Карплюк програв вибори: на 95 окрузі переміг кандидат “Слуги народу”

0

Фігурант антикорупціних розслідувань Володимир Карплюк програв вибори.

Свою поразку він визнав близько 3:00, про що написав у соцмережі.

“Вітаю з перемогою свого опонента Олександра Горобця від партії “Слуга народу” і буду радий, якщо він в Раді буде слугою народу. Для мене це не програш, для мене це можливість переосмислити та зосередитися на майбутньому”, – зазначив політик, якому Генпрокуратура планує вручити третью підозру.

Станом на 7:00 на сайті ЦВК є інфомрація про 13% підрахованих бюлетенів. Клон Олександра Горобця, який працював для відтягування голосів і місцем роботи зазначав організацію-клон “Слуга народу”, відтягнув майже % голосів.

Таким чином Володимир Карплюк програв найдорожчу мажоритарну кампанію в Україні. Він витратив на неї понад 9 млн гривень.  Донорами його кампанії стали забудовники. Редакція підготує для виборців остаточний аналіз витрат та надходжень кандидата.

“Громада Приірпіння” слідкує за підрахунком голосів. Як проходив день виборів у регіоні – можна ознайомитися за посиланням.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539