бучанську владу в корупції й на засіданнях виконкому до Дня святого Миколая викривав дерибан квартир для членів виконкому.

“Це його особисте право! Смислу у вашому приїзді я не бачу,” — протестує Лисенко.

Ані Федорук, ані секретар ради Василь Олексюк каятись за те, що через їхнє персональне боягузство втратити прихильність правлячої партії й байдужість, стріляли не лише по дорослих, але й по дітях — не захотіли.

Нагадаю, що той-таки Іван Лисенко змінив свою думку про Федорука та Каплюка саме перед місцевими виборами. Він нещодавно вступив до лав “Нових облич” Володимира Карплюка, від яких увійшов до Народної ради Бучі.

(Торік ТVі робило масштабне розслідування про дерибан і спільний бізнес забудовників родин Карплюка та Федорука.)

Це при тому, що нещодавно сам Лисенко був запеклим опонентом і Карплюка, і Федорука. І ці політики доволі недружньо висловлювались на його адресу.

“Раніше у них були дуже напружені стосунки, коли Карплюк був заступником голови (Федорука — прим. авт.), були публічні звинувачення одне проти одного. Після того — перепросили й помирились. Я так розумію, що Іван зараз очолює організацію “Нові обличчя”, — розповідає депутатка Бучанської ради та журналістка Світлана Остапа.

Цьому є й підтвердження — стаття Івана Лисенка “Чиновника впіймали на брехні”. У ній ідеться:

“Тому, виконуючи свою обіцянку оприлюднити відеоматеріал під назвою “Карплюк бреше!“, я оголошую безстрокову акцію-протест. Відтепер, скрізь у своїх статтях та інших матеріалах, Карплюк завжди буде фігурувати поруч із прізвиськом “брехун”, допоки він не виконає своєї обіцянки та не підготує озвучені ним на відеоматеріали: “ряд земельних ділянок у власності, ряд комерційних приміщень у власності”, а також “підготує матеріал, де покаже ці всі речі разом з юридичними адресами”, та витяги з держреєстру про нерухомість, оформлену на Лисенка І. Г.”.

Карплюк брехун

Відео з особистого потоку Івану Лисенка зникло, і це не поодинокий випадок зачищення відеопотоку.

(На цьому ж сайті соратник Лисенка Ігор Бартків брехуном називав Федрука. Зближення тих, хто вважав себе ідеологічними противниками, розпочалося ще до розстрілу людей на Майдані Незалежності. Розстріл Небесної сотні на зміну погляду людей, які раніше боролись за інтереси громади, — не змінив ситуації).

До каяття перед людьми не дійшло. Голова ради Анатолій Федорук та секретар ради Василь Олексюк лише зазначили, що каятимуться у церкві.

Після кожного виступу Федорука в залі звучали бурхливі овації, і це попри те, що перед початком сесії відбулася спільна молитва за полеглими, а перед входом до будинку культури висіли плакати Небесної сотні.

Люди аплодували тим, хто ще нещодавно захищав злочинний режим.

“Аплодували люди — частина залу були чиновниками та бюджетниками,” — розповідає депутатка Світлана Остапа.

Ці слова депутатки підтверджують і журналісти. Присутні викладачі — мої колишні колеги — підтвердили їм, що прийшли сюди у свій робочий час не просто так:

“Ну, а як ти думаєш, чого я прийшов? Звісно, підтримати Федорука! Ну ти ж розумієш…” — сказав учитель інформатики однієї з бучанських шкіл, натякаючи на те, що їх сюди привели.

Ігор Мазур хотів і далі ставити запитання Федоруку, але Лисенко знову став на захист Федорука, йдучи на випередження:

“Анатолію Петровичу! Продовжуйте сесію!”

Мазур за згодою міського голови продовжив.

“Я як керівник “Правого сектора” в Київській області, який взяв на себе відповідальність за люстрацію та контроль за тим, як діє влада… чи влада, чи опозиція — ми з опозиції так само будем питати — коли депутати від “Батьківщини” чи від “УДАРу” голосують в інтересах “Партії регіонів” — ця скупка людей, депутатів — називається корупцією, проти якої ми збираємось боротись”, — говорить Мазур.

Мазур запропонував секретареві ради Василю Олексюку скласти повноваження. Перед входом до ради активісти порадили обрати нового секретаря — Світлану Остапу, людину, яка була на Майдані з першого дня.
ostapa

“Це вимога тієї частини громади, яка не змогла потрапити до зали і стоїть на вулиці. Ми дамо можливість пану Анатолію налагодити нормальну роботу, щоб вся громада могла  контролювати її в інтересах жителів Бучі. Я вважаю, що оскільки зараз по всій державі відбуваються зміни на різних рівнях, треба провести зміни і в керівництві міської ради Бучі”, — говорить Мазур.

