У Калєтніка вимагають повернути землі університету

2

Як виявилось, у власності родини комуніста-втікача Ігоря Калєтніка, окрім скандального Бучанського межигір’я, в місті є іще одна ділянка.

Землі Національного аграрного університету (мікрорайон “Рокач”) у 2008 році Бучанська міська рада під керівництвом екс-“регоінала” Анатолія Федорука перевела під житлову забудову. У результаті ділянки тут роздали 113-м громадянам. Загальна площа становить близько 12 га. Ринкова вартість – 16 мільйонів гривень.

За тією ж схемою, що і у випадку із Бучанським межигір’ям, у подальшому ділянки опинилися у власності однієї особи – діда екс-нардепа комуніста Василя Киргана. Про це “Громаду Приірпіння” повідомили джерела в правоохоронних органах.

Межигір'я 2

“Право постійного користування землями Університету було припинено за відсутності згоди органу управління майном – Кабінету Міністрів України, що суперечить вимогам законодавства України та статуту. Крім того, земельні ділянки Університету перебували у державній власності, тому вирішення питання про припинення права користування Університетом зазначеними землями не належало до компетенції Бучанської міської ради,” – роз’яснює редакції “Громади Приірпіння» в.о. прокурора Київської області Ігор Грабець.

“Саме тому ми подали позов до Ірпінського міського суду,” – наголошує прокурор.

Нагадаємо, що в апеляційній інстанції прокуратура відстояла інтереси держави і повернула Бучанське межигір’я, яке оформили на діда екс-нардепа Калєтніка в державну влансість.

Ці ділянки родина комуніста отримала завдяки в тому числі членам Радикальної партії. Оскільки Олег Ляшко разом із іншими “радикалами” були з-поміж тих, хто приватизував ділянки лісу.

Попри це міський голова екс-“регіонал” Федорук разом із депутатами нещодавно таємно скликав сесію й затвердив генплан міста, згідно з яким рекреаційні ділянки попри рішення суду є землею під забудову.

2 коментарі

  1. ГП 28 Березня 2015 at 08:02

    Нічого дивного, Прокуратура не реагує на дерибанників от вони і нахабніють!

  2. Громада м.Ірпінь 29 Березня 2015 at 09:07

    Прокуроре Пацкане куди Ви сховали кримінальне провадження відносно Ярослава Місяця? Що порешали вже з цією бандою? Отримале за це трошки землі? ))

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539