Присяжнюк: Ніякої заяви я не писав

2

Присяжнюк пообещал честные выборы в Киевской областиПрисяжнюк спростовує інформацію ЗМІ про написання ним заяви про відставку з посади голови Київської облдержадміністрації.

Про це Анатолій Присяжнюк заявив у коментарі УНІАН.

“Ця інформація – абсурд і повна нісенітниця. Ніякої заяви я не писав. У мене не було жодних розмов з Президентом на цю тему і жодних пропозицій залишити посаду, щоб балотуватися в народні депутати”, – каже Присяжнюк.

Він зауважує журналістам УНІАН, що наразі перебуває у закордонному відрядженні з метою налагодження інвестування окремих програм, спрямованих на розвиток Київської області.

(Джерела редакції в КОДА стверджують, що Присяжнюк перебуває за кордоном на відпочинку).

За інформацією деяких ЗМІ, Анатолій Присяжнюк нібито кілька місяців тому написав заяву на звільнення.

Раніше, 3 лютого ц. р., Анатолій Присяжнюк вже спростовував чутки про намір балотуватися на перевиборах до Верховної Ради по 94-му виборчому округу в регіоні.

Сьогодні ж у Верховній Раді України розблокували трибуну, оскільки вдалося досягнути компромісу у зміні парламентського регламенту.

Таким чином тема перевибів до Верховної Ради зараз вже не обговорюється.

Довідка УНІАН. Віктор Янукович призначив Анатолія Присяжнюка головою Київської ОДА 18 березня 2010 року.


2 коментарі

  1. Ігор Домбровський 25 Лютого 2013 at 10:34

    Анатолій Присяжнюк, давно мав би піти! За його “керування” в області активізувався відвертий кримінал, і силові структури не ховаючись почали кришувати бандитів! Але “піти” його треба не на пенсію, а в менську колонію, з позбавленням генеральського звання та всіх надуманих нагород!

  2. з вулиці Шевченка 25 Лютого 2013 at 13:00

    Ігоре, так хто ж його садитиме?!

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539