Ми можемо зробити з Коцюбинського кров’яну Мекку для Києва і області

2

Під час пологів саме через кровотечі помирає найбільша кількість породіль. Будь-які пологи – це втрата крові. Кожна жінка може стати сама собі донором і дуже швидко відновлюватися після пологів навіть тоді, коли в неї значна крововтрата. Для цього треба просто заготувати частину своєї ж крові під час вагітності.

Що таке аутоплазма і навіщо вона потрібна?

Процедура по заготівлі аутоплазми дуже проста. Береться кров з вени від 34 до 39 тижня вагітності й розділяється на компоненти. Еретроцити одразу ж вертаються назад. А рідка частина крові – заморожується . Жодної небезпеки для дитини чи матері немає. Під час вагітності жінка не один раз здає кров з вени. Це проста процедура.

Кров зберігається в спеціальному холодильнику. І видається на першу ж вимогу пацієнта.

Перед плановими пологами кров можна забрати зі сховища заздалегідь для передачі в пологовий будинок, де заплановані пологи. Якщо пологи позапланові, ургентні, то тоді кров можуть забрати і родичі, і може бути доставка на кровомобілі.

Відділення працює 7 днів на тиждень – 24 години на добу.

Важливо розуміти, що аутоплазму можна ввести не лише тоді, коли сильна втрата крові. Будь-які пологи – це втрата крові. Але в пологових ніхто не думає про те, що треба жінці залити донорську кров. Вважається нормою, що після пологів жінка погано стоїть на ногах може потребувати кількох днів для реабілітації.

У нас в Кременчузі ми вводимо аутоплазму всім породіллям. І щоб всі розуміли, вони значно краще себе відчувають. Днями ми заготуємо вже 14 000 дозу аутоплазми.

Коцюбинське може стати кров’яною Меккою на Київщині.

Чи є умови в Коцюбинському для реалізації проекту?

9 листопада я був в селищі Коцюбинське у приміщенні стаціонару на вул. Лісовій.

Того що я там побачив, а саме приміщення близько 200 м2 цілком достатньо.

Тут можна зробити операційну.

Кімнату для зберігання холодильників.

Є де зробити окремий вхід.

З Коцюбинського кров можна довезти в будь-який пологовий. Це не проблема. В себе в Кременчуці ми цю плазму  віддаємо і в сусідній пологовий, який на іншому кінці міста. Є породіллі які забирають це з собою на пологи в Полтаву чи Київ.

Майбутнім мамам з Київщини і столиці буде зручно з Окружної приїздити сюди і тут зелена зона – Біличанський ліс.

 

Тобто тут вони зможуть прекрасно відпочити, релаксувати. Звісно, такий ліс просто необхідно зберегти, бо ліс – це здоров’я і дітей, і дорослих.

Програма “Нові лідери” дає мільйон гривень на реалізацію проекту. Я дуже радий, що селищній голові Ользі Матюшиній та активістам вдалося залучити бюджетні кошти під час зйомок проекту на винесення межі лісу в натуру, щоб захистити ліс від зазіхань забудовників.  

І я дуже радий, що Матюшина публічно як лідер нової формації пообіцяла віддати у разі перемоги 1 000 000 на реалізацію проекту з заготівлі аутоплазми саме в Коцюбинському, для  розвитку медицини в Києві та області. Медицина потребує підтримки зараз як ніколи.

Я прошу всіх 15 листопада, четвер, о 22:30 підтримати в ефірі “Нових лідерів” Ольгу Матюшину. Відправте смс з текстом 08 на номер 3399 . Разом ми зможемо і врятувати ліс і поблизу лісу організувати новаторський проект, який врятує людські життя майбутніх мам.

Автор: Ростислав Зауральський – учасник телепроекту “Нові лідери”, лікар трансфузіолог, кандидат медичних наук

 

2 коментарі

  1. Анонім 13 Листопада 2018 at 11:08

    Зробіть краще стаціонар для жителів хоча б Коцюбинського.

  2. yevhen 14 Листопада 2018 at 13:25

    зробіть щось для жителів Коцюбинського.
    щоб вони не їхали в Бучу с пневмонією, а був працюючий стаціонар у самому Коцюбинському.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539