Гостомельська рада своїми рішеннями цензурує роботу журналістів / Колонка автора

47

На сесії Гостомельської ради депутати ухвалили безпрецедентне рішення.

“Зобов’язати О. Жежеру та М. Лезніка (журналісти– прим.ред.) підготувати до публікації матеріали з об’єктивною,збалансованою, аргументованою інформацією”.

Це питання, попри те, що стояло наприкінці порядку денного в розділі “Різне”, з волі обранців гостомельської громади фактично відкрило скандальну сесію.

“Спершу не розумів, чого одна з депутаток ради – Тетяна Шельман, яка є сама журналістом з 22-річним стажем і доцентом Інституту журналістики так нервує, перебиває депутатів-доповідачів, кричить на журналістів, які фотографували й робили аудіо записи, виконуючи свою роботу,” – розповідає Ігор Бартків, журналіст ІА “Правиця”.

Своїй колезі-депутатці більшість не казала нічого. На порушення регламенту не реагував навіть селищний голова. На ситуацію намагались вплинути лише депутати Василь Вознюк, Юрій Марчук, Олег Поповичук та Лариса Небога.

Нарешті депутату Тетяні Шальман надали слово й стало зрозуміло, що вона як журналіст “перевірила” Олени Жежери на Сайті громади селища Коцюбинське та Михайла Лезника на офіційному сайті народного депутата, обраного в 95 окрузі, В’ячеслава Кутового.

Більше того, вона перевірила кількість джерел, які поширили ці матеріали, й нарахувала, що їх було близько півсотні.

Після такої “перевірки”, яка складалась виключно з прочитання матеріалів й моніторингу їхнього кількісного поширення, депутатка Шальман зробила висновок, що журналісти не дотрималися журналістської етики і опублікували неперевірену та неправдиву інформацію щодо підпалу машини депутата Гостомельської селищної ради Юрія Марчука.

Зокрема, до неправдивої інформації вона віднесла повідомлення про те, що в Гостомельській селищній раді є опозиційні депутати, а також про те, що у раді лише 9 депутатів, які “протистоять прийняттю антинародних рішень”.

Позиція Шальман вкрай здивувала журналістів, оскільки у журналістських матеріалах Шальман була з-поміж тих, хто “протистоїть прийняттю антинародних рішень”.

“Можливо цю інформацію слід спростувати й написати, що Шальман таки за прийняття антинародних рішень?” – припускає журналіст ІА “Правиця”.

Але ніхто з присутніх журналістів так і не зміг зрозуміти, яку інформацію депутатка вимагала спростувати.

Шальман стверджувала, що деякі депутати, про яких ідеться у статті, голосували не “проти”, а “за”створення КП “Житлоінвест”. А інші, про яких у статті не йдеться, голосували “проти”.

Інформації про те, хто і як голосував за створення цього підприємства у статті немає. Навести ж результати поіменного голосування за це питання неможливо, бо поіменно за нього депутати не голосували, що і має відображати протокол сесії.

Емоційна доповідь Тетяни Шальман зайняла майже півгодини.

Вона зачитувала обидві статті депутатам, довго вказувала на неточності, описані в них і наполягала на тому, що депутати мають змусити журналістів спростувати інформацію на всіх сайтах, які поширили інформацію.

Не дивлячись на порушення регламенту, який дозволяє виступи не більше 5 хвилин, Тетяну Шальман ніхто не міг зупинити.

Член регламентної комісії Олег Поповичук декілька разів робив зауваження жінці, але на це не зважали. Мовчав і селищний голова Анатолій Кириченко, довіривши захист ображених депутатів “досвідченій” медійниці, яка спровокувала в подальшому незаконне рішення ради щодо представників ЗМІ.

Депутат Юрій Марчук на сесії нагадав Тетяні Шальман про її бездіяльність як журналіста у суспільно важливих питаннях.

