Кириченко проти безпеки на дорозі?

3

У Гостомелі, поблизу зупинки біля Крохмального заводу, сталося ДТП.

У ньому доволі сильно постраждала дівчина.

Це відбулось торік і з того часу мешканці селища оббивають пороги місцевої влади, аби убезпечити і себе, і своїх дітей.

“Ми ж ще торік збирали підписи і на місцевого голову, і на ДАІ, і до нардепа, щоб дали нам тут встановити лежачі поліцейські,” – пригадує гостомельчанка Тетяна.

дорога

Ось цей лист, який направили більш, ніж рік тому. І за цей час селищний голова Анатолій Кириченко і депутатський корпус не вирішив питання безпеки у селищі.

заява полыцейськы 2013

“Я зідзвонююсь з дитиною, коли та йде зі школи, й виходжу зустрічати її до траси. Рух тут шалений. Водії навіть не пригальмовують, хоча це вже населений пункт”, – бідкається місцева мешканка Ірина.

діти на дорозі

Очільник місцевого відділку ДАІ Олександр Куделя, ще торік,  прийняв рішення про необхідність додаткових заходів безпеки у цьому місці, але цю ініціативу гальмує місцева рада.

Свою позицію правоохоронець не змінив і тепер:

“Дійсно, обмежувачі швидкості там необхідні. Там житловий масив і діти часто переходять дорогу, ідучі зі школи та в школу. Разом з тим, нещодавно на тому місці мала місце дорожньо-транспортна пригода”.

Оскільки селищна рада не реагує, Куделя направив повторно своє клопотання, аби пришвидшити встановлення “поліцейських”.

А тим часом активісти знайшли навіть того, хто готовий профінансувати їхнє встановлення. Але цього, як виявилось, – замало.

Кириченко, який за рік не вирішив це питання, не поспішає вирішувати проблему громади й відтягує роботи до місцевих виборів.

“Кириченко сказав, що питання обмежувачів швидкості буде вивчати разом з громадою місцевий депутат Петро Тихорський і вже Тихорський дасть висновок – робити чи ні. А потім Кириченко додав, якщо будемо робити, то весною. Але я готовий за зверненням громадян зробити зараз, а не чекати, що хтось піаритиметься на цьому перед виборами,” – каже депутат облради Ігор Борзило, який погодився оплатити роботи.

переход

“Кириченко казав, що тут вже колись був “поліцейський” і люди скаржились, щоб його прибрали. Але я з’ясував, що той обмежувач був встановлений без дозволу ДАІ, без відповідних знаків і в не погодженому з ДАІ місці. До того ж він був просто кучею наваленого асфальту. Я проти такого – на мою думку варто встановлювати пластикові обмежувачі швидкості європейського зразка з відповідними дорожніми знаками й дозволами ДАІ”, – додає Борзило.

Депутат Гостомельської ради Юрій Марчук не розуміє, чому рада вчасно не реагує на звернення громадян:

“Люди, які мешкають у цьому районі, вже вдруге зібрали підписи. До чого тут місцевий депутат, якщо він навіть не бере участь у вирішенні цього питання? Бюджетні кошти тут ні до чого. ДАІ дає дозвіл і вбачає необхідність у такому заході посилення безпеки. А що ж робить рада і голова? Рік розглядає, у чомусь сумнівається. Року було замало місцевому депутату, щоб вивчити проблему і переговорити з виборцями? У мене таке враження, що просто вирішили дотягти до передвиборчого періоду, щоб це записати як заслугу місцевому депутату та селищному голові.”

Активісти зареєстрували повторне звернення до Кириченка, яке мають розглянути на сесії 27-го листопада.

звернення 1

звернення 2

Тим часом батько дівчини, яку збили на цьому місці, місцевій владі віри не йме.

“Минулого року вже обіцяли але нічим це не закінчилося. Я пам’ятаю і підписи ходили збирали.. Хвалити Бога, з донькою все добре, вже ходить на роботу. А “поліцейські” тут необхідні – багато ж дітей тут живе,” – наголошує Микола Офіцеров.

Оскільки питання безпеки не вирішене, люди вже не просять, а вимагають у влади дати їм дозвіл на встановлення обмежувачів швидкості.

3 коментарі

 1. Сергей 19 Листопада 2014 at 23:28

  Кириченка в отставку, он уже давно не руководит Гостомелем. Просто позорище, как так можно игнорировать своих же односельчан.

 2. Тетяна 19 Листопада 2014 at 23:36

  Ми часто ходимо на дачу через цей пішохідний перехід, і декілька разів доводилось швиденько відскакувати від машин що несуться навіть не пригальмовуючи. А коли перед тобою тут пробігають діти, то коси дибки стають.
  Ще мені дуже подобається дитячий майданчик понад цією дорогою, ні не той що у дворі Кириченка за парканом, а той що трохи далі і толком не відгороджений від траси, на так званій “Алеї”, і де щодня збираються “лучшие люди” нашого кутка. Моя знайома, що не так давно переїхала сюди на пмж, була відверто здивована та обурена:”Вибачте на слові, якими треба бути довбо..ми, щоб зробити дитячий майданчик поряд з трасою. Я не ворог собі й дитині щоб тут гуляти і потрапити під колеса недолугого водія або дихати вихлопними газами. Цікаво чи гуляє тут зі своїми дітьми чи внуками той чиновник котрий до такого додумався? А ще цікаво у скільки сотень тисяч вся ця краса обійшлась місцевій громаді?”

  • Валарій 21 Листопада 2014 at 15:58

   Краще за ті гроші що викинули на цю “АЛЕЮ”,поставили дитячий майданчик в будь якому дворі між домами … Я так думаю ,що вийшов би майданчик ,як мінімум виробництва ” InterAtletika”.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539