Мельник утік: його оголосили в розшук (ФОТО)

10

Петр МельникПравоохоронці повідомили редакцію, що одіозний Мельник зняв браслета й утік.

“Надійшов сигнал і зараз там працює група. Ймовірно, причиною до втечі послужило те, що сьогодні суд мав обрати інший запобіжний захід – утримування під вартою, а не домашній арешт.

Мельник про це знав, бо йому було вручене відповідне повідомлення,” – розповідає редакції Сайту громади Приірпіння Сергій Бурлаков, начальник управління зв’язків з громадськістю МВС України.

Повістку щодо засідання, де суд мав розглянути зміну запобіжного заходу, слідчий вручив Мельнику вчора ввечері в будинку сестри.

Тому екс-регіонал зрозумів, що сьогодні домашній арешт може змінитися на утримання під вартою.

Зі слів родичів, до Мельника приходили й вручили документ близько 19:00 і арештанту після цього стало зле. Співмешканці “регіонала” свідчать, що коли виходили надвір близько 3 ночі, то чули, як у кімнаті екс-ректора податкової працював тихо телевізор.

Зранку таки помітили – він зник.

В інтернеті є низка відео, які вчать, як зняти подібний браслет не лише з руки, але й з ноги.

 

“Я говорив з чоловіком сестри Мельника, який живе в цьому будинку. Він сказав, що коли о 10:30 ранку прийшов додому, то побачив, що браслет неушкоджений лежить на підвіконні. Слідів боротьби, за його словами, не було. Всі ліки Петра Мельника та одяг на місці, з чого роблю висновок, що залишав оселю він поспіхом і часу не збори не мав. Коли Володимир прийшов додому зранку, то, за його словами, правоохоронці вже були тут,” – розповідає Ігор Домбровський, очільник громадської організації “Самозахист”.

Зараз Мельника розшукують по всій країні. Зі слів правоохоронців, він не зможе виїхати з країни за своїми документами.

Прокуратура вже взялася за розслідування цієї резонансної справи.

“Зокрема, буде перевірено, чи мало місце порушення сигналу від електронного пристрою, що стало його причиною, яким чином посадові особи міліції відреагували на вказані порушення, чи дотримано вимог посадової інструкції під час позаштатної ситуації, що, загалом, мало місце: службова недбалість чи умисел,” – йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури.

До будинку сестри Мельника телевізійники приїхали близько 15:00. Приблизно у цей же час проходило засідання в Печерському суді, на яке, природно, Мельник не з’явився.

Зміна запобіжного заходу була ініційована через те, що Мельник почав процес відчуження свого майна, яке бажав зберегти.

“Те, що вiн переписав майно на свою дружину, я вам можу сказати – вiн розлучається зi своєю дружиною”, – сказав адвокат Руслан Місюна.

“Майно нажито у спiльному шлюбi, й вона має право на 50% власностi. Так, (арешт) накладено на все майно, але нам про це стало вiдомо вчора”, – заявив адвокат.

Зауважимо, що дружина Петра Мельника жодного разу не була помічена на суді, натомість підтримати шефа ходила його секретарка Анжеліка Кифорак, яка після того, як суд оголосив про домашній арешт на радощах розплакалася. Її так само помічали в палаті екс-нардепа, на відміну від дружини.

“Працівник міліції Ірпеня, заступник начальника Ірпінської міліції Микола Бедрій, нервово ходить біля будинку сестри Петра Мельника. Постійно телефонує. В обійсті двері відчинені, на подвір’ї порожньо. Поруч біля будинку брата стоїть “наружка”. Слідчі опитують перехожих,” – повідомляє з місця подій Ігор Домбровський.

“Я чув, як Бедрій, на якого очевидно поклали відповідальність за стеження, говорив комусь по телефону: “Так зняти просто не можна було, для цього треба навчений спеціаліст,” – додає Домбровський.