У відповідь йому Лисенко закричав:

“Але це буде визначати територіальна громада, а не “Правий сектор”!”.

Натомість Федорук запропонував обрати з громади першого заступника міського голови, місце якого зараз вакантне.

“Будь ласка, всі, хто бажає, внесіть пропозиції через політичні сили, представлені в Бучанській міській раді на посаду заступника, і ми їх розглянемо”, — сказав Федорук.

Але Мазура було не зупинити:

“Ми були в Вишневому, Броварах, Ірпені — і представники ПР перед громадою все ж казали, що вони розкаялися, що перебували в партії до того часу, коли вже все було на Майдані на крові вирішено…”

На це Федорук, який помітно посміливішав, під кінець виступів Мазура сказав:

“Пане Ігоре, на сьогоднішній день ми не є якийсь хутір, який відрізаний від комунікації інформаційної, і ми не бачимо, як, що, де відбувалося. Не під таким тиском відбуваються і приймаються ті чи інші конструктивні рішення. Я думаю, що Бучанська рада визначиться і з секретарем ради”.

Щоб розставити крапки над “і” Мазур висунув вимоги від громади до Бучанської ради:

“Ми все ж, як люди, які були на Майдані, вимагаємо, щоб була створена комісія по розслідуванню корупційних схем, які були в раді, про територію, яка була виділена на Рози Люксембург і обнесена парканом — я думаю вам нагадувати не треба.

Будемо звертатися до тих людей, які були призначені керівниками антикорупційного напряму. Хочу наголосити на тому, що на відведення землі, особливо в лісовій смузі, та будівництво там багатоповерхових будинків має бути накладено мораторій, так, як це було зроблене в Ірпені. Крім того, я вважаю, що потрібно буде прийняти рішення про прозоре розпорядження бюджетними коштами під контролем громади. І все ж ми сподіваємося, що бучанське керівництво покається перед громадою. Ми знаємо, що з Бучі люди їздили і на Антимайдан — хто знає, це на їхній совісті,” — сказав Мазур.

Із залу пролунали репліки:

“Он вони сидять — вони всі рядом!”

Мазур наостанок сказав, що сьогодні силових акцій проводити не буде, після чого напружений адмінресурс полегшено зітхнув і почав аплодувати і кричати: “Молодці!”.

Громада та Мазур дали Федоруку тиждень часу для того, щоб обрати нового секретаря та заступника.

“Погодьтеся, присутня корупція, можливо, завуальована — хто у вас тут найбільший забудовник? Я не буду говорити про пана Карплюка, про інші питання також не буду говорити (стосовно виділення земельних ділянок на підставних,  сумнівних людей, які їх комусь продають чи довіряють продати) — це ви самі знаєте… Ми через  тиждень все ж приїдем до вас, — щоб не силою вирішувати, а почути рішення, прийняті демократично — шляхом діалогу з мером, депутатами, громадою — будуть дані оцінки корупції”, — зауважив Мазур.

Щодо тіньових дерибанних схем, то в професійності Федорука впевнені навіть його колишні колеги по партії — регіонали.

“На Толіка ви нічого не знайдете. Він знає, як все робити,” — каже депутат облради, натякаючи на тіньові схеми.

Стосовно так званої опозиції, яка організувала в Бучі Народну раду, — це Ігор Бартків, Іван Лисенко, Олег Квашук, від них  на цій сесії не було жодної заяви щодо неправомірних дій мера міста.

Навпаки: Іван Лисенко, який раніше вважався опозиціонером в Бучі, тепер заповзято захищав Федорука, більше того, він справді очолив Бучанську організацію кишенькової партії кума Федорука — Володимира Карплюка. Тому сьогодні він офіційно є головою бучанських “Нових облич”.

Ціна такої зради своїх попередніх поглядів залишаєтсья невідомою.

Нагадаємо, що на довиборах в Гостомелі він підтримував доньку регіонала Прилипка, який переховував у себе на складах автопарк Віктора Януковича молодшого.

“Да, я так думаю. Потому шо ти настроїла проти себе б усю раду, усіх депутатів і від цього страдав би виборчий округ”, — сказав мені Лисенко.

Коли ж Лисенку навели приклад округу депутатки Коцюбинського і журналістки Ірини Федорів, яка регулярно звітує про свою роботу перед виборцями й перебуває в жорсткій опозиції до влади, яка дерибанить Біличанський ліс, відповідь “опозиціонера” шокувала:

“Ну, от це і погано”.

