Вирубка Біличанського лісу: відкрили кримінальне провадження

4

Заступник прокурора Ірпеня Ільяс Рамазанов повідомляє “Громаду Приірпіння” про те, що факт вирубки в Біличанському лісі – один із пріорітетів у роботі прокуратури міста:

“Оскільки на місці працювали працівники міліції Святошинського райвідділку, то ми на основі тих документів відкрили кримінальне провадження й забрали цю резонансну справу під свій контроль. Зараз збираємо фото та відеодокази“.

Питання незаконної вирубки в лісі, якому президентським указом від 1 травня надано пиродоохоронний статус нацпарку, розглянула першим у порядку денному профільна комісія Київради. 

“Винні особи повинні бути притягнуті до відповідальності. Це мій округ і тут вже понад 5 років точиться боротьба з дерибанними апетитами Коцюбинської та Гостомельської рад, які роздали ділянки в лісі підставним та місевим депутатам, а тепер ведуть нацпарком каналізацію,” – обурюється народний депутат Володимир Ар’єв, який звернувся до Київради.

Безымянный

“Я не лише звернувся до Київради, а й до Генпрокуратури, Мінекології та Державної екологічної інспекції. Якщо Коцюбинське дбає так про своїх мешканців – може каналізацію прокласти у приватному секторі, а не за кількасот метрів від нього через ліс, де роздані ділянки,” – зазначає Ар’єв.

Голова екологічної комісії Кивїради Руслан Андрійко виніс на голосування питання щодо мораторію на рубку дерев на території Біличанського лісу.

Безымянный

Його підтримали й далі комісія готуватиме документи на сесію Київради.

Безымянный

Разом з тим представник Святошинського ЛПГ наголосив на тому, що необхідно виділити кошти для розробки всієї необхідної документації для нацпарку “Голосіївський”.

За рішенням комісії Київради з питань екологічної політики, також створили тимчасову комісію із залученням представників громадськості та журналістів, яка у двотижневий термін має розглянути ситуацію що склалася й прийняти відповідні рішення.

Безымянный

“Якщо забудовник “Атлант” чи хто інший з’явиться в лісі з сокирами чи бензопилами і без належних документів буде винищувати дерева, які їм “заважають”, то прокуратура та міліція, які дуже добре знають ситуацію, що склалася із цим лісом, просять одразу повідомляти їх про такі дії. Більше того, після заяви першого заступника ПрАТ “Атлант” Олександра Шубіна, про те, що його родичі перебувають під обстрілами української армії, наші в АТО зголосилися його звозити до родичів, аби їх перевезти на мирну територію,” – розповідає Ірина Федорів, депутат Коцюбинської селищної ради.

“А після того, як пан Шубін заявив, що мені слід бути в АТО, а не захищати ліс, хлопці радо сповістили, що згодні його взяти на фронт навіть добровольцем. Бо кому ж як не панові Шубіну, тиловому забудовнику, болить доля України й добробут громади. Це ж він, а не хто інший, у прямому сенсі розбудовує Україну в тилу,” – іронізує Федорів.

 

4 коментарі

 1. Громада м.Ірпінь 11 Лютого 2015 at 16:39

  Громада чекає від прокурора Пацкана винесення підозри Бучанському голові Федоруку за земельні махінації щодо Бучанського межигірья

 2. Где результат? 11 Лютого 2015 at 21:00

  Все это болтовня прокурора Ирпеня Пацкана. Еще НЕ ОДИН человек не получил срок за вырубку леса в Ирпене , Буче или Коцюбинском. Прокуратура покрывает ВСЕХ дерибанщиков земли. Вот кого необходимо ЛЮСТРИРОВАТЬ так это прокуратуру. Только люстрировать , а не смешить как это сделал Ярослав Месяц. Кстати его уголовное дело тоже херится прокуратурой Ирпеня. ((

 3. Віктор 13 Лютого 2015 at 09:26

  На цьому місці мною було залишено коментар щодо каналізаційних мереж у Коцюбинському та руйнування асфальтового покриття по вул. Бакала. І де він, кого не влаштував, Хто веде цей сайт, що за цензура від місцевої влади, з ким узгоджувати коментар? Суєслови, ліцеміри, господом прокляті.

  • Віктор 13 Лютого 2015 at 09:28

   Мій коментар чекає узгодження. Відгукніться.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539