Прийом громадян прокурором Ірпеня

2

Прокурор Ірпеня Мирослав Пацкан продовжує традицію виїздних прийомів громадян.

У січні з головним  правоохоронцем регіону можна буде поспілкуватись практично щосереди.

21 січня у Гостомельській селищній раді всі охочі поспілкуватись з прокурором зможуть це зробити з 10 до 12:00. Із собою необхідно мати письмове звернення до прокурора.

28 січня прийом відбудеться у Коцюбинській селищній раді, теж із 10:00 до 12:00.

У лютому запланований такий графік прийомів:

з 10 по 12 годину прийом відбуватиметься у Ворзелі (4 лютого), Гостомелі (11 лютого), Коцюбинському (18 лютого), Ірпені (25 лютого), Бучі (27 лютого).

Прийоми традиційно відбуваються в приміщеннях місцевих рад.

 

2 коментарі

  1. Розсудливий 16 Січня 2015 at 01:33

    Да, дійсно проводиться прийом мешканців Приірпіння, але ефективність цього заходу від зустрічі зовсім не має. Люди часто скаржаться, що побувавши при розмові то і відповіді на потавлені питанняі розвязання їх більшість людей не отримують. Тим більше люди знають, що прокурор Пацкан перебуває на своєму місці в прокуратурі вже останні дні.

  2. Громада м.Ірпінь 16 Січня 2015 at 19:57

    Шановний пане Прокуроре! До Вас звертається Територіальна Громада м.Ірпінь з проханням прокоментувати хід розслідування кримінального провадження стосовно депутата Ірпінської міської ради Ярослава Місяця. Коли ми побачим Місяця за гратами? Сподіваємось що незабаром. Чекаємо на Вашу доповідь…

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539