До списку фальсифікаторів опозиція внесла членів ОВК 95 округу

0

У вівторок опозиція оприлюднила список людей, які, на їхню думку, фальсифікували вибори в округах.

Список прізвищ міститься на п’ятьох сторінках проекту постанови про створення парламентської тимчасової слідчої комісії про розслідування фактів фальсифікації, повідомляє “Українська правда”. З-поміж інших прізвищ, там є й прізвища членів ОВК 95 округу: Андрія Новошицького, Георгія Майсурадзе та Юрія Денисенко.

Опозиція просить притягнути до кримінальної відповідальності як чиновників рівня губернаторів, так і рядових членів ОВК і суддів.

Зокрема, у списку претендентів на 6-річне ув’язнення опинилися голова КМДА Олександр Попов, голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб, Вінницької ОДА Микола Джига, Миколаївської ОДА Микола Круглов, Київської ОДА Анатолій Присяжнюк, голова ОВК №194 Ольга Козько, №197 Максим Оніщенко, №132 Василь Микитюк.

У додатку до постанови опозиціонери наводять факти, які можуть лягти в основу кримінальних справ – по кожному округи описані допущені чиновниками порушення.

Однак у вівторок Верховна Рада відмовилася ухвалювати постанову опозиції і розбиратися з конкретними фактами фальсифікації і карати винних.

Натомість депутати створили ТСК щодо з’ясування обставин встановлення результатів волевиявлення громадян у “проблемних” округах. До неї увійшли такі одіозні персонажі, як Вадим Колесніченко і Владислав Лук’янов.

“Українська правда” публікує текст постанови з повним списком прізвищ людей, які, на думку опозиції, фальсифікували вибори. Також публікуємо додаток до документу, в якому описані факти фальшування.

ТЕКСТ ПОСТАНОВИ З ПРІЗВИЩАМИ

ДОДАТОК ДО ПОСТАНОВИ

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539