Звіт детутата Федорів Ірини за перші 100 днів роботи

2

Робота в окрузі:

 • зарито котлован, який вирили перед виборами поблизу лікарні для побудови гаражів і не обгородили відповідним чином.
 • “Ірпіньсвітло” перепідключило зовнішнє освітлення по вулиці Меблевій від меблевої фабрики до загальної мережі, оскільки через борги меблевої фабрики ліхтарі автоматично відключались й освітлення вулиці було відсутнє.
 • на прохання мешканця округу, який судиться з “Майстеренерго” витребувала в селищній раді акти прийому-передачі котелень та звіт про оцінку майна (котелень). Інформація передана коцюбинчанину.
 • написана заява на Садовського з пропозиціями передбачити в бюджетні витрати на потреби округу (ремонт даху, створення паркінгів, освітлення дитмайданчиків, тощо)
 • складені акти для незареєстрованих мешканців округу.
 • вирішення з правоохоронцями та мешканцями Лісової 20а питань, пов’язаних із пограбуванням квартири в цьому будинку. Знайдені телефони власників квартири, які були проінформовані депутатом про пограбування. Оскільки додому повернулася дитина, коли дорослих не було вдома – проконтрольовано, щоб рідні дитини, які мешкають поблизу приїхали до неї на ніч.
 • зустріч з мешканцями Лісової 20а щодо порушення їхнього спокою однією з квартир, складене дипзвернення до правоохоронців Ірпеня та подана заява від громадян. Разом з правоохоронцями проведена зустріч із мешканцями, які, згідно із заявою громадян, порушували громадський спокій. Проведена роз’яснювальна робота.
 • замовлено дашки від бурульок для під’їдів будинку Меблева 11б в УЖКГ “Біличі”.
 • переговори з притулками для собак з метою вивезення частини собак з округу в притулки та повернення на територію округу частини собак, яких повинні стерилізувати, привити та повернути на територію округу задля зменшення ймовірності поселення нової зграї на цій території.

Робота члена комісії освіти, культури, молоді та спорту

 • Організація та участь в суботнику в парку поблизу будинку культури.
 • Проведений відкритий урок в школі за участю студентів різних вишів, в тому числі Києво-Могилянської академії, для старшокласників школи та ліцею з метою більш якісно підготувати випускників освітніх закладів Коцюбинського до випускних тестів. Задля забезпечення шкіл найновітнішими зразками тестів (2010 року) було написано депутатське звернення на Центр оцінювання якості освіти Київської області й дирекції школи та ліцею отримали примірники тестових зошитів для подальшого опрацювання в класах.
 • Розклеєні інформаційні плакати в селищі до всесвітнього дня боротьби з СНІДом. В окрузі поширені інформаційні матеріали у поштові скриньки мешканців разом із контрацепцією.
 • У будинку культури проведено за сприяння клубу Ротеракт, студентів різних вишів, дискотеки для молоді до всесвітнього дня боротьби з СНІДом. Під час заходу була проведена вікторина, демонструвалися інформаційні ролики та роздавалася контрацепція.
 • Зустріч з батьками щодо протікання даху в школі.
 • Зібрані кошти, речі та іграшки, які до Дня Святого Миколая коцюбинчани разом із депутатом розвезли до притулку для дітей з вадами та до дитячого розподільника.
 • Участь в єдиному неофіційному засіданні комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту.
 • переговори з директором музичної школи та секретарем селищної ради щодо вирішення питання розширення музичної школи. Вирішено, що директор муз. школи пише звернення на селищного голову, яке потім передають до комісії Єфремова.

Робота в тимчасовій комісії, що досліджує обґрунтованость тарифів на опалення:

 • написані депутатські звернення на “Київоблгаз” з проханням дати інформацію щодо кількості спожитого газу котельнями Меблева 1, Меблева 11б, Лісова 20а, Пономарьова 6, Пономарьова 24, Доківська 14 з 2005 по 2010 рік з щомісяними показниками.
 • зустріч з директором УЖКГ “Біличі” щодо дипзвернення стосовно показників лічильників дахових котелень Лісова 20а, Меблева 11б, Пономарьова 6а. Очільника комісії з дослідження обґрунтованості тарифів на опалення Салівонова проінформовано про хід зустрічі.
 • від групи депутатів на селищного голову подані звернення щодо: обґрунтованості тарифів на теплопостачання КПП “Теплокомунсервіс” та ТОВ “УкрОпт “Майсеренерго”, щодо оренди комунального майна, котелень, та умов надання в оренду цих котелень для цих двох організацій.написане депутатське звернення з проханням надати рішення виконкому (яким затвердились нові тарифи), оскільки на усну вимогу їх надати відмовились, а в письмовому зверненні попросили вказати мету.
 • направлено запит на Міненергетики та Мінінстерство ЖКГ з проханням надати роз’яснення, як розраховується теплова енергія для будинків, що мають автономну систему опалення будинків (дахові котельні).
 • підписано лист в селищній раді від депутатської комісії, яка перевіряє обґрунтованість тарифів на послуги опалення щодо призупинення проекту рішення виконавчого комітету.
 • проведені перемовини з представником Державної інспекції по контролю за цінами Київської області щодо подальших дій й скасування сьогоднішніх тарифів.
 • участь у  підготовці листа на державну Інспекцію по цінам в Київській області щодо тарифів. Окремо було направлене депутатське звернення по даховим котельням з додатками й описом тих фактів, які виявила в роботі комісія.
 • Складене рішення мешканців будинку на Меблевій 11б щодо заведення журналу обліку часу, який працівники “Майстеренерго” проводять на даховій котельні, з метою визначення обґрунтованості заробітних плат.

