“Ірпінський вісник” редагує людина Карплюка

3

Юлія Бережко-Камінська стала головним редактором комунальної газети “Ірпінський вісник”. Її кандидатуру подав на сесії мер Володимир Карплюк і більшість депутатів – підтримали.

До цього Бережко-Камінська очолювала друковані видання, які славили новообраного мера Володимира Карплюка та його партію “Нові обличчя”.

До низки цих видань входить журнал “Пульсар”, газети “Про Ірпінь”, “Відверто про Коцюбинське” та інші видання.

“Вже зарестровано у парламенті кілька законопроектів, де йдеться про необхідність реформувати державні і комунальні ЗМІ. Оскільки за наші кошти, за кошти платників податків, місцева влада фактично отримує рупор для свого піару. Тобто ми оплачуємо владі їхні агіт-листівки. Більше того, часто ці газети передплачувались для соціально незахищених верств населеня. Тобто комунальна газета існує за кошти громади і вона ж повторно за неї платить. Один із законопроектів з огляду на європейську практику роздержавлення ЗМІ, зареєстрував Микола Томенко й Олесандр Абдуллін. Це сталося у грудні,” – розповідає Світлана Остапа, журналіст та депутат Бучанської міської ради.

“Нормальним європейським кроком з боку будь-якого місцевого голови стало б добровільне прийняття рішення про надання права на приватизацію трудовому колективу, який на пільгових умовах – за одну гривню – може отримати в оренду приміщення. Якщо ті не захочуть – то запропонувати всім іншим на конкурсній основі. Можна не чекати, поки у ВРУ проголосують, а просто зробити цей крок. Але перед виборами всі міські голови чудово розуміють, що це дармовий ресурс для піару. Так само думають і в парламенті. Вони не хочуть приймати закон до виборів. І так уже більше 10-ти років”, – наголошує Остапа.

У Ірпінській раді від громади не приховують: Бережко-Камінська отримала це призначення, бо “вірно служить меру”. Цю тезу жваво обговорюють уже в соцмережах.

Безымянный

У новому номері номер газети “Про Ірпінь” вже значиться новий головний редактор – Андрій Сніжко. Раніше він був журналістом і під час передвиборчої парламетської кампанії робив для “Демократичної Київщини” інтерв’ю з кандидатом в нардепи екс-“регіоналом” Анатолієм Федоруком – кумом Володимира Карплюка.

sam

Попередній головний редактор Василь Закревський, який був на цій посаді і за мерства Олега Бондаря, і за мерства Володимира Скаржинського – звільнився.

“Я його сам двічі спробував звільнити, бо він обслуговував попереді режими і був пристосуванцем.  Але мені це не вдалося, бо він одразу йшов на лікарняний,” – розповідає екс-в.о. міського голови та чинний депутат Ірпінської міської ради Богдан Мельничук.

Загалом бюджет “Ірпінського вісника” складає майже 100 тисяч гривень на рік.

Варто зазначити, що ідея реформувати “Ірпінський вісник” виникла ще за часів першого мерства Володимира Скаржинського на початку 2000-х рр. Тоді головна редакторка Тамара Рябчун разом із колективом захотіла увійти в пілотний проект роздержавлення комунальних ЗМІ. Але Скаржинський та депутати не підтримали таке їхнє рішення.

Бережко-Камінська – людина Карплюка – тепер – частина трудового колективу “Ірпінського вісника”. Тому якщо постане питання приватизації – то вона теж може взяти у ній участь. Таким чином після роздержавлення “Ірпінський вісник” зможе поповнити і без того значний перелік ЗМІ політика.

3 коментарі

  1. Громада м.Ірпінь 11 Лютого 2015 at 11:53

    Бережко-Каминская и Андрей Снежко порядочные журналисты. Да, они в команде Карплюка. Но поверьте они довольно таки самостоятельные фигуры. Если у вас есть интересная информация про незаконные действия госслужащих Ирпеня то они опубликуют такой материал. 100 процентов

  2. Ворзель 16 Березня 2015 at 14:51

    Жаль что Закревского не выгнали с позором и жаль Бережко, Карплюк ее испортит и выбросит, как было со многими…

  3. Lex 26 Березня 2015 at 15:48

    Погоджуюсь, що Бережко не зможе вести незалежну редакційну політику. Цікаво хто в редакційній раді? Невже знову Олійнич та люди Мельника Петра?

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539