У Приірпінні + 1 захворювання на коронавірус

0

Новий випадок виявлено у Бучі 5 квітня. Загалом станом на 6 квітня у місті офіційно виявлено 5 випадків захворювання на коронавірс. Що стосується Ірпеня, то тут ситуація кілька днів без змін – офійційно виявлено 3 захворювання на коронавірус. У селищах Гостомель, Ворзель та Коцюбинське ситуація теж не змінилася – по 1 випадку в кожнмоу селищі . Статистику станом на 6 квітня надає Київська обласна державна адміністрація.

Загалом на Київщині офіційно виявили вже 91 випадок захворювання на коронавірус. У неділю було виявлено 88 випадків. Таким чтном за один день додалося в області 3 офіційно виявлені випадки. “Громада Приірпіння” надає дані щодо віку захворілих на Covid-19.

З тих, у кого виявили захворювання, на стаціонарному лікуванні 32 особи, а на амбулаторному лікуванні (самоізоляції) – 56.  

Із тих, хто захворів, одужало 4. Померло – 5 (нових випадків сертей за добу немає).

Ще 387 осіб мають підозру на зараження.

Нагадаємо, 24 березня стало відомо, що у вагітної жінки з Ірпеня діагностували коронавірус. До того, як отримати результати зі столичної лабораторії, жінка робила тест в Ірпені і він був негативним. Спершу її відвезли в пологовий у Ворзель, а потім в Білу Церкву, де вона народила дитину.

Після цього випадку Ірпінь почав дезінфікувати під’їзди в будинку, де проживає інфікована. Після скарг мешканців селища Коцюбинське, що у них взагалі не проводять дезінфекцію, УЖКГ “Біличі” розпочало дезінфікувати і повідомило, що при цьому використовується дорогий засіб, який не має містити запаху хлору. Мешканці зазначили, що після дезінфекції запах хлорки дуже різкий і припустили, що замість дорогого дезінфектора насправді використовується дешевий засіб, який не допомагає боротися з коронавірусом і марно намагалися в УЖКГ “Біличі” дізнатися деталі про те, скільки було виділено коштів і що закуплено для дезінфекції.

До цього соліст гурту “Друга ріка” Валерій Харчишин, який мешкає в Приірпінні ,був ушпиталений до Білої Церкви, де спершу взагалі не виявилося тест-систем. На всю область станом на 20 березня їх було лише 138.  Він обурювався, що швидка везе до Білої Церкви, а не до найближчої лікарні в місті Києві. Дітей з усієї Київщини швидка має везти з підозрою на коронавірус до Боярки.

Натомість нардеп Сергій Шахов з депутатської групи “Довіра”, який з трибуни парламенту заявляв, що нема ніякого коронавірусу, після того, як у нього діагностували це вірусне захворювання з Обухівського району був ушпиталений не в Білу Церкву, а в Олександрійську лікарню в Києві.

Київ єдине місто, яке робить аналізи з 100% результатом на ранніх стадіях. В Києві, як зазначав Рух ЧЕСНО, наявні 5700 тест-систем, підготовлено 1330 ліжок, окрім того, що є 30 реанімаційних ліжкомісць, наявні 324 апарати штучного дихання, 2 апарати екстракорпоральної мембранної оксигенації (ЕКМО), що буквально заміщують легеневу функцію на відміну від штучної вентиляції легень.

Інфікційне відділення Ірпінської лікарні, яка розташована в Бучі, повністю зруйноване за часи головування Володимира Карплюка – очільника партії “нові обличчя”. Бізнесмени домовилися відновити відділення дл ягромади своїм коштом. Під час будівельних робіт Карплюк, який нещодавно прилетів з Лісабону і не пробув 14 днів у самоізоляції, прийшов у інфекційне відділення, аби сфоткатися на фоні будівельних робіт для піару.

“Громада Приірпіння” підготувала матеріал про те, як триває боротьба з коронавірусом в Німеччині, де проводять приблизно 160 000 тестів на тиждень по всій країні.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539