На суботнику в Біличанському лісі зібрали 2 причепи сміття (фоторепортаж)

8

Майже півсотні коцюбинчан вийшли цими вихідними, аби прибрати ліс по всьому периметру селища.

Цього разу активісти організували прибирання не лише на Меблевій, Лісовій та Пономарьова, але й на вулиці Шевченка, поблизу ліцею.

Таким чином вперше вдалося охопити максимально увесь периметр селища Коцюбинське. 

Зранку першими до лісу пришли активні учасники суботника з вулиці Меблевої. Вони одразу знайшли галявину, яку мешканці селища вщент закидали сміттям.

Коцюбинчанин Володимир покликав на допомогу сусідів з відповідним реманентом.

Своєму другу Кирилу заходився допомагати другокласник Максим – почав сортувати сміття в мішки.

На прибирання галявини витратили мало не годину.

Батько Кирила, Володимир, який вже не раз бере участь в суботниках, вирішив, аби галявина й надалі залишалась чистою, треба діяти кардинально:

“Треба взяти пилу та й розпиляти це повалене дерево, щоб не стимулювати таких некультурних людей до створення нових смітників. Дорогою до озера кілька таких місць ми таким чином прибрали. Вони шукають інші місця для посиденьок, це зрозуміло, але принаймні шприців не буде у такій кількості там, де більшою мірою ходять малі діти.”

Тим часом учні школи № 18 взялися до роботи поблизу озера.

Хлопці допомагали зносити сімття до пункту збору.

У результаті під керівництвом пані Наталі діти разом із вчителькою зібрали 12 мішків посортованого сміття.

Оскільки цього року активісти організували ювілейний 10 суботник, то школярі за активну участь у прибиранні лісу отримають квитки на прямі ефіри “Х-фактор”, зйомки якого відбуваються у Гостомелі.

Найменші ж учасники суботнику завдяки редакції “Незалежний аудитор” та головному редактору Володимиру Іванкову, який мешкає в Коцюбинському, отримали квитки до дельфінарію.

“Мій Петрик так зрадів! Він не міг повірити, що піде дивитись на дельфінів! Це просто чудово. Ми фактично відвідуємо всі суботники і цього разу прибирали поблизу ліцею на вулиці Шевченка,” – говорить учасник суботника Андрій Скіпальський.

Петрик точно знає, смітити не можна не лише у лісі, але й де-інде.

Завдяки ініціативі редакції “Незалежного аудитора” квитки отримали й ті, хто прийшов  брати участь в суботнику вперше.

Малий Андрій з Лісової, якому виповнилось 5 років, та вся його родина вийшли свідомо прибирати ліс.

До дельфінарію Андрія поведе старший брат. Всією родиною ці коцюбинчани допомагали чистити ліс від Лісової аж до озера.

“Наша мета була почистити зокрема і біля озера. Ми ж тут зарядку робимо й в таких умовах займатися не дуже приємно,” – говорить мама Андрія.

До озера прибирати ліс прийшла й молода пара – Ольга та Євген.

На Лісову вони переїхали на початку літа й поки їхнє немовля спало в колясці – свідомі батьки прибирали ліс, яким вже за кльіка місяців бігатиме їхній малюк.

“А хто це вас на суботник зігнав?” – Питає дідусь, проїжджаючи повз учасників суботника на велосипеді.

Коли ж дізнався, що це виключно добровільна ініціатива кожного учасника, задав наступне питання:

“Чого ж нема селищного голови? Чого не прибирає разом з вами?”

Треба зазначити, що депутати селищної ради прибирали біля озера перед приїздом кандидата в народні депутати Петра Мельника – одіозного “регіонала” – втікача, якому присвоїли звання почесного громадянина слеища.

Потім біля озера з’являвся хіба що депутат Ясінєв, родина якого цього літа організувала поблизу озера незаконні дискотеки, після яких залишались гори сміття.

Спільними зусиллями учасники суботника таки розчистили територію поблизу озера та ліс від озера до житлових будинків. Загалом тут зібрали причеп сміття.

Ще один зібрали активісти на Пономарьова.

Тут у суботнику взяли участь депутати Іван Лизун, Ігор Рожанський та член виконкому Богдан Слюсаренко, який був сіворганізатором суботника.

Лісники Святошинського ЛПГ вдячні всім, хто допомагає прибирати ліс.

8 коментарів

 1. Максим 29 Жовтня 2013 at 10:16

  Это очень хорошая затея – убрать лес после гуляний несознательных граждан. Красивые фотографии и плюсы организаторам. Но кто очистить подвал дома по Мебельной 11б от феталий, которые собрались после прорыва канализационой трубы? Сколько дышать этим “ароматом”- уже 2 месяц удушья. Или это не так заманчиво, как очистить лес?