Робота депутата поза комісіями:

 • участь у засіданні комісії регламенту та депутатської етики. Залучення фахових юристів для роботи над проектом регламенту. Всі правки були враховані комісією й наступного дня на сесії регламент був прийнятий одноголосно. (Після такої роботи члена комісії освіти, культури, молоді та спорту депутат Черніков, який є членом комісії регламенту й депутатської етики пообіцяв залагодити навесні проблему шкільного даху).
 • після того, як селищний голова на сесії селищної ради заявив про те, що працівники “Укрзалізниці” розбирають пішохідні переходи, які місцева влада робить через залізнодорожне полотно, направлене депутатське звернення на Південно-Західну залізницю з проханням надати відповідь на такі питання: коли були звернення від місцевої влади з проханням встановити пішохідні переходи, які рішення керівництвом “Укрзалізниці” були прийняті, надати стандарти, згідно з яким и мають бути встановлені переходи для зручності пішоходів та безпеки руху потягів.
 • проведені переговори із забудовником, який обгородив на вул. Робітничій (маршрут 393) дорогу й затягував роботи. Задля пришвидшення робіт й відкриття нормального проїзду були залучені представники ДАІ. Депутат неодноразово виїздив задля контролю робіт на місце.
 • переговори з юристами щодо конституційності рішення про платні медичні послуги для тих, хто не зареєстрований в селищі. Юристи вивчають рішення.

Виконання передвиборчої програми:

 

Гласність роботи селищної ради:

 • Забезпечується гласність роботи селищної ради шляхом поширення інформації на сайті www.kotsubynske.com.ua та шляхом поширення комунальної газети “Коцюбинський вісник”.

Захист лісу від винищення:

 • забезпечення юридичної підтримки позову коцюбинчанки, яка оскаржує в судовому порядку правомірність виділення земельних ділянок 2008 року мешканцям Дніпропетровської області та депутатам селищної ради.
 • Готується до подання другий позов задля уникнення приватизації лісу в майбутньому.
 • Організована і проведена зустріч у Верховній Раді з головою найбільшої парламентської фракції –  “Партії регіонів” Олександром Єфремовим та іншими депутатами. Після зустрічі були надані юристам фракції за дорученням Олександра Єфремова передали відповідні документи.
 • Написані депутатські звернення на нового Генерального прокурора Пшонки та на Голову КМДА Попова з проханням захистити рекреаційний ресурс від винищення.
 • звернення на селищного голову з проханням надати додаток до рішення селищної ради, в якому є список громадян, які повинні отримати у приватну власність землю.
 • За зверненням Святошинського лісопаркового господарства сприяли поширенню інформації перед новим роком про браконьєрство в лісі задля збереження молодняку. Проведені перемовини з лісниками й вони пообіцяли задля збереження молодняка й уникнення браконьєрства надавати тим коцюбинчанам, які до них звернуться ялинки, які підлягають спаленню.

Боротьба з наркоманією та СНІДом:

 • перемовини з директором обласної організації “Фонд допомоги “Життя” та волонтерами, які реалізують програми боротьби з наркоманією та захворюваннями. Вирішено задля розширення гранту подаватися на донорські програми задля отримання допфінансування для Коцюбинського.

Домогтись встановлення плати за теплопостачання, яка відповідає фактично спожитим показникам:

Див. Робота в тимчасовій комісії, що досліджує обґрунтованость тарифів на опалення.

2 коментарі

 1. Андрей 22 Лютого 2011 at 14:19

  А чому, Ви, шановна Ірина Федорів заховали свій звіт про виконану Вами роботу так далеко, що знайти можна тільки випадково переглядаючи всі статті

  • fedor100 24 Лютого 2011 at 16:07

   Редакція опублікувала матеріал, де пропонувала всім депутатам розмістити свої звіти онлайн. http://kotsubynske.com.ua/2011/02/09/100-dniv-vlady-zvity-deputativ-selyschnoji-rady-ta-selyschnoho-holovy/

   Всі звіти депутатів лінкуються з цієї новини. Отже, якщо депутат надав редакції звіт – редакція лінкує його прізвище, про що йдеться в матеріалі. Тобто звіт депутата можна знайти, перейшовши на лінк у цій публікації.

   Самі ж звіти, редакція вирішила ставити, щоб не загромаджувати новинну стрічку в архів.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539