“Я звертався до депутата і до журналіста Тетяни Шельман з проханням висвітлити у ЗМІ ситуацію з неконтрольованим вивезенням піску з гостомельського озера. Звернувся саме до неї, бо пані Шельман посійно наголошує, що у неї є зв’язки з журналістами телеканалів. На мій подив, вона запропонувала пройтись селищем й зібрати підписи в громади, а далі надати їх селищному голові Анатолію Кириченку на розгляд. Таким чином проблема не вирішилась, а лише затягли час. Пані Шельман порадила не виносити цю проблему в ЗМІ,” –розповідає депутат Юрій Марчук, якому за спротив незаконним рішенням селищної ради підпалили машину.

Але все одно стає незрозумілим, чому раніше депутат Тетяна Шельман, яка голосувала проти створення КП “Житлоінвест”, й у висвітленні журналістами щодо неї конкретно не було нічого особистісного,тепер обурюється публікаціями.

“Видно, що людину накрутили. Я здогадуюсь навіть хто. Перед цією сесією відбулися збори 12 депутатів. Проводив їх майбутній голова КП “Житлоінвест”, депутат Гостомельської селищної ради – Олег Мамчур.Темою зборів було проведення серед депутатів “роз’яснювальних робіт” з приводу публікацій у мережі Інтернет, у яких описувався підпал автомобіля та припущення про зв’язок між скоєнням цього злочину та створенням комунального підприємства.На мою думку, на цих зборах депутати отримали достатньо вказівок, як поводити себе на сесії. Схоже на те, що Тетяна Михайлівна зараз висловлювала не свої думки. З якою метою вона це робить насправді і чи є у неї якийсь власний інтерес– мені не відомо. Також я не можу сказати,хоча і здогадуюсь, за чиєю вказівкою і з якою метою були проведені ці збори. Можливо, потрібно було відвернути увагу ЗМІ від створення скандального КП “Житлоінвест”, і перевести все в площину некомпетентності журналістів,” – припускає депутат Юрій Марчук.

Попри незаконність проекту рішення його таки прийняли.

“Цей фарс і театр одного актора закінчився голосуванням більшості депутатів Гостомельської селищної ради за те, щоб журналісти спростували інформацію, яку оприлюднили в Інтернет-мережі,” – розповідає противник незаконного рішення депутат Василь Вознюк.

При цьому, складалося враження, що більшість депутатів навіть не розуміли про що йдеться у статтях, і було схоже, що і не читали їх, мабуть, саме з цієї причини і дозволили жінці себе так підставити.

Таке рішення Гостомельської селищної ради журналісти надали для аналізу експерту з Інституту медіа права – Ігореві Розкладаю.

“Ухвалене рішення депутатів Гостомельської селищної ради показує що рівень правової обізнаності депутатів є вкрай незадовільним. Суто з формальної точки зору рішення складене досить безграмотно – не зазначено про яку публікацію йде мова, на яких конкретних сайтах розміщена стаття, яка стаття закону дозволяє ухвалювати подібні рішення,” – пояснює Ігор Розкладай.

“Рішення апріорі визначає, що журналісти поширили неточну, незбалансовану, недостовірну, неперевірену та непідтверджену інформацію. Очевидно, що рада не має компетенції та і фізичної можливості встановити, що інформація є незбалансованою і неперевіреною. Перша категорія є достатньо суб’єктивною, а чи перевірялася інформація може довести лише сам автор. Так, рада могла б ухвалити рішення, що у зв’язку з тим, що рада вважає, що в таких то статтях поширена дифамація, доручити своєму представникові звернутися до відповідних інформаційних ресурсів з вимогою спростування. А якщо б ресурси відмовилися, подати до суду, де доводити, що ЗМІ поширили недостовірну інформацію,” – пояснює, як треба було діяти, згідно з законом, експерт.

Це не перший випадок в Приірпінні, коли влада намагається відверто перешкоджати журналістській діяльності й брати на себе без суду і слідства роль цензора.

Нагадаю, що на засіданні регламентної комісії Коцюбинської селищної ради депутати намагались не так давно повпливати й провести виховну роботу з журналістом Іриною Федорівчерез її публікації на сайті “Української правди”.