  91.197.21*.*

  • Володимир 3 Листопада 2013 at 00:09

   Чуєш ти,ФЕТАЛІЙ

   212.90.170.**

  • x x x 3 Листопада 2013 at 12:51

   максим фетальевич уберет подвал

   77.52.40.**

 2. Ірина Федорів 30 Жовтня 2013 at 12:39

  🙂 Пане Максиме, я думаю, вибір не має стояти між чистотою лісу і проблемою, яку Ви підняли. Треба вирішувати обидва питання.

  Я про проблему, яку Ви озвучили, – вперше дізналась з Вашого коментаря на сайті, який Ви розмістили вчора. Жодна людина до мене як до депуатата не зверталась з цього питання.

  (У мене проблеми з відчуттям певних запахів, бо в дитинстві мені робили, очевидно, не досить вдалий прокол для промивання нозальних пазух).

  Різкий запах стіролу з труби меблевої фабрики я відчуваю, а те, що відчуваєте Ви зараз в під’їзді, я, на жаль, не відчуваю.

  Прибирати в підвалі будинку нечистоти не мають мешканці будинку чи ті люди, які вийшли прибирати ліс й мешкають на інших вулицях. Тут проблема не в тому, що кому подобається чи не подобається робити, а в тому, що є комунальна служба, яка має реагувати на звернення мешканців, які сплачують комірне за послуги комунальної служби.

  Ви зверталися до диспетчерської служби УЖКГ “Біличі”? Якщо так, то коли? Журнал заявок завжди можна перевірити й проконтролювати хід виконання.

  Після Вашого коментаря я звернулась до диспетчера УЖКГ “Біличі” і попросила керівництво УЖКГ проконтролювати заявку. У підвалі все почистили того ж дня через кілька годин.

  Головний інженер сказав, що ще помиють і, ймовірно, будуть розбирати систему.

  На майбутнє, якщо є проблема – не терпіть 2 місяці 🙂 Ви ж, я так думаю, доросла людина і маєте розуміти, що треба звертатись до відповідних служб аби вирішити питання.

  (Особливо в тому, що стосується запахів, які, коли я вивчала питання з виробництвом на меблевій фабриці, як виявилось, не піддаються жодній класифікації бо є індивідуальним відчуттям кожної людини. Фіксуєтсья лише хімічні викиди в повітря на предмет дотримання затверджених норм).

  І, щоб оформити заявку в ЖЕК, не треба бути депутатом. От якщо подані заявки не виконуються – то тоді, звісно, треба підключати функцію контролю.

  Мій номер не є секретом для жодного з мешканців будинку і я неодноразово його публікувала на сайті. Для Вас дублюю – 050…419 12 49. Я живу в 54 квартирі (Це про всяк випадок :).)

  Сподіваюсь зустрітись на наступних суботниках:)

  91.209.55.**

 3. Леся 30 Жовтня 2013 at 13:12

  До уваги “Максим”!!!!!
  1. А Ви у суботниках хоч раз участь брали? Спробуйте – це корисно.
  2. Якщо Вам 2 місяці смердить, то Ви могли б хоч що небудь зробити. Але ні – Ви просто ходите і нюхаєте.
  3. Якщо я не помиляюсь в ідентифікації особи автора, то собаки сусідів Вам теж смердять. Анонімки – Ваша улюблена справа. А грамотності за рік Вам так і не добавилось.
  4.Зробити користь для дому (хоча б занести заявку в ЖЕК) – “это не так заманчиво”.

  77.239.179.**

 4. Ладко 1 Листопада 2013 at 10:01

  1. я ніколи не залишаю після себе у лісі сміття…і своїм прикладом вчу своїх дітей.
  2. я ніколи не буду прибирати за БИДЛОМ у лісі. Жодне БИДЛО не перевиховалося тим, що за ним ходив доцент з торбочкою і збирав пляшки. БИДЛО треба карати, воно розуміє лише таку мову. Все решта–фікція.

  – Тату! Он дядько п”є горілку і розкидає пляшки… Його покарають?
  – Ні синку, ми прийдемо завтра і все поприбираємо..

  Чудернацька педагогіка…

  95.158.60.**

  • Володимир 3 Листопада 2013 at 00:06

   Я Володимир,з Меблевої 11б,я рекомендую виховувати БИДЛО,яке ширяється у лісі за допомогою “Виключателя”,тобто півтораметрової труби з нержавіючої сталі,яка лежить в “чєтвьорці” Полковника

   212.90.170.**

 5. Сергей 30 Жовтня 2015 at 23:00

  Я мусорю,мусорил,и буду мусорить.И никто кроме Аллаха меня на этом пути не остановит.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539