Коронавірус: у Приірпінні одужали 7 хворих на covid-19

0

У Ірпені одужали  3 хворих на коронавірсу. У Бучі одужало 2,  а в Коцюбинському та Ворзелы хворобу побороли по 1 громадянину. Такі дані дає сайт облдержадміністрації станом на 29 квітня.

Окрім того, в Гостомелі, де виявили хворого на коронавірус, провели ПЛР-тестування. Наразі військовий, який мешкає в Гуртожитку зі своєю родиною, у шпиталі. Про це повідомляють на сторінці КОДА.

За попередніми даними, ані в членів сім’ї, ані в мешканців гуртожитку випадків захворювання не виявлено.

Кількість офіційно виявлених захворювань у порівнянні з 28 квітня збільшилася лише в Ірпені на 1. Таким чином у місті офіційно виявили 21 випадок. У Бучі ситуація без змін – 11 випадків. У Гостомелі – 3 , а у Ворзелі та Коцюбинському по 1.

У ОДА “Громаді Приірпіння” повідомили, що кількість ПЛР-тестів збільшилася з 72 до 300 і додатково мають вивести ще кількох лаборантів.

Раніше, нагадаємо, пропускна спроможніть обласної лабораторії, яка проводить ПЛР тестування – 72 аналізи за день. Як повідомили “Громаді Приірпіння”, 400 підозр лабораторія тестувала за 5 – 6 днів. Кількість підозр в області дуже швидко збільшувалась і вже 28 березня перевищила кількість тестів, які могла провести лабораторія.

 

Рух ЧЕСНО досліджував, чому областна рада ще в березні виділила гроші на покращення матеріальної бази для боротьби з коронавірусом, але КОДА не провело закупівлі.

Офіційна статистика на Київщині дає дані про те, що померло 15 громадян. Тих, хто одужав станом на 29 квітня – 70. Кількість тих, хто одужав, у кліька разів перевищує кількість смертей.

Це лише офійно підтверджені випадки, які за умови малого відсотка тестувань не можуть давати репрезентативну статистику.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539