Дитсадки зачинені: боротьба за дозвілля дітей

1

hoidalkaАвторка: Ольга Матюшина

Дитсадки в селищі Коцюбинське зачинені на липень-серпень. Відповідно, дозвілля для малечі, яка залишилась у селищі — це переважно дитмайданчики.

Мешканці будинку по вул. Пономарьова, 34 понад місяць тому відправили колективне звернення до селищної ради із проханням полагодити аварійний майданчик та привести до ладу футбольне поле, що розташоване поруч. Оскільки на перше звернення не відреагували, довелося направити повторне. На майданчику за місяць фактично нічого не змінилось. Хіба дірку на самому дні гірки заварили.

А поруччя для безпеки як не було, так і нема.

hirka2

Комунальникам до сусідньої гірки й діла нема. Тут так і залишився не лише округлий отвір, а суцільна діра замість задньої стіни. dira

Колись тут, на Пономарьова, було велике футбольне поле, але у 2008 році за попередньої каденції селищного голови Вадима Садовського його перенесли на Пономарьова, 34 і зменшили його розмір вдвічі.

А на території колишнього великого футбольного поля з’явився гаражний кооператив.

garazh До слова, у гаражному кооперативі, через який і щезло велике футбольне поле, свій гараж має і депутат селищної ради Іван Дзюба, який є членом комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту й мав би піклуватися більше про позашкільне дозвілля дітей селища, а не про гаражний кооператив.

Наше колективне звернення щодо ремонту сіток футбольного поля Дзюба таки підписав, але далі підпису діло не пішло, й все знову впало на плечі молодих мам селища, а не депутата. dira

Наскільки мені відомо, жодного депутатського запиту з цього приводу не було, й це питання не стало предметом розгляду комісії, яка за 4 роки зібралась лише кілька разів та й то з-під палиці.

Небезпечні гірки і футбольні сітки з дірками депутата Дзюбу, що мешкає тут поблизу, очевидно, не турбують.

Навіть аби комунальники завезли пісок у пісочниці, довелося знову писати звернення від громади.

pisok

На повторні запити щодо майданчиків та піску найнятий нами на виконання своїх функцій селищний голова Вадим Садовський сказав:

“Ти що хочеш, щоб на твоєму домі висів свисток, і ми по твоєму свисткові бігали?”

Дійсно, що ж нам, молодим мамам, ніяк не йметься: садки зачинені, піску в пісочницях нема, дитмайданчики фактично небезпечні, зменшене футбольне поле з дірявими сітками?

Чого мамам не йметься, коли дітей до 3 років уже в садки не беруть, бо з цього навчального року в Коцюбинському не буде ясельних груп й залишилось 2 з 4 дитсадків?

vidmova

Що ж робити? Не народжувати державі дітей — нових платників податків? Чи народжувати, але не працювати й не платити податків, сидячи натомість у держави-банкрута на шиї?

Чого, коли є гроші на паркан, який не виконує жодної функції, окрім декоративної, так довго вибивають батьки кошти на ремонт санвузлів, які хотіли зробити їхнім коштом? tualet Чому у вас на деревообробному комбінаті штахетник можуть зробити й це для вас дохід, а з плиткою для санвузлів не склалося, тому в батьків просили 18 тисяч гривень?

Знаєте, пане Садовський, чому молоді мами й коцюбинчани до вас як головного керівника селища постійно звертаються і постійно незадоволені?

Бо ви й майже весь депутатський корпус неналежним чином виконуєте покладені на вас громадою обов’язки.

Домбровський із зони АТО слушно написав. Ваш час — уже в минулому.

10 років вас терпіти — це занадто, а 15 (бо “регіонал”, очевидно, замахується на нову каденцію) — це повне знищення селища вами та вашою командою кишенькових депутатів, які ще 2008 року продались за ділянку в Біличанському лісі й тепер здають всі позиції, які турбують громаду.

matushynaАвторка: Ольга Матюшина, коцюбинчанка

1 Comment

  1. Любовь 4 Серпня 2014 at 19:31

    Молодец, автор! Подпишусь теперь – это моего ребенка не приняли в ясли!!!! Зато предложили устроится воспитателем в садик (для меня это бросить работу с копеечной ЗП 4тыс, на еще более мизерные копейки в 1300, чтобы в последствии отдать их на канцелярию, быт химию и вот на вечные ” туалеты” для заведующей))) только теперь другой вопрос – в садике возрастные группы теперь мешать будут в одну, если ясли не набирают??

    Было такое хорошее поле футбольное — еще детьми там игрались… но ведь засранцам теперь машины ставить некуда – незадача то какая…

    185.11.81.2**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539