За цей день вдалося виявити ще одну людину, яка називає себе опозиціонером, але де-факто стоїть за дерибанними схемами: виділення ділянок на підставних, переоформлення на довірену особу й подальший перепродаж кінцевому власнику.

Як виявилось, голова фракції “Батьківщина” також замішаний у корупційних схемах Бучанської ради, яку продовжує очолювати екс-регіонал Анатолій Федорук.

kvashuk

Зауважу, що в довіреності значиться продаж ділянки за ціною на розсуд депутата Олега Квашука. Редакції Сайту громади Приірпіння надіслали низку скан-копій довіреностей громадян саме на Квашука.

Що ж до ще одного “опозиціонера” Ігоря Бартківа, то не можна не згадати те, що саме його підпис як юриста Бучанської ради стояв під документом про переведення лісу в зелені насадження.

Тому можна стверджувати, що і Бартків теж відповідальний за те, що в Бучі знищується, забудовується ліс.

Під кінець сесії Ігор Домбровський — людина, яка бачила смерть на Майдані й відтягувала поранених і вбитих з поля бою, зі сльозами на очах підсумував те, що відбулося в раді:

“Чесно кажучи, ми очікували, що Федорук покається.. Але каяття не було, ні в нього, ні в регіоналів, які його підтримували. Оті величезні палаци хворого диктатора і загиблі на Майдані не могли відбутися без отаких холуїв на місцях. Тільки через таких холуїв ми отримали смерті на Майдані…”

“Дуже гарно сказала мама одного загиблого на Майдані з Вінничини: “Мого сина вбив не снайпер, не людина в погонах, мого сина вбивали люди, які брали свого часу пайки гречки і продавались на виборах…”. Вона дуже точно сказала, що кожна краплина крові — це мішок гречки, який вони отримали. Це також не складений вчасно мандат “регіонала”… Сьогодні ми хотіли бодай каяття — але такого не було, на жаль…”, — на цих словах Домбровському вже було важко говорити…

А ті, хто були при владі — досі при ній і залишились. Вони просто склали партквитки для годиться.

У четвер, 27 лютого, коли депутати на чолі з міським головою Федоруком сиділи в залі й аплодували самі собі, було 9 днів за загиблими 19 лютого…

Епілог

А 20 лютого на барикадах я зустріла Ігоря Домбровського в сажі, змореного, з посірілим обличчям. Він ніс якесь залізяччя для зміцнення барикади біля вигорілого Будинку профспілок. Ми обійнялись і кілька хвилин стояли мовчки. Було дуже боляче… За свої сльози там — не соромно…

І я не уявляю, хто з депутатів Бучі чи їхніх блазнів (хіба що Світлана Остапа), може подивитись таким справжнім чоловікам у вічі…

Вони стояли не для того, щоб цинічна влада і далі займалась обкраданням громади.

Авторка: Олена Жежера, журналістка.

14 коментарів

 1. Юлия 1 Березня 2014 at 01:48

  Полностью заказная статья!!! Олена, как вам не стыдно такое писать?!! Провокатор!

  94.248.68.**

  • Editor 1 Березня 2014 at 02:03

   Пані Юлія, хто замовник?

  • Севастополец 1 Березня 2014 at 22:59

   Юлия, верно, статья заказная и заказчик статьи – коммитет борьбы с коррупцией и расхитителями народной собственности!Молодец журналист, так держать!

   91.202.107.2**

  • ГОСТОМЕЛь 3 Березня 2014 at 08:05

   наших хлопців викрадають і б’ють посеред білого дня на вулиці!!
   позавчора пропало двоє гостомельчан – Максим Осецький і Сергій Чемерис.
   близькі і друзі не знали цілу добу, де вони знаходяться.

   Національна гвардія допомогла їх повернути.
   Привезли в синцях, подряпинах, з поламаними носами!

   Усі, хто їх бив, були в масках, але за голосом хлопці впізнали місцевого
   депутата Юрія Марчука і його родича.
   Зрадник використовує ідею Євромайдану і пам’ять Небесної сотні
   для розборок зі своїми політичними противниками і захоплення влади!

   як можна спокійно спати, доки таке відбувається у селищі?!!

   195.211.141.**

  • Ігор 28 Березня 2015 at 10:22

   Подивіться на Бучу і інші прилеглі міста і містечка…. Ірпінь як бомжатня проти Бучі. Все завдяки Мерові. тому ж таки Федоруку. Лише той хто не живе в Бучі їм не задоволений.