Але Гостомельська рада вчасно не зупинилась і винесла чинне юридичне рішення, згідно з яким без суду ця рада стала цензором наших журналістських матеріалів.

P.S. Вчора депутати в порядку денному таки мали питання щодо створення скандального КП “Житлоінвест”, яке має шукати інвесторів-забудовників і розпоряджатиметься комунальними землями Гостомеля.

Попри те, що було два варіанти статутів цього підприємства і кандидатура голови КП в особі Олега Мамчура не проходила узгодження депутатських комісій, депутати Гостомельської ради проголосували за створення комунального підприємства.

Варто зазначити, що частина депутатів раптово змінила свою точку зору щодо створення такого комунального підприємства. Не підтримали рішення одиниці – Вадим Дубас, Юрій Марчук, Василь Вознюк та Олег Поповичук.

Незайве нагадати, що Гостомельська рада, як і Коцюбинська селищна рада, свавільно розширила свої межі за рахунок Біличанського лісу столиці. Можливо, саме тому, так потрібно нове КП, яке буде шукати забудовників. Коцюбинська селищна рада вже давно дійшла до того, що голосує за подібні питання, фактично, одностайно.

Автор: Олена Жежера, журналіст 

47 коментарів

 1. Человек 23 Березня 2013 at 19:38

  Фотография недостоверная, взята с другого голосования. Так что, друзья, тут много недостоверностей. Подают информацию так, как выгодно им и тем людям, которых они так пиарят и возвышают до небес чистоты.

  • fedor100 23 Березня 2013 at 22:58

   Фотографію зняли, оскільки зараз уточнити з автором не вдалося, чи дійсно світлина не відповідала моменту голосування (автор поза зоною).

   Не виключено, що фотографію адміністратор міг поставити помилково, оскільки на адресу редакції прийшов окремо текст й світлини.

   Щойно з’ясуємо щодо фото конкретно цього голосування – одразу дамо знати.

   Стовно аналізу експертом конкретного рішення ради, то тут помилок бути не може, оскільки документ надсилали в Інститут медіа права.

   На початку тижня своє слово скаже прокуратура. Журналістська спліьнота теж підготує свої заяви щодо такого рішення Гостомельської ради.

   • ЕЖИК 25 Березня 2013 at 17:47

    ха-ха-ха Журналиська спильнота . Собрали сельських самоучек и давай джинсу писать. Кто за вас продажных сельських журналюг вступиться

    • Ірина Федорів 25 Березня 2013 at 18:29

     Шановний Ежику. Для Вашого розуміння. Сьогодні розпочали збір підписів під офіційним зверненням до директора Інституту журналістики Різуна Володимира Володимировича.

     Пані Шальман, яка ініціювала незаконне рішення ради, є доцентом цього освітнього закладу.

     Щодо того, хто підтримає “журналюг”, з Ваших слів, продажних.

     Факт продажності або опублікування недостовірної інформації з її подальшим спростуванням треба довести в судовому порядку. Вперед.

     А Гостомельська рада прийняла рішення, яке обурило всю журналістську спільноту, яка у своїй більшості й знати не знала про існування такої знакової журнаілстки з 22-річним стажем як Тетяна Шальман.

     Я особисто про неї чую вперше як журнаіст і випускник Інституту журналістики.

     Вас цікавить хто заступиться за журналістів селищного рівня?

     Вже підписали: Наталія Соколенко, журналістка, лауреатка премії “Телетріумф” як кращий репортер, випускниця Інституту журналістики.

     Ірина Соломко – журналістка видання “Кореспондент”.

     Ганна Гопко, кандидат наук із соціальних комунікацій (в Інституті журнаілстики захищала дисертацію в 2009 році).
     До відома успішно провела з коцюбинчанином Андрієм Скіпальським антитютюновий закон у ВРУ, за що їм має бути вдячна вся країна.

