До осені депутат Черніков обіцяє селищу понад 30 квартир від ЖК “Коцюбинське”

3

Наприкінці сесії депутат Сергій Черніков, яких входить до тимчасової комісії, яка займається проблемними питаннями, пов’язаними з “Аверс-Сіті” (ЖК “Коцюбинське”), повідомив, що вже є проміжний результат роботи й до осені селище отримає понад 30 квартир.

Якщо раніше “Аверс-Сіті” мало б віддати селищу квартири після завершення будівництва, то тепер, за словами депутата Чернікова, це станеться вже до осені.

Черніков зокрема наголосив, що відповідні документи вже відвезли в прокуратуру, яка і буде подавати позов.

“Мы дадим сейчас людям землю, а потом – квартиры,” – радо обіцяє депутат Черніков.

До слова, на цій сесії селищної ради депутати проголосували відмовити коцюбинчанці Химич Світлані Вікторівні в наданні земельної ділянки, оскільки вона подала лише заяву й не надала графічних матеріалів.

“Попривикали на халяву жить все життя, щей  землю їм давай,” – обурилась депутатка Марія Пегета, яка, як і більшість депутатів, є власником ділянки в Біличанському лісі.

Деякі депутати в залі після обіцянки Чернікова про 30 квартир почали жартувати й порахували, що виходить кожному депутату по квартирі.

Це було не єдине проблемне питання, над вирішенням якого працював депутат Черніков.

Виявляється, задля того, щоб заплатити за комірне свого будинку Сергій Черніков вимушений особисто збирати гроші покрвартирно.

У будинку Чернікова на вулиці Доківській фактично не працює система комунального обслуговування, що розрахована виключно на 2  багатоповерхових будинки на Доківській.

Депутат зауважив, що йому досить складно ходити й збирати щоразу за комірне гроші й робити проплати.

Для того, аби вирішити ситуацію, він звернувся до депутатів з проханням передати проблемний будинок на баланс УЖКГ “Біличі”.

Частина депутатів висловила незгоду, закинувши колезі Сергію Чернікову, що його питання є непідготовленим для голосування й “сирим”.

“Оно не сыре. Оно выстрадане. Меня жена из дома выганяет. Нафиг мне эти деньги?”

Черніков наголосив, що це питання з ЖЕКом узгожєене.

Селищний голова Вадим Садовський підтвердив, що Черніков про домовленості з ЖЕКом говорить правду:

“Я позвонил Пушанко. Потому шо я знаю, шо такоє Сергей”.

Депутат Сергій Черніков одне й те ж саме питання пояснював колегам по кілька разів й затягував сесію так, що деякі його колеги припустили, що він не мав змоги спілкуватись з людьми близько тижня.

Зауваження від колег й ремарки щодо порушень регламенту, члена регламентної комісії Чернікова не зупиняли.

“Он вне регламента,” – пояснює голова регламентної комісії Костянтин Коваленко, чому члену його комісії Сергію Чернікову дозволяється виступати так довго.

“Я кажу: скажи – итого,” – не витримує селищний голова Садовський.

Депутатський запит Чернікова депутати таки підтримали.

Нагадаємо, що обіцянка щодо квартир селищу є другою публічною обітницею депутата Чернікова перед обранцями громади.

Депутат Сергій Черніков після засідання комісії регламенту та депутатської етики у 2010, на якому готували проект регламенту, визнав, що була проведена серйозна робота членом комісії освіти Іриною Федорів під час роботи над проектом регламенту, та пообіцяв, що в знак подяки навесні 2011 року вирішить проблему з протіканням даху школи.

Станом на 2013 рік ситуація з покрівлею школи залишається невирішеною. Дах школи чекає нове випробування весняною відлигою після сильного снігопаду.

3 коментарі

 1. ДОКовский 2 Квітня 2013 at 10:44

  Ну вот как таких горе-депутатов, как Серж Черников поизбирали? Кошмар…

 2. партизанка Зоя 4 Квітня 2013 at 23:40

  Черников уже видит себя среди обладателей нескольких квартир в благоустроенной высотке. Хотя , наверное и деньгами взять не побрезгует.

 3. Александр 2 Липня 2013 at 09:31

  Знаю этого Черникова,проходимец ещё тот,лучше бы сказал, как он свет и воду помимо счётчиков берёт, и за свою квартиру на Доковской 7А ни разу не платил,какие у него долги и т.д. а то нашелся тут, юный борец за права граждан

  95.158.22.**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539