 2. Татьяна 1 Березня 2014 at 06:05

  Тогда призыв к политикам — не дайте себя и нас развести. ПрАвому сектору- нужна легализация ( подполье надоело! свобода -борец с прошлой властью и шоу для народа! Ну а Тимошенко ( разделяет и властвует) ей нужно разделить Порошенка и Кличка! А Путин очень любит игру в шахматы с Тимошенко ! А где тут Какой-то Домбровский? Федорук? Лисенко? ……. Все зависет от расклада наверху! Завтра такие как автор статьи (Жежера )будет писать то за что может прожить! И это имеет право на жизнь ! 50 лет пройдет и при правильной тактике и стратегии мы будем лучше ! А говница у всех хватает!

  46.211.132.**

  • Севастополец 1 Березня 2014 at 23:05

   Таня, а вы сама то пробовали хоть что-то изменить или что-то улучшить? Или ваше говнецо не дает вам это делать? Зависть-плохое качество!

   91.202.107.2**

 3. Анонім 1 Березня 2014 at 08:31

  Ваша неумолимая, больная страсть – пиариться!!! На всем! Абсолютно! Делах, словах ( замечу чьих угодно, только не своих), ну уже и дошло до Небесной сотни!!! Оценку Вам даст время,люди Вас уже знают.Все знают, как Вы подаете информацию. Ну а парни умирали не для того, чтобы Вы на их смертях набивали себе цену!!! Ганьба!!!!!!!!!!!!!!!!

  95.158.48.1**

  • Ірина Федорів 1 Березня 2014 at 23:33

   Пане “анонімний”… Я зараз пишу як безпосередній керівник журналіста Олени Жежери на телеканалі СТБ. Щодо того, що людина “піариться” нібито на Небесній сотні… Кожен, як відомо, судить по собі… Мені таке б і на думку не спало…

   ЩОДНЯ Олена Жежера їздила на майдан… Як журналіст і виконувала там свою роботу… Я проти звання від держави “заслужений журналіст України”, бо дає звання влада… Але всі журналісти, які висвітлювали в тих умовах і продовжують висвітлювати в нових умовах новинний потік, не знаю як для глядачів – але для мене це Герої… І вони не потребують насправді Вашого чи мого визнання… Вони можуть гідно дивитись у вічі внукам та дітям і їм є що розказати…

   У мене тільки одне питання… Де ВИ особисто були 19 та 20 лютого? Ви не хочете зараз з’їздити задля піару в Крим, звідки вже кілька днів не може повернутись наша знімальна група? Попіартесь не тут в коментарях, під прізвиськом “анонім”… А там, звідки можуть не повернутись… Не хочете?

   Як жінка додам, що якщо Ви – чоловічої статі… то Жежера своєю силою духу кладе таких, як Ви, на лопатки. І Ви, як виявилось, за силою духу – не поодинокі в Приірпінні, на жаль.

   Як громадянин додам, що якщо це дійсно Ваша думка, значить наше суспільсьво ще дуже зелене і потребує щоденної праці задля кристалізації дієвого громадянського суспільства.

   Єдине, з чим важко не погодитись – час дасть оцінку кожному. А я вдячна долі, що в Приірпінні знайшла гідного журналіста. Тому Олені Жежері і я, і колектив “Вікна-Новини” щиро вдячні за роботу і сильну громадянську позицію.

   95.158.22.1**

 4. ляля 1 Березня 2014 at 14:46

  написано все правильно. я была на этой сессии и слышала и видела то о чем пишет Елена. кстати, единственный сайт по местности что освещает все события в регионе и не убирает комментарии читателей чем занимается например сайт Бучи.

  95.133.23*.*

 5. Сашко 3 Березня 2014 at 19:02

  Люди, сколько можно быть холуями? Правильно сказал Домбровский, стреляли за долго до снайперов, стреляли молчаливые и продажные подхалимы! Федорук должен сидеть в тюрьме, вместе с Януковичем, которого он обслуживал!

  213.169.84.1**

 6. Юрій 16 Березня 2014 at 12:24

  Марчук не займаэться захопленням влади.Він продовжує справу Майдану в Гостомелі, а саме намагається вичистити смердюче гівно з селищної ради Гостомеля. Судячи із скавчання продажних шакалів це в нього добре виходить. Але це тільки початок. Роботи ще дуже багато. І в нашому селищі є кому підтримати його. Я після майдану вже почав святкувати перемогу, ала бачу що зарано.