     Ганна Гороженко, спеціальний кореспондент ТОВ “Національні Інформаційні Системи” (ТК “Інтер)

     Можна перелічувати й далі. До відома, я як журналіст і випускниця Інституту журналістики теж підписалась.

     Питання не в тому, хто така Жежера чи Лєзнік, які їхні публікації. Питання в тому, що рішення ініційоване журналістом і викладачем є поза правовою площиною.

     І останнє.

     Бути журналістом в селищі – це сподвижницька праця, бо висвітлювати все, що відбувається у місцевій владі і чого, як правило, не знає громада, – це сподвижництво.

     Робити матеріали на загальнонаціональних телеканалах і отримувати “Телетріумфи” – це не так складно, як на місці протистояти удільним князькам й беззаконню, формуючи інформаційний простір громади.

     Це відносно легко, коли ти маєш загальнонаціональний медійний ресурс.

     Вас цікавить хто вступиться, якщо Гостомельська селищна рада приймає такі рішення? Ми. Журналістська спільнота.

     А їжаки можуть над цим сміятись 🙂 Це Ваше право Ежика. Бо ми поважаємо навіть права тварин, особливо тих, які опанували письмо.

     • ЕЖИК 25 Березня 2013 at 22:01

      Лично мне по барабану куда вы написали и кто чего подписал. Мне жалко Вас дурочек. Кому Вы помогаете. В прошлом году у нас вывозили землю. Так эта четверка тоже орала. вызывали журналистов с центральных каналов. Закончилось тем что Марчук получил откат . купил авто. которое ему сейчас спалили. т А сейчас они также орут чтобы побольше дивидентоа себе зараьотать в будущем. У них такая тактика. Марчук и Небога озолотились на земле. Орут на сесии и требуют себе участок. мол замолчим. Поповичук Вознюк в этом созыве также уже по два участка себе оторвали. Вы у них спросите как раздеребанили Гостомельский лес. У каждого на руках акт Вот такая херня ув. журналюги. Хотя я думаю . что Вы тоже не за спасибо так взялись им помогать. Если удалите этот пост я Так и буду считать

     • ЕЖИК 23 Квітня 2013 at 22:12

      Бред сивой кобылы!!!! Сподвижничество, журналиська спильнота! Так можно чесать если погнали с центрального канала и приходиться побираться на вшивом местечковом сайте. Я бы это назвал бы ЖЕЖЕРОВЩИНА. Хочешь хавать, полное забвение и не то будешь царапать. Я вот ждал месяц и где спильнота. Собрали десяток подписей разных неудачников, таких как ты сама Федорів. А Шальман реально пропиарилась.

      IP: 213.238.*.*

 2. привід 24 Березня 2013 at 10:46

  Фотографія якраз саме та, і рада Гостомеля, і депутати наші, соромлячись нахили голови. Чого ж поіменно не голосуєте? Щоб не було соромно перед виборцями? А за сьогоднішній сніг, панове, ви раптом не голосували?

 3. громада 24 Березня 2013 at 10:59

  Гнати в шию треба цих поважних депутатів, всіх до одного разом з головою. Першими вигнати тих ,хто не проживає у Гостомелі. З Ради зробили клуб бізнес- інтересів.І на що тут сподіватися громадянам???

 4. депутати 24 Березня 2013 at 12:43

  Ми, депутати Гостомельської селищної ради Дубас Вадим, Марчук Юрій, Поповичук Олег, Лоза Павло, Лариса Небога підтвержуємо, що дане фото було зроблене під час голосування за прийняття рішення, яке мало зобов”язати Олену Жежеру та Михайла Лезніка спростувати інформацію, оприлюднену ними на різних сайтах у статтях про підпал автомобіля Юрію Марчуку. Рішення було прийняте на основі депутатського звернення Тетяни Шальман.