Джерело в правоохоронних органах розповідає, що браслет знято ніби без видимих ушкоджень. На питання редакції, як таке могло статись, джерело каже, що є такі “фокусники”, які можуть зняти з руки годинника так, що ніхто й не помітить.

Нагадаємо, раніше у суді син Мельника зазначав:

“Він же був вільною людиною, міг сісти в будь-яку машину і поїхати. Якщо він цього не зробив, значить він зацікавлений в нормальному слідстві та відкритості процесу. По-друге, він так почувається, що не може нікуди їхати.”

Ще вчора в Бучі близько обіду Мельника обстежували лікарі з області. Йому нібито повідомили кардіологи, що його стан – задовільний.

Заступник головного лікаря Володимир Левчук сказав журналістом, що вчора Мельник виписався сам з лікарні. На питання преси, чому пацієнт вирішив виписатися з лікарні, Левчук відповів так:

“У нас вільні люди, хочуть – лікуються, хочуть – ні.”

Адвокати Мельника кажуть, що клієнт просто не витримав тиску, що на нього чинили останнім часом.

“Це невідомо, втік, чи щось сталося. Ніхто не знає. На скільки я знаю, браслета знайшли вдома,” – говорить адвокат Руслан Місюна, який пообіді перебуває в Печерському суді.

О 16:30 приїхала сестра Мельника й депутатка Ірпінської ради Олена Мельник, яка в раді очолює земельну комісію.

Від коментарів відмовилася й пішла в своє обійстя, де її вже чекають правоохоронці.

За 10 хвилин до оселі приїхав депутат Ірпінської ради Кривенко, який має ключі від оселі іншої сестри Мельника, що теж мешкає у будинку поруч. Зараз він зайшов у будинок і там перебуває.

Суд переніс засідання у справі Мельника на понеділок, 12 серпня. Справу про зміну запобіжного заходу заслухають о 16:00. Про це редакції повідомили в прокуратурі. Але підсудний і досі залишається у всеукраїнському розшуку.

Тим часом під вечір в Ірпені до будинку правоохоронці привели кінологів. Собаки взяли слід і вийшли надвір. Пішли в сторону нової дороги на трасу Ірпінь-Київ. Зупинився біля сосни і пішов в ліс.

Собака повела слід в ліс за будинок. Слідчі побігли за собакою, а журналісти за слідчим.

200 метрів по лісу йшов слід, він вийшов на трасу і собаки його втратили.

“Очевидно його забрали на машині,” – так сказав інспектор.

В інших місцях собаки слід не брали.

Родичі Мельника висловили побоювання, щоб тіло Мельника не знайшли, як Мазурка, десь у лісі.

Але увечері, коли ані камер, ані міліції поблизу двору немає депутатка Олена Мельник прогулюється з своєю онукою двором, посміхається і перемовляється з сусідами.

Прем’єр-міністр Микола Азаров, якому приписують дружні зв’язки з “регіоналом” назвав таку поведінку Мельника “неприпустимою”.

На питання користувачів соцмережі щодо відповідальності міністра внутрішніх справ Захарченко за цей інцидент Азаров відповів таким чином:

“Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко доповів мені про цей інцидент. Я доручив йому прийняти всі необхідні заходи, які вживають органи внутрішніх справ у подібних ситуаціях”.

Тим часом редакція вирішила оприлюднити проміжні результати опитування читачів сайту громади Приірпіння щодо того, як складеться доля одіозного “регіонала”.

Попри те, що опитування стартувало 9 днів тому участь в ньому вже взяло понад 80 читачів.

От які попередні дані:

Попередньо близько 35 % читачів вважають, що Мельника показово ув’язнять і випустяь. Дещо більше 15 % вважає, що він уникне правосуддя, преребуваючи в лікарні.

Майже стільки ж вважає, що він утече за кордон (Дані опитуванні отриані до зникнення Петра Мельника). 9 % опитаних переконані, що йому втечу організували б з лікарні студенти. Таким чином сумарно майже 23 % читачів переконані, що він таки втече тим, чи іншим способом. це практично кожен четвертий.

