Приірпіння очікує на результати 138 тестів. Спостерігають за 221 особою

0

Нових випадків захворювань на covid-19 у Приірпінні станом на ранок 10 квітня методом ПРЛ-тестування не виявленоір. Про це свідчить статистика на офіційному сайті ОДА. 9 квітня в Бучі зафіксували +1 випадок і загальнга кількість хворих збільшилася до 6. У Ірпені залишається сумний рекорд – 9 захворілих, з них 1 дитина. По одному виявленому хворому в Коцюбинському, Гостомелі, Ворзелі.

Загалом на тестування очікують 83 ірпінці, 21 коцюбинчанин, 20 бучанців, 8 мешканців Ворзеля та 6 мешканців Гостомеля. По області на результати тестування очікують 583 особи.

“Що стосується Вашого регіону, то спостереження встновлено за 105 ірпінцями, 46 бучанцями, 44 мешканцями селища Коцюбинське. 20 мешканцями Гостомеля і 6 мешканями Ворзеля”, – розповідають в КОДА  телефоном “Громаді Приірпіння”.

Пропускна спроможніть обласної лабораторії, яка проводить ПРЛ тестування – 72 аналізи за день. Як повідомили “Громаді Приірпіння”, 400 підозр лабораторія може протестувати за 5 – 6 днів. Кількість підозр збільшується, а пропускна спроможність не змінюється.

Рух ЧЕСНО досліджував, чому областна рада ще в березні виділила гроші на покращення матеріальної бази для боротьби з коронавірусом, але КОДА не провело закупівлі.

Офіційна статистика на Київщині дає дані про те, що померло 5 громадян. Ця статистика за добу не змінилася. Вперше кількість тих, хто одужав перевищила кількість смертей. Це лише офійно підтверджені випадки, які за умови малого відсотка тестувань не можуть давати репрезентативну статистику.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539