 5. Депутати 24 Березня 2013 at 13:04

  Саме цікаве що керували цим процесом наша “звезда” Тетяна Шальман
  -президент ГО “Асоціація приватних інвесторів та власників”
  -голова правління ГО КОРО “Союз споживачів України”
  -член “Спілки журналістів України”
  -заступник голови громадської ради при Держінспекції з захисту прав споживачів
  – член громадської ради при Мінрегіонбуді України
  -член громадської ради при Міністерстві охорони здоров”я
  – депутат Гостомельської селищної ради
  -позапартійна
  В неї є свої пояснення з цього приводу
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100001290612252

  • Ірина Федорів 24 Березня 2013 at 14:57

   Нема про кого говорити, якщо у соцмережі людина like-нула сторінку Наталії Королевської.

 6. Олена Жежера 24 Березня 2013 at 17:31

  Дякую депутатам Гостомельської селищної ради Вадиму Дубасу, Юрію Марчуку, Ларисі Небозі, Олегу Поповичук та Павлу Лозі, що не боїтеся писати і говорити правду. Ірина Федорів вже пообіцяла, що фото з голосування за незаконне рішення поверне у статтю. Також хочу попросити Ірину вставити фото Тетяни Шальман, яке я зробила під час того, як Шальман зачитувала своє депутатське звернення. Світлина зроблена саме в той момент, коли Шальман кричала, щоб я її не фотографувала. Без коментарів. ))) За громадянську позицію хочу подякувати ще одному депутату – Василю Вознюку, якого не видно на фото, але він також не голосував за це рішення.

 7. ЕЖИК 25 Березня 2013 at 13:19

  Да эти депутаты местный криминалитет
  -Небога вместе с мужем сильно отметелила престарелого мужика. Он в реанимации . а на Небогу открыли уголовное дело. Дело в суде. а Небога на коленях стоит перед тем же Прилипоном . чтобы отмазал.
  – Вознюк на Новый год вырубывал Елки в Гостомельском лесу и продавал на базаре. Был пойман и отделался штрафом
  – Поповичук мелкий рекетир и вообще гнида . ходит по рынку и вымагает мзду
  -Марчук еще пару лет назал валялся под забором готовым,. В ларьке выкладывал на прилавок член. Стал депутатом . потому что, родители приличные люди платили избирателям деньги. Мол ставнет депутатом опомнится. Пить перестал . но из свиньи в человека так и не превратился
  Так что это еще те депутаты

  • Продавець 25 Березня 2013 at 20:00

   А куди йдуть кошти (по 100 грн), які Поповичук собирає з торговців на селищних ярмарках? В бюджет селища чи в карман депутату? От тема для прокуратури.

 8. Олена Жежера 25 Березня 2013 at 14:14

  Пане Юрію (справді схожий на їжака 😉 ), про Дубаса з Лозою забули написати ))))

  • Вознюк 7 Червня 2013 at 16:31

   Жежера ти реально тупа!Невже ти думаешь що Прилипко буде писать на цьому нульовому сайті?Це твій рівень,рівень Федорів ., Марчуків, і іншої швалі які сподвижничеством прикривають своє нікчемне життя

   77.52.158.1**

 9. ЕЖИК 25 Березня 2013 at 17:39

  Дубас с лозою безмолвные шнстерки. Они в этот список попали случайно. Скоро отколятся от этой бабы. Лариска Небога всю жизнь простояла на колхозном рынке продавая мясо свиней . Отсюда и поставленый голос колхозной бабы. Додуматься в шестьдесят лет побить старика. Теперь точно на зону. Хорошо что недалеко от дома. Дети будут передачи носить в БУчанскую колонию

 10. Ігор Домбровський 26 Березня 2013 at 11:34

  до уваги ЕЖИКа,будемо вдячні якщо скинете конкретні факти по зловживаннях до адміністрації сайту! Обов*язково опублікуємо! Скиньте документи! Анонімність гарантуємо!