  95.132.185.1**

 7. оля 4 Травня 2014 at 22:28

  Громадській організації «Фонд громади приірпіння » стало відомо про тіньові схеми отримання земельних ділянок у м.Буча. Так у липні 2011 року кільком громадянам ( Глива Пахомій Анан’євич, Павловський Станіслав Анатолійович, Тереньковський Анатолій Михайлович, Ніколайчук Валентина Вікторівна та інші ) які не перебували в черзі на отримання земельних ділянок та не мали пільг щодо позачергового отримання земельних ділянок рішенням Бучанської міської ради було виділено кожному земельну ділянку. Майже кожен отримав 10 соток для будівництва житлового будинку і близько 40 соток – для ведення особистого селянського господарства.
  Однак ще не отримавши документа на право власності на землю, всі власники в листопаді 2011 нотаріально делегували право власності на ділянки Яцюку Олегу Івановичу. Як нам стало відомо , він є двоюрідним братом голови Бучі. Той, у свою чергу передоручив Товариству з обмеженою відповідальністю “Будрегіонінвест” в особі директора Карплюка Володимира Андрійовича будь-яким способом розпоряджатися цими земельними ділянками. Згідно статуту ТОВ “Будрегіонінвест” в засновники даного підприємства входить дружина Мера Бучі- гр.Федорук Людмила Іванівна, яка проживає в Бучі по вул. Вокзальна будинок 101, кв.114. Таким чином ми вважаємо, що мер Бучі перевищуючи свої службові повноваження і вступивши в змову з депутатами незаконно виділив дані земельні ділянки якими по суті розпоряджається його сім’я. Тобто в його діях ми вбачаємо ознаки злочину. Він будучи посадовою особою здобув неправомірну вигоду у значному розмірі або фактично передавши таку вигоду своєї дружині- Федорук Людмилі Іванівні. Сім’я Федорук незаконно отримала біля 70 соток землі під забудову, що при мінімальній оцінці оцінюється в 140 000 доларів і відповідно в 1 120 000 грн.
  Статтею 368-2 Кримінального кодексу України передбачена відповідальність за незаконне збагачення.
  ПРОСИМО:

  1) Прийняти та невідкладно зареєструвати подану заяву про вчинення злочину до Єдиного реєстру досудових розслідувань .
  2) Розпочати за цією заявою про вчинення злочину досудове розслідування у формі досудового слідства за вчинення дій, які мають ознаки складу злочину, передбаченого ст.368-2 Кримінального Кодексу України.
  3) Повідомити нашу громадську організацію письмово у встановленому законом порядку та строк про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування вказаного злочину за ст.368-2 Кримінального Кодексу України.
  4) Опитати в якості свідків :

  – Міського голову м.Буча -гр.Федорука Анатолія Петровича;
  – Дружину міського голови та співзасновницю ТОВ «Будрегіонінвест» -гр.Федорук Людимилу Іванівну 28.02.1973 р.н,зареєстровану: 08292,м. Буча, вул. Вокзальна, 101 кв.114;
  – Співзасновницю ТОВ ««Будрегіонінвест» гр.Карплюк Ларису Василівну,зареєстровану :02166,м. Київ, вул.Жукова, 45 кв. 320
  – гр.Карплюка Володимира Андрійовича – керівника ТОВ «Будрегіонінвест», голову Всеукраїнської громадської організації «Нові обличчя»,кума голови м.Буча;
  – Яцюка Олега Івановича-двоюрідного брата голови м.Буча, зареєстрованого у м.Буча по вул.Чкалова;
  – Журналіста каналу ТВі- Любомира Ференса;
  – Приватного нотаріуса Матвієць Наталю Петрівну, м.Буча, вул.Комсомольська, 15;
  – Депутатів Бучаньскої міської ради;
  – Ніколайчук Валентину Вікторівну (отримувача земельної ділянки);
  – Павловського Станіслава Анатолійовича(отримувача земельної ділянки)
  – Тереньковського Анатолія Михайловича(отримувача земельної ділянки)
  – Гливу Пахомія Анан’євича(отримувача земельної ділянки)

  5) Витребувати матеріали журналістського розслідування та рішення Бучанської міської ради за 2010-2013 роки.

  95.158.48.1**

 8. Анастасія Попсуй 9 Травня 2014 at 11:16

  Ольго, ніякі тіньові схеми «Фонд громади Приірпіння» не віднаходив, тим паче у відношенні до Федорука та Карплюка. Якщо ви взяли «зі стелі» назву організації, що проводила розслідування, то як не піддавати сумніву й усе нижче написане Вами? «Фонд громади Приірпіння» уже три місяці тільки і займається родинами загиблих на Майдані, і спекулювати на цій болючій темі заради звинувачень іншої людини – не по-людськи.

  95.111.195.1**

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539