Перший дзвоник і кандидати в народні депутати / Колонка автора

4

Перший дзвоник, до якого так старанно готувались учні й батьки, бо цього року школі виповнюється 25 років, не міг залишитися поза увагою і політиків.

Кандидати в народні депутати, регіонали – Петро Мельник та Юрій Цікаленко до школи надіслали своїх “повірених”, які з трибуни від їхнього імені вітали всіх з Днем знань.

Їхні промови мені нагадували офіціоз Ралянського Союзу часів “застою”.

Від Петра Мельника першокласникам роздавали подарунки в пакетах з написом “Петро Мельник”. Як же такий політик, як Петро Мельник, може впустити нагоду про себе нагадати?

А от хтось не захотів скористатися нагодою пропіаритись й подарував нейтральні пакети з книжкою Носова.

Особливо „ностальгічним” був виступ депутатки Київоблради Наталії Семко, яка привітала всіх присутніх від імені „губернатора” Анатолія Йосиповича Присяжнюка та Голови Київоблради Олександра Сталіноленовича  Качного.

У схожій манері було і привітання від Петра Мельника, оголошеного його помічницею, де всім нагадали про батьківське піклування Петра Володимировича за кожного коцюбинчанина.

Дивно виглядала листівка-поздоровлення від Петра Мельника в якій людина що сприяла антиукраїнському мовному Закону, та є прихильником федералізації України звертається до дітей з такими словами: «… любіть рідну землю, зростайте справжніми патріотами України». Цинізм та й годі!

На щастя, після лінійки батьки обговорювали “привітання” й розуміли, що “подарунки” – це передвиборчий піар регіоналів, який їх не пройняв.

“Цей офіціоз зіпсував нам свято,” – сказала мама Оксана, яка привела цього року до школи свого першачка.

Від Цікаленка школі публічно та ще й з помпою передали  4 енциклопедії, пакет з м’ячами та кожному першачку – солодощі.

Але це все не дивувало, бо до такого низькопробного піару звикла, напевно, вже вся країна.

Мушу сказати приємно здивував кандидат в народні депутати Олександр Юраков.

Як не дивно,  він до школи, на відміну від інших, приїхав особисто. Вітав дітей з святом виключно як лідер громадської організації “Ми разом” і не політизував свою присутність.

Сам жодним словом не обмовився про те, що зробив. Жодного агітаційного продукту на території школи у вигляді написів чи пакетів, як в Петра Мельника, помічено не було.

Як виявилось пізніше, громадський рух “Ми разом”, який очолює Юраков, поповнив книжкові фонди бібліотеки школи й ліцею.

“Ми дуже вдячні громадському руху “Ми разом”, що він зголосився поповнити фонд нашої бібліотеки книжками на суму близько 7 тисяч гривень. Також нам пообіцяли оформити передплату на вкрай потрібні для вчителів видання, такі як “Україна молода” тощо”, – каже Ігор Лошицький, директор школи № 18.

Отак в селищі поки проявили себе кандидати в народні депутати округу № 95.

А от свята не вийшло, бо за політичним піаром ніколи не побачиш усміхненого обличчя першачка чи щасливих очей супроводжуючої його матусі.

І. Домбровський

4 коментарі

 1. Gggvybu 4 Вересня 2012 at 20:49

  Жодним словом не обмовився про те, що зробив тому що порівняно з Мельником нічого не зробив.

 2. Сергій 6 Вересня 2012 at 11:02

  Ну так вибачте, Мельник для того і обраний народним дерутатом, щоб допомагати. І на даний момент стільки скільки він зробив для Коцюбинського, ні Юраков, ні хто інший не зробив.

   • Uncle Ы 14 Вересня 2012 at 12:32

    Так все же, что конкретно сделал депутат Мельник для Ирпеня, Коцюбинского и т.п.? Напомню, что функция депутата ВР – не бегать и звонить по всяким там нарезающим бюджеты комитетам. Это функция исполнительной власти и все это должно происходить автоматически, просто в силу обязанностей должностных лиц исполкома, руководства области, министерств и вплоть до президента.

    Петя Мельник, причем без совмещения с руководством своей недоакадемией, ОБЯЗАН сидеть в сессионном зале, работать в формирующих законодательство комитетах для того, чтобы создать необходимую базу для наиболее эффективной и беспрепятственной работы всех причастных к функционированию государства элементов, от частного бизнеса, до исполнительных органов. А что по факту?

    Петя бегает и дерибанит бюджет, наверняка не без пользы для своих коллег-бизнесменов у бюджетной кормушки, включая себя самого, не выполняя ни своих прямых обязанностей, как депутат ВР, ни их же, как руководитель ВУЗа, потому что это просто физически невозможно, быть повсюду эффективным менеджером, с таким-то пузом. В сухом остатке – вы платите ему кучу бабла за, по сути, чисто коррупционную деятельнсть, как прямую, так и косвенную.

    Вот и все его заслуги.

    PS Надо быть идиотом, чтобы не понимать – такое бабло на выборах тратят не для того, чтобы вы стали жить лучше, на него покупают возможность залезть вам в карман, отделавшись подачками в канун выборов. На бордах Мельника надо после “Нам треба жити для добра” добавить слово “менi”.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539