  • ЕЖИК 28 Березня 2013 at 01:23

   Я бы скинулбы по зловживаннях в гостомеле. Но мне славы не надо, бабки давай. Только куда писать, приценится как не знаю. А так у меня есть компромат на :
   – Марчука , видео где он выкладывает на весы достоинство весом в пол-кило (счасье для обделенных мужским вниманием журналисток)
   – депутата гостомельской рады ( в прошлом Бучанской) маланца Гамарника. Маланца. потому что маланец по натуре. Реальний компромат
   -Поповичука. Реальний уголовник, рекетир. На него колективное письмо торговцев с рынка, что он собирает с них поборы.
   – Дубас и его родственики в Мостыщах поставили несколько вагончиков над Варшавкой и им закон не писан. А вы его в опозиционеры подписали. О нем пишите, его собственность мешает проезду всех жителей Ирпенского региона
   голову земельной комисии, по совместительству инспектор по благоустою Гостомеля, очень обеспеченый человек, я бы сказал серый кардинал, куда там Прилипону
   – А также у меня есть и компромат на гос органы, и прочих граждан. Все грешные
   Вот только ваш сат получит рейтинг, журналистов признание, а что получу я?

 11. Весна 26 Березня 2013 at 16:05

  Гостомель давно превратился в частную вотчину бандюка Прилипка! У нас в Коцюбинском и своя мерзость имеется, но такого обнаглевшего как Прилипко – нет!!!

 12. ЕЖИК 29 Березня 2013 at 13:33

  Есть откровенное хоум-видео с участием депутатов Мамчура и Кислыци. И прочие депутатские вечеринки. Много инфи на деп Семёнова, Рога, Шальман, Смолянчук. Продам недорого. Расмотрю все предложения.

  • Продавець 30 Березня 2013 at 13:08

   Готов купить!

 13. Украина 3 Квітня 2013 at 21:13

  всем привет Еж красава, ничего у нас не будет пока все совки не подохнут. Пока живет такая тварь как человек со своей алчностью,жадностью, скупостью итд… ничего у нас не будет лохи тупорылые…..:)

 14. Дубас 3 Квітня 2013 at 22:25

  Уважаемый ЕЖИК!!!Большая просьба, подскажите пожалуйста мне, где на Варшавке мои вагончики, буду очень признателен! А то я не вкурсе! Если подскажете, готов отдать Вам 90% мне хватит и 10%.

 15. Подерев’янський 3 Квітня 2013 at 22:29

  Їжак- ворог сільського господарства, їх треба знищувати!

 16. ЕЖИК 23 Квітня 2013 at 22:04

  Дубас не паясничай! Ти получил в лесу восемь соток. Стоимость участка пятьдесят косарей. Бери жежеру,готовь 45 штук и назначай время. Я приеду а доблесний журналист жежера будет царапать статьи за мои бабосы.

  IP: 213.238.*.*

 17. ЕЖИК 23 Квітня 2013 at 22:30

  Все гораздо проще. Взял МАРЧУК деньги у серьезных людей, обещал порешать земельные вопросы в сельсовете. Надо было бы поделится с депутатским корпусом и вопрос бы закрылся. Но жадность фраера сгубила. Говорили ему верни лавэ. Вот и пустили красного петуха. Скоро и самого МАРЧУКА отпетушат.
  Поповичука тоже пора отпетушить. Провел ярмарку на масленицу, срубил с барыг лавэ и в Карпаты на лыжном курорте две недели оттянулся.
  Вот Дубас мне 45 косарей отдаст я тоже махну. Дубас ты обещал!!! Твои восемь соток стоимостью 50 штук зеленых находятся на улице МЫСЛЫВСКОЙ, что в лесу за офисом прилипка. Отдай 90 процентов сам заикнулся
  Вот бы Марчук мне пообещал , вот это было бы круто. У него земли за два созыва намного больше. Ма-а-арчу-у-у-ук!!!! Давай стобой поиграем. Сколько отвалишь процентов за то что я озвучу, или не озвучу?

  IP: 213.238.*.*

 18. ЕЖИК 26 Квітня 2013 at 11:12

  Свершилось! Марчук получил от страховиков за поджог авто лавэ. Оказывается у него на авто было полное КАСКО и уехал со своей козой за границу оттянуться.

