Організатори антимайдану: прокуратура шукає докази та свідчення

6

Правоохоронні органи Ірпінського регіону та м. Бучи звертаються до громади з проханням надати інформацію та всі наявні фото та відеодокази організації антимайдану в Приірпінні.

Також просимо свідомих громадян телефонувати в прокуратуру за номером 097 985 39 81, аби надати свідчення та інформацію про ці події.

При потребі правоохоронці гарантують повну анонімність джерелам інформації.

Ми розуміємо, що працівники бюджетної сфери, яких силоміць звозили на антимайдан, почуваються незахищеними в таких питаннях.

Про результати проведеної роботи прокуратура міста оперативно інформуватиме громадськість.

Автор: Мирослав Пацкан, прокурор Ірпеня, радник юстиції

6 коментарів

 1. У Кириченка спросите 17 Лютого 2015 at 00:19

  За антимайдан в Ирпене и Гастомеле надо спросить у мэра Гастомеля Анатолия Кириченка. Это он его устраивал и проплачивал.

  • Ірпінь 17 Лютого 2015 at 14:51

   Устраивал и проплачивал тот, у кого есть деньги… Немного зная Кириченко, то он лишнюю копейку даже на себя не потратит…
   и Третий раз нарываюсь на ГААстомель!! почему ГААстомель??? исправляйтесь. видно что истинный проплаченный “гостомельчанин” пишет, который в курсе всей политической и общественной деятельности в поселке

 2. Николай Петрович 17 Лютого 2015 at 15:31

  Пришел новый Генеральный прокурор Украины и решил заняться Антимайданом. Что ж интересно. Хотя перспектива там не светит. А вот где товарищи прокуроры уголовное дело в отношении Ярослава Месяца? Неужели на вас кто то давит? Так вы скажите общественности об этом. Мы ведь ждем приговора суда в отношении хулигана и дерибанщика Месяца. Сколько можно ему воровать землю?

 3. Lex 19 Лютого 2015 at 00:21

  А то прокурор ніби не знає? Погони полковника тиснуть на пам’ять? Нагадую: Буча: Федорук, Карплюк. Ірпінь: Скаржинський, Борзило, Олійнич, Кульчицька Юля,Головкевич, Глущенко. Ворзель : Венгрик, секретарка Ради з братом-боровом(не згадаю). Гостомель: Прилипко, Кириченко. Коцюбинське: Садовський, Ковтач, Боримський, Євстифеєв. Поки перевірте цих, а інші видадуть себе коли почнуть тікати.

 4. Севастополец 19 Лютого 2015 at 15:17

  Это точно, если прижать Гачкова, тот всех сдаст. Нужно проверить также псевдо ОППАзиционера Сотникова(давал автобусы,платили налом ) и депутатку Савчук Галину.

 5. Ворзель 16 Березня 2015 at 15:22

  По Ворзелю особенно скурпулезно нужно пройтись, там сплошная коррупция.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539