Швидкі замело і приватний сектор потребує допомоги / ФОТО+ВІДЕО

3

2Синоптики кажуть, що такої весни не було вже з двадцять років.

“Така погода буде тривати усю суботу, послаблення буде у неділю. Наділі буде значне зниження температури до 10-15 градусів морозу,” – пояснює журналістам СТБ синоптик Наталія Кириленко.

У Львові через снігопад скасували авіарейси. На Тернопіллі вантажівки із заметів витягають танками. Даішники радять водіям не виїжджати без нагальної потреби. А якщо ж довелося сісти за кермо, то брати запас палива, їжі й теплий одяг. Паралізована снігом і Київщина.

“У мене вчора син не зміг добратися додому. Сьогодні по нього через нову трасу ірпінську ледь прорвався чоловік. Їхали довго.  Повертаються дотепер у Бучу. Швидкі потрапляють в замети. Наші одну витягали. жах, що коїться,” – розповідає Світлана, що мешкає в Бучі.

У Коцюбинському негода теж взяла своє. Засипані машини водії звільняють по півтори години, але й тоді не можуть виїхати на трасу, бо там вже буксують ті, кому раніше вдалося вивільнитись із сніжних заметів.

Під’їзд до швидких теж замело вщент.

Не їздять маршрутки.

“Ми пішки дійшли до мосту. Доки родичі відкопають машину вже будемо вдома. Нічого не їздить в селище. Машину не реально піймати. Буксують,” – говорить коцюбинчанин Юрій.

“Найбільше страждають зараз літні люди в приватному секторі, тому ми формуємо загони добровольців, які б зголосились допомогти їм . Ми вже розпочали роботу. Якщо є ті, хто бажає, то набирайте мене на мобільний 096 244 18 66. Бажано мати лопату,” – говорить Ігор Домбровський, очільник ІР ГО “Самозахист.”

Редакція сайту також звертається до коцюбинчан з проханням посильнодопомогти розчистити свої двори від снігу, оскільки за останні дні випала кількамісячна норма снігу й до понеділка двірники своїми силами можуть не впоратись з снігом.

Фото та відеорепортаж

Навіть діти озброїлись лопатами й допомагають дорослим

Мешканка Меблевої Ліля розчищала місце для авто свого чоловіка. Він через замети добрався додому лише пообіді.

Прохід розчищали не лише для машин, але й для пішоходів

Попри те, що не їздили маршрутки, вірні друзі – собаки, возили своїх хазяїв.

Дехто вигадував нові види розваг й на дошці намагався їхати за машиною на мотузці.


3 коментарі

 1. Туровський Олексiй 23 Березня 2013 at 15:10

  Давно так не працював лопатою, з 7 ранку до 14 годи, пообiдаю i знову продовжувати. Доречi технiку по Коцюбинському запустили, прибирають…

 2. Дмитрий Собко 28 Березня 2013 at 00:10

  То что людям весело, это конечно хорошо…

  Но, “царьков” пора сбрасывать уже!!!

 3. Lora 28 Березня 2013 at 10:05

  что характерно – ни одного сотрудника коммунальных служб на этих фото нет, хотя юрист УЖКХ “Беличи” с завидным постоянством в письменной форме на претензии по НЕ уборке территорий пишет (далее цитата): “прибирання прибудинкової території проводилось та проводиться належним чином”… пауза. Возможно, имеется в виду “прибудинкова теріторія” каких-то особенных жителей поселка Коцюбинское :-)))

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539