Депутатський несмак: Салівонов притягнув “атлантівський” паркан

4

parkan2Авторка: Ольга Матюшина

Більше, мабуть, нема чим похизуватись у нашому селищі, окрім парканів.  А історія парканів селища Коцюбинське, як відомо, має своє героїчне минуле.

Перший скандал був перед Євро-2012. Тоді дерев’яний штахетник обійшовся нам у майже 100 тисяч бюджетних коштів. Це, звісно, була найнеобхідніша для селища річ, бо робили її на Білицькому ДОК-у селищного голови Вадима Садовського.

Далі парканіаду продовжила місцева влада разом із отцем-депутатом Миколою Ільницьким. Про цей паркан вже знають всі: від Філарета до простого вірянина, від СБУ до ООН. Але ця історія кристалізувала для громади нові знання про діяння отця-депутата.

Тепер “новим” парканом відзначилася вулиця Пономарьова. Мешканці нашого будинку 18-а звернулися до селищної ради з проханням встановити огорожу дитмайданчика, оскільки коштів на вирішення питання з безпритульними собаками – немає.

salivonov

Кошти використовуються, як відомо, або на паркан, який виготовляє Білицький ДОК Садовських, або на преміювання самих себе.

dovidka

Таку віддану працю і самопреміювання можна спостерігати за Садовським, виявляється, щомісяця. І 12 квітня вже преміюють за роботу за весь місяць!

dovidka2

І так можна продовжувати і продовжувати…

dovidka3

Люди просили цього разу безпечну металеву огорожу. Тобто історія з ДОК-ом (деревообробним комбінатом) тут аж ніяк не підходила селищному голові.

Та й така огорожа – дешевша за штахетник.

127 грн 40 коп за метр погонний. На 100 тисяч можна зробити майже 800 погонних метрів.

salivonov

Оскільки ДОК залучити до такого проекту не вдалося, то “блискучу” ідею подав депутат від нашого округу Ярослав Салівонов. Він, до речі, кандидат технічних наук.

Там, де зараз будують “Атлант” не так давно стояла страхітлива металева огорожа. Забудовник, розуміючи, що навряд чи вона привабить клієнтів вирішив її позбутися.

І наш депутат, замість того, щоб домогтися належної огорожі від селищної ради вирішив обгородити нас доісторичним парканом, який там стояв кілька десятків років.

Металобрухт доправили нам на дитмайданчик. Салівонов навіть сам заходився встановлювати цю “манну небесну”.

salivonov

Стовпчики ставив днів з 10-ть. А потім полишив цю сізіфову працю.

stovpchyky

І отак воно все кинуте, хоча до 1 вересня обіцяли, що все буде встановлено.

salivonov

Навесні він уже нас ощасливив прекрасним подарунком – небезпечною гіркою без поруччя. Так подбали про наших дітей.

hirka

Але, з слів депутата Салівонова, не втому біда, що гірка несертифікована й небезпечна, просто “за дітьми треба дивитись”.

Але якщо чудо-гірка дісталася мешканцям ще безкоштовно, то на горе-паркан збирали по 30 гривень.

salivonov

Кандидат технічних наук вдало розрахував, що 144 квартири 1 будинку мають здати по 30 гривень.

Загальна сума на фарбу та щітки мала вийти 4 320 гривень. Банка фарби в середньому коштує менше 100 гривень. Нехай треба кілька банок фарби та щітки. На що піде решта грошей?

Але такі думки в раді вважають “фривольним тлумаченням”…

salivonov

Сума у понад 4 тисячі гривень – це, між іншим, майже 35 метрів нової металевої огорожі. Загалом же треба 50-60 метрів.

Тобто на металевий паркан нам би вистачило тих коштів, що селищний голова собі щедро виписує на премії.

Це певне премії за те, що у нас вже є огорожі на 100 тисяч гривень! Тільки от дитмайданчики чомусь, залишились неогородженими.

Салівонов запевнив, що кошти на нову огорожу є, але казначейство не пропускає коштів. Таку ж версію ми чули тоді, коли не ремонтували дитсадок. Щойно звернулися до прокуратури, яку терпіти не може місцева влада, як кошти на ремонт знайшлися миттєво.

tualet

Тобто ми маємо встановити це одоробло, яке не несе жодної захисної функції, а про естетичний вигляд якого говорити просто не варто?

parkan2

Салівонов каже: в державі важкі часи. Тому ми маємо дякувати “Атланту”, що він нам зробив таку пожертву? Може це “Атланту” зарахувати до пайової участі?

До слова, на останній скандальній сесії в Коцюбинській селищній раді депутат Владислав Євстифєєв так виспівував, що “Атлант” подарує селищу дитсадок на 500 (!!!) місць. 250 місць, з слів Євстифєєва – це потреба “Атланту”. А ще 250 – це для нас, любі коцюбинчани.