  IP: 77.52.89.2**

  • Настоящий ежик 31 Травня 2013 at 16:15

   Ежик ты-же не ежик а сама звезда Татьяна.Возможно колючками покрылась.

   46.211.127.1**

 19. Кича 21 Травня 2013 at 10:55

  Жил себе нормально мужик по фамилии Рябоконь пока не повстречал Марчука. Марчук так отметелил Рябоконя, что он отдал концы через полгода. Родственники в мусарку не заявили и все марчуку сошло с рук. Как после этого Марчука земля носит и он людям в глаза смотрит. Бог эго наказал только тем что он алкаш. Каждый год Юрасика черепа возят кодироваться от пянства

  IP: 77.52.120.2**

 20. Кича 22 Травня 2013 at 10:14

  Прилипко нормальный мужик. Озеро за свои деньги делает для всех жителей Гостомеля. Конечно Марчук против. Он канализацию вывел в общественное озеро. Когда начинали облагораживать озеро то отрезали все канализационные трубы. Теперь Марчук и Ко. приходиться выкачивать свое дерьмо асенизатором. А Прилипку уважуха от большинства жителей Гостомеля.

  IP:77.52.40.1**

 21. Lis 23 Травня 2013 at 08:52

  Целиком и полностью согласен с правовой позицией юриста Игоря Розкладай. Товарищи, господа депутаты, призываю всех вас пройти хотя бы какой-то правовой “Ликбез”, а то может произойти так, что вы начнете голосовать за “космические” решения. Одумайтесь и осмотритесь. Органи влади, посадові особи повинні діяти в межах та у спосіб визначений діючим законодавством України. Бльше того, и это при том, что это решение подписано головой, секретарем и юристом поссовета. Маразм. Из всего этого напрашивается всенародный призыв- всех долой большой метлой.

  IP: 46.201.235.2**

 22. цибуля 27 Травня 2013 at 20:15

  Роскладай написал то за что ему заплатили. ЕСЛИ БИ ЕМУ ЗАПЛАТИЛ КИРИК, ТО У ЕГО БИЛИ СОВСЕМ ДРУГИЕ АРГУМЕНТИ.

  IP: 46.133.223.1**

 23. цибуля 29 Травня 2013 at 14:27

  Роскладай написал то, за что ему заплатили. ЕСЛИ БИ ЕМУ ЗАПЛАТИЛ КИРИК, ТО У ЕГО БИЛИ СОВСЕМ ДРУГИЕ АРГУМЕНТИ. Самие продажние єто юристи и журналісти

  178.133.214.2**

 24. цибуля 29 Травня 2013 at 16:54

  Вася вознюк прикинулся дурачком , а уже два участкп себе прихватил. Один за сельсоветом возле церквт . А другой в лесу за офисом прилипка. Круто! Єто тот которий против антинародних решений. Ворюга.!!!
  А администрации сайта рекомендую создать форум, чтоби не писать в коментариях, а виводить на чистую воду таких вознюков, омельченков, гамарников, марчуков на форуме.

  128.124.60.**

 25. цибуля 30 Травня 2013 at 17:48

  Марчук натянул на себя костюм , сел в предбаннике Кутового и делает вид что принимает граждан. На одну его пропитую рожу посмотреть противно. Кутовому делает ведмежью услугу. За его бандитские делишки уже Марчука поперли из Партии регионов., так тот подлизивает теперь Кутовому. Шестерка!!!!!!!

  46.133.217.2**

 26. ДИАГНОЗ 30 Травня 2013 at 22:34

  ШЕЛЬМА СОШЛА С УМА.

  146.0.81.2**

 27. Крокодил Гена 31 Травня 2013 at 15:34

  Интересно што за мыша под именем кичи и цибули пишет. Прячетца за других! Пускай у него-нее ху… на лбу вырастет!!!!!

  46.211.127.1**

 28. Крокодил Гена 31 Травня 2013 at 16:18

  Наверное уже вырос!!! Молчит серенькая!