10 відсотків читачів вірять, що прем’єр по поверненню з відпустки врятує друга.

Майже стільки ж вірять у те, що його ув’язнять згідно з законом.

8% переконані – його відпустять.

Опитування триває.

Нагадаємо, що наприкінці липня затриманий вимагав і отримав від двох громадян України хабар у розмірі 40 і 80 тисяч гривень за вступ їхніх родичів до навчального закладу, в якому він працював.

Під час обшуку в кабінеті у підозрюваного ректора податкової академії знайшли 30 тисяч доларів.

Мельнику у середу вдягли браслет за дорученням слідчого.

(Фоторепортаж Ігора Домбровського).

Tagged with: ,

10 коментарів

 1. ЖЛОБ 9 Серпня 2013 at 17:34

  СВОБОДУ ПЕТРУ МЕЛЬНИКУ-ЖЕРТВІ ЗЛОЧИННОГО РЕЖИМУ!!!!!!!!!!!

  195.5.126.**

 2. Я 9 Серпня 2013 at 18:48

  А он ведь аккадемию с нуля построил>

  178.94.225.1**

  • партизанка Зоя 9 Серпня 2013 at 22:21

   И Ирпень из курортного города на “ноль” опустил, превратив его в спальный район Киева!

   94.248.39.2**

 3. Коля 9 Серпня 2013 at 20:14

  Как человек мог сбежать, если он находился практически при смерти? Это показали все каналы. Конечно заслуживает самоотверженность Мельника, но руководить вузом будучи таким тяжело больным, это уже перебор. Видим Брежнева…

  176.9.79.2**

 4. Маша 10 Серпня 2013 at 00:42

  Это хорошо,рыги пережрут друг друга как пауки в банке. Мне с самого начала это было очевидно.Мы еще немало подобных историй увидим в ближайшее время,до тех пор пока они позорно не уйдут из власти.

  5.248.175.1**

 5. Ирпеньчанин 10 Серпня 2013 at 08:10

  Неспорю- аморальный тип,но больше чем он для Ирпеня (из бывшего и нынешнего руководства города)- пользы не сделал никто.Построил аккадемию (дав возможность заработать людям на сдаче жылья,новую дорогу)Что бы сейчас было с городом -если бы не студенты -налоговой? На ком бы зарабатывали люди на базаре,в магазине,транспортники?
  Или может есть такие которые думают ,что новый ректор -будет кристально чистым?

  178.94.225.1**

 6. киллер 10 Серпня 2013 at 11:47

  Беги Петя, беги.

  82.145.209.**

 7. Ладко 10 Серпня 2013 at 21:59

  Неспорю – пишеться окремо
  аккадемию пишеться з одним “к”
  жылья – без коментарів, сльози навертаються….

  про коми мовчу.

  тільки такий малограмотний “лохторат” і може хвалити Мельника…

  212.90.170.**

  • Коля 11 Серпня 2013 at 11:14

   Я считаю апеллировать к грамотности оппонента это последнее дело. Когда ты полностью пасуешь в дискуссии и тебе больше не остается ничего как бить ниже пояса. Мне сложно судить Мельника. Его избирали люди; как он мог вообще брать взятки, если ему те же люди их не давали бы? У наших сограждан не было выбора? Это учебное последнее из оставшихся на планете? Да, он мразь, но чем то вы, то есть, мы, лучше? Что интересно, Мельник был с ПР в самые трудные её времена, когда донецкие упали и многие из них разбежались, выехали за границу, сидели под следствием, либо подло сдавали своих дрожащим голосом. А он был. И так с ним не красиво. Не по-понятиям это как-то… Понятия дело святое, ох, беду накличем на себя, опой чувствую плохо закончим…

   176.9.79.2**

 8. Анонім 1 Грудня 2013 at 22:47

  владу геть!!!

  91.232.159.2**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539