Тільки коли депутати поїхали на екскурсію в “Атлант”, то виявилось, що місць буде 250 – рівно стільки, скільки треба для того, щоб в новому житловому комплексі купили житло молоді пари, яким треба віддавати в садки дітей.

Офіційний представник “Атланту” зазначив, що якщо Євстифєєв хоче, то може сам робити такі дорогі подарунки селищу, як садки на 500 місць. А що Євстифєєву, який очолює “Спільну мету”? У нього, з слів прокуратури майже кожна 5-та ділянка в лісі – його.

Виходить, від Атланту ми отримали прекрасне благо – старий паркан. І ще маємо подякувати і Садовському, і Салівонову за те, що в такий тяжкий час працює гасло Партії регіонів – “почую кожного”.

Тільки от люди мають здати кошти, щоб їм встановили це одоробло і пофарбували. До УЖКГ “Біличі”, я так розумію, ми гроші за обслуговування прибудинкової території більше платити не маємо.

matushynaАвторка: Ольга Матюшина, коцюбинчанка

4 коментарі

 1. Андрій 25 Вересня 2014 at 10:17

  Все прогнило до нитки. Як цей паркан, так і влада. Треба міняти старих чиновників на нове прогресивне покоління (мешканців Коцюбинського), у яких є мета – покращити своє життя і життя Коцюбинчан.

  62.80.169.1**

 2. Аврора 5 Жовтня 2014 at 01:19

  Треба до Ільницького звернутись – він Вам капітальний паркан збудує…

  95.158.18.**

 3. К.Т.Н. 6 Жовтня 2014 at 02:40

  Интересно, что Матюшина выучившись пасквилить в интернете, так и не научилась читать, считать и грамотно писать:
  Во-первых, по приведенным текстам объявления и письма сельсовета Саливонов ПРОСИТ сдать деньги,а не ДОЛЖНЫ сдать, как утверждает писака. Если для Матюшиной это тождественные понятия, то слово “фривольное” мягко скаэано, это умышленное искажение фактов и полная алогичность последующих выводов. Согласно этому же письму и это прекрасно известно было Матюшиной, столбики ограждения ставили с 16 по 21 августа,за минусом 17(воскресенье) и 18(день похорон О.Гуменюка), простая арифметика дает 4 дня,а не 10. Так,что у писаки с простой арифметикой проблемы. Но если так хочется нагадить, то можно и соврать;
  Во-вторых, с этой алогичности мышления вытекает сумбурность, галиматья изложения. Что по тексту, сложно читать, что по материалу. Здесь и заборы, и земучастки, и застройщик “Атлант”, и деньги,и кандидат технических наук, и горка. По поводу последней, неужели в падло было дать фото настоящей горки или это не вписывалось в сценарий всеобщего обгаживания? А почему Матюшина забыла привязать сюда еще и кусты, обрезанные согласно нормам ДБН и требованиям ДАИ на выездах из дома;
  В-третьих, Матюшина не написала сдала ли она сама 30 грн., если нет,
  то зачем писать о сумме 4320грн. Логическая задача для нее, если люди никогда не платят 100% обязательных платежей, то сдадут ли 100% на просьбу скинуться.Тем более если просьба касалась только родителей маленьких детей. Не суди да не судима будешь!;
  В-четвертых, пожелание, сделай сама что-нибудь собственными руками или головой, например, доведи до логического конца злоупотребления в детсаде, т.е. до суда, или укладку в дождь асфальта на Доковской, чтобы научить других как делать так, чтобы к тебе не прикопалась какая-то Матюшина.
  В-пятых, расскажи всем, как и через каких членов партии регионов ты устроила ребенка в детсадик. При этом чей-то ребенок из очереди не попал в садик. Правда это не к Матюшиной, это из области чистоплотности и морали.
  В-шестых, ограждение стоит, хорошо выглядит и выполняет уже свою защитную функцию от установки автомобилей на площадке, от пролета бродячих собак, от выбегания детей на проезд. А после покраски защитит себя от Матюшиной как минимум на 20лет.
  Но все это несущественно, если диагноз этому матюшинскому явлению в интернете – некая самовлюбленность на фоне всеобщей неудовлетворенности.
  Есть люди на которых смотришь, будто-бы и чистые, а хочется их помыть.
  Не забывай, что Господь над нами и он рассудит: кто прав, а кто виноват, и кто за что и как ответит. И воздастся нам по заслугам нашим.

  95.158.20.**

 4. Лариса 6 Жовтня 2014 at 10:15

  Нехай Ільницький будує всі паркани в Коцюбинському, щоб вам знову була робота з наклепів та обливання брудом. Ну не можна так любити гроші!

  176.105.9.**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539