У селищі введуть заборону продавати алкоголь з 20:00 до 10:00?

3

Представники кількох депутатських комісій вирішили зробити рейд по магазинам, що торгують спиртними напоями та тютюновими виборами.

Перевіряли чинність ліцензій, наявність куточку споживача, свідоцтв відповідності та фіксували час роботи торгових точок.

За вечір вдалося перевірити 21 магазин із 23. Деякі з них працюють з 7 ранку й зачиняються о 23 годині.

Ліцензії, як виявилось, у всіх продавчинь належним чином оформлені.

“Аякже. Все є. Ми суворо за цим слідкуємо. Постійні перевірки, санепідемстанція, тощо,” – пояснює продавчиня Ірина Олександрівна.

Щодо куточків споживачів, які повинні бути на видноті, то в двох торгових точках вони були у важкодоступних для споживачів місцях – за ширмою й за шафою. Депутати зробили усне зауваження.

Сертифікати відповідності на алкогольні вироби мали лише близько 5 магазинів.

У решті місць депутатам пропонували звернутися до господаря.

“Ми просто їх здаємо в офіс. Там в нас все є. Я це точно знаю,” – пояснює відсутність документів продавчиня магазину на вул. Залізничній Леся.

Дехто з продавців навіть не розумів, про який документ ідеться.

“Ви торгуєте такими виробами, що і знати маєте, і в наявності він має бути, якщо у вас покупець хоче перепитати й перевірити,” – пояснює продавцям депутатка Оксана Чорногор.

Комісія навіть давала гроші одному коцюбинчанину, щоб той зайшов й перевірив, чи бува не продають алкоголь на розлив.

На вході в магазин депутати бачили лише, як чоловік втирав вуса після випитої чарки.

“Дві розливайки працювали, як годиться. Продавали спиртне на розлив. А це заборонено. Ми навіть питали провокативно: ви в одноразову тару наливаєте чи в стакани й потім їх миєте. То нам казали, що в одноразову,” – доповідає на сесії учасник рейду депутат Віктор Боримський.

Боримський пообіцяв підготувати проект рішення на розгляд депутатам, згідно з яким місцева влада планує заборонити продаж алкоголю з 20 вечора до 10 ранку.

Нагадаємо, на одній із попередніх сесій депутат Боримський висловлювався за повну заборону алкоголю.

Його колега, депутатка Антоніна Степаненко, запропонувала обмежитись забороною продажу алкоголю в конкретний часовий проміжок.

3 коментарі

  1. Сашко 2 Березня 2011 at 21:00

    Отвлекающий маневр в исполнении депутатов! Как это похоже на Витька Бориму.Пусть лучше расскажут кому землю в лесу отдали!

  2. Винни 3 Березня 2011 at 17:10

    Правильное начало…а там смотриш в Коцюбинском пить перестанут, начнут ходить в библиотеку, проснется гражданский долг и остальная хрень в том же духе)))))))))) Вот тогда будет кому воевать за лес…а пока мало защитничков)))))))))))))

  3. Аноним 9 Березня 2011 at 12:04

    Безусловно в этом есть смысл, но думаю не лишним было бы конфисковать продукцию на которую не имеют должных документов или же закрывать магазины в обще. А если ввести штраф, будут взятки! Хотя сомневаюсь что и сейчас они отсутствуют 🙁

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539