Коронавірус: Буча і Гостомель + 2 хворих, підознюваних у Приірпінні 275

0

У Бучі та Гостомелі додалося по 1 хворому. Таким чином тепер в Бучі всього 11 офіційно визнаних хворих на коронавірус, а в Гостомелі – 3.

Місцева журналістка Олена Жежера помітила, що допис про хворого в Гостомелі з’явився на сторінці депутата Ірпінської міської ради Максима Плешка. Цей депутат зачастив до Гостомеля і не виключно, що спробує свої сили на виборах голови в Гостомельсій ОТГ.

“А Плешко тут до чого? Знову дурнуватий піар? Чому в будинку, де виявили хворого?”, – дописує Жежера в групі “Громада Гостомеля”.

Ситуація щодо кількості офійно визнаних хворих по Ірпеню, Коцюбинському та Ворзелю без змін. Відповідно 20, 1 та 1 офіційно визнаний хворий. Така інфомрація є на сайті ОДА.

Додатково в ОДА “Громаді Приірпіння” вдалося з’ясувати, що кількість осіб, у яких підозрюють коронавірус 275. Найбільше в Ірпені – 180, у Бучі 43, а в Коцюбинському 33. У Гостомелі та Ворзелі поодинокі випадки. Відповідно 11 та 8.

“У цих 5 населених пунктах спостереження встановлено за  458 громадянами. В Ірпені за 269 особами, а Бучі за 89, в Коцюбинському за 59, у Гостомелі таких осіб 35, а у Ворзелі 6”, – повідомляють “Громаді Приірпіння” в ОДА.

Раніше “Громада Приірпіння” повідомляла про те, що під час великодніх свят у регіоні зафіксували 10 нових випадків захворювань.

Область продовжує утримувати 4 місце після Чернівецької, Тернопільської та Івано-Франківської областей за кількістю офіційно виявлених хворих на covid-19. Зауважимо, що в Києві вже виявили 850 випадків і ця кількість перевищує навіть найвищі показники областей. Це може бути пов’язане не лише з тим, що Київ досить велике місто. Як повідомив в інтерв’ю Руху ЧЕСНО заступник голови КОДА Поворозник, столиця має пропускну спроможність проводити десь 2 000 ПЛР-тесітв за день.

Пропускна спроможніть обласної лабораторії, яка проводить ПЛР тестування – 72 аналізи за день. Як повідомили “Громаді Приірпіння”, 400 підозр лабораторія може протестувати за 5 – 6 днів. Кількість підозр в області дуже швидко збільшується, а пропускна спроможність обмежена.

Рух ЧЕСНО досліджував, чому областна рада ще в березні виділила гроші на покращення матеріальної бази для боротьби з коронавірусом, але КОДА не провело закупівлі.

Офіційна статистика на Київщині дає дані про те, що померло 12 громадян. Тих, хто одужав станом на 24 квітня – 38. Кількість тих, хто одужав, у кліька разів перевищує кількість смертей.

Це лише офійно підтверджені випадки, які за умови малого відсотка тестувань не можуть давати репрезентативну статистику.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539