  46.211.127.1**

 29. цибуля 31 Травня 2013 at 18:18

  Крокодил Гена ти чего дразнишся. Я же за правду. Разве я солгал. Ви как хотите а я и дальше буду виводить на чистую воду казлов. ***.

  128.124.249.1**

  Коментар відредаговано. Редакція попереджає: наступного разу за подібні коментарі Ваша IP адреса буде заблокована..

  • Крокодил Гена 31 Травня 2013 at 19:00

   Давай встретимся и я ***!!

   IP: 46.211.127.1**

   Коментар відредаговано. Редакція попереджає: наступного разу за подібні коментарі Ваша IP адреса буде заблокована.

 30. цибуля 3 Червня 2013 at 18:50

  А я с крокодилами не встречаюсь. Судя по твоим постам , ти явно, пасивний Крокодил Гена. Меня больше интересуют красівие , ухоженние женщини, такие как кислица или шальман.. А тебе надо к Марчуку. У него хоть и не на лбу, но на всеобщее обозрение виставляет

  IP: 46.133.32.2**

  • Гена 4 Червня 2013 at 10:11

   Наверное тебя уже ***!!!

   Коментар відредаговано. Редакція попереджає, що за повторне порушення Ваш ІР 95.158.48.** буде заблокований.

  • Гена 4 Червня 2013 at 10:21

   А вообще ты наверное только по вирту можеш умничать. Так как в реале высказаться в глаза не можешь кишка тонка. Такие люди как ты относятся к типу людей перепуганых обиженых с децтва мышей. Обидели мышку накакали в норку!!! Ха-ха-ха пикай-пикай только не лопни серая мразь забившеяся в угол!!!

   ІР: 95.158.48.**

 31. ЕЖИК в натуре 4 Червня 2013 at 18:01

  Мужики зря собачитесь! Давайте о депутатах, о них родимых судачить. Например меня интересует Гамарник. Что за тип такой? Везде где в Гостомеле вылазит геморой там и Гамарник с Омелей. Ну ладно Омеля ему по службе положено. Высокое звание инспектор по благоустрою. А Гамарник, кем выступает? откаты требует, а потом дерибанят с Омелей. Гамарник вообще личность мутная. Был депутатом в Буче. Заработал на этом доблесном посту на хазу приличную в Гостомеле, две машинки заграничные, бизнесок небольшой прикупил. А когда в буче поняли что за прохвост, перебрался в Гостомель. Сколотил в Гостомелькой раде дупутатскую групировку. Там и Шальман и Марчук, Поповичук, Небога. И давай проталкивать решения, да такие чтобы побольше себе в карман. Земельки себе любимому Гамарнику участков с пяток . Да не где нибудь а в лесной зоне. Глядишь и машинку новую прикупил. А по гостомелю вышивает на старой, чтобы глаза не мозолить. В общем тип мутный,скользкий, и неприятный.

  213.238.8.**

 32. цибуля 6 Червня 2013 at 08:37

  Вніманиє пресс-анонс. Читайте на следующей неделе на етом форуме! Как Марчук и его мамаша Тонька лішилі дома молодую дєвушку после смерті ее родителей. Ее по наглому вигнали на улицу Марчуки при грабастав чужое имущество. Также готовится большая статья в СМІ

  95.109.245.2**

 33. Марчелло кодированный 6 Червня 2013 at 10:32

  Таким депутатам как Марчук, Вознюк,Поповичук, Небога, Гамарник вообще не место в Раде. Они позорят честь депутата местного совета. Нахапались земли, подлецы, не работают на округе, только решают свои шкурные, и политические вопросы. А Небога вообще зверски побила немощного старика, украла у соцпартии автомобиль, переписавши его на своего отпрыска. Небогу как и Марчука необходимо выгнать из политической партии. . Поповичук , падлюка, обагощается тем что забирает деньги у торговцев , на ярмарках которые организовывает сельсовет, занимается рекетом. А марчук вместе со своей мамашей отобрали жилье у бедного сироты. Не депутаты, а шайка безпринципных гадов, и злодеев!

  IP: 212.1.72.2**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539