Київрада просить Януковича, Пшонку та ВР розібратись з дерибаном лісу

4

''Лохторат'' стає ЕлекторатомКиїврада направила звернення до президента, генерального прокурора та Верховної Ради щодо захисту Біличанського лісу і недопущення порушення цілісності Києва.

За прийняття такого рішення на засіданні 1 листопада проголосували 92 депутати.

За словами доповідача з питання Дениса Москаля, загрозу територіальній цілісності столиці становить слище Коцюбинське, котре “усіма правдами і не правдами намагається привласнити собі майже 4 тисячі га київського лісу”.

“Селище навіть заручилося підтримкою судової системи. Вищий адміністративний суд прийняв найбільш абсурдне рішення визнавши законним “деребан” 4 тисяч га столичного лісу Коцюбинською селищною радою, а Київраду навіть не повідомили про судове засідання”, – сказав він.

Москаль нагадав, що зміна меж населених пунктів належить виключно до компетенції ВРУ.

Крім того, 1 листопада Київраду пікетували активісти, схвильовані тим, що голова КМДА Олександр Попов не може знайти часу й доповісти президенту про те, що в Києва забрали 4 тисячі лісу під забудову.

За інформацією активістів, зустірч з цього питання відтягується вже впродовж двох місяців.

“Лісу потрібно негайно надати природоохоронний статус Національного прородного парку. Це вбереже його від дерибану і свавілля селищної ради Коцюбинського”, – наголосив учасник акції, коцюбинчанин Андрій Скипальський.

Українська правда. Київ

4 коментарі

 1. Олег 1 Листопада 2012 at 18:44

  “Москаль нагадав, що зміна меж населених пунктів належить виключно до компетенції ВРУ” – а Киева это разве не касается?? Никто границы Киева в официальном порядке не устанавливал и не согласовывал.

 2. Владзьо 1 Листопада 2012 at 19:01

  Це вбереже його від дерибану і свавілля селищної ради Коцюбинського

  А чи вбереже його від дерибану і свавілля міської ради Києва???

  Оце мені цікаво стало: Цей сайт, судячи з заголовку, сайт громади… а публікації лише “FEDOR100” та “FEDOR100” і ще тричі “FEDOR100”

  Чи то особистий блог , чи то громада куца, з однієї особи, чи усім іншим роти позатикали, чи то з кимось переспати треба, а більше ніхто не знає– з ким???

  • fedor100 1 Листопада 2012 at 19:31

   До адміністративного логіну fedor 100 має доступ понад 10 людей, які мають повноваження адміністратора. Розміщення матеріалу під адмінкою fedor 100 жодним чином не вказує на авторство.

   Авторство зазначається наприкінці матеріалу й гіперлінкується, якщо матеріал запозичений з іншого рейтингового видання.

   На сайті друкують авторські матеріали, які надходять до редакції з дотрианням вимог колумністики.

   Пропонуємо Вам або іншим читачам з площини анонімного коментування й за прикладом Васіної, Домбровського, Клименка, Скипальського, Федорів, Чижевського та інших дописувачів оприлюднити своє прізвище й надати авторський матеріал редакції з власною фотографією та зворотнім контактом.

   Рішення щодо спірної публікації приймаються щонайменше трьома членами редради, які мають журналістську освіту й є журналістами-практиками різних видань.

   За всю історію сайту лише раз надісланий редакції матеріал відправили на доопрацювання. Він не влаштовував редакцію за критерієм новинності та архітектонікою тексту.

   Його не переписали. Відповідно він не був розміщений. Це був матеріал І. Домбровського.

   Якщо у Вас є лінки на новини рейтингових видань про селище редакція Сайту їх передрукує з посиланням. Для цього достатньо зазначити лінк в коментарі й написати, що це новина, пов’язана з селищем.

   Чекаємо на Ваші матеріали.

 3. Фанат сельрады 6 Листопада 2012 at 18:04

  Вы стучитесь в дверь, которая для вас уже закрыта.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539