Як топ-менеджери можуть допомогти своїм громадам

1

Я проживаю в селищі Коцюбинське 7 років. За цей час я одружився і в мене народилося двоє дітей. Нам пощастило, бо у нас маленька громада і в ній оселяються все більше тих людей, які дбають не лише про  розвиток власного бізнесу, але й про розвиток суспільства та громади в цілому. Більшість з нас живе в селищі, а працює в столиці.

Зараз я працюю керівником компанії ipay.ua . Ми займаємось прийняттям платежів через Інтернет. Кілька років тому, я запитав своїх сусідів, чи було б їм цікаво платити за комунальні послуги через он-лайн сервіс. Багато хто жалівся на черги в “Ощадбанку”. Більшість опитаних мною людей сказала, що вони б не відмовилися.

За 6 місяців моя компанія реалізувала цей проект. Тепер всі рахунки мешканці селища, як і я, можуть оплатити свої рахунки через Ітнернет (УЖКГ “Біличі”, Київоблгаз, Київобленерго, “Мастер-Енерго”). Можна також сплачувати за будь-якими реквізитами будь-який платіж. Просто з дому і без черги.

Проект не носить комерційний характер. Я робив його для себе, сусідів та своєї маленької громади. Знадобилась 41 тисяча гривень на розробку програмного забезпечення і запровадження в комунальних установах. За 1,5 роки роботи в Коцюбинському окупність склала 900 грн. Наводжу цю цифру, щоб ви розуміли, що це робилося дійсно не задля прибутку, а задля нашого комфорту.

Є в планах залучити до цієї програми і дитсадки селища.

У ipay.ua більше тисячі партнерів. Один з них – мережа дитячих розважальних комплексів “Ігроленд”. У новообраної влади виникла прекрасна ідея залучити не місцевий, а столичний бізнес, який не має конфлікту інтересів, до організації новорічних свят. Ми з радістю надали від наших партнерів 20 сертифікатів до лабіринту “Ігроленду”, які роздадуть до новорічних свят.

Безымянный

Там є чудова можливість залишити дітей без часових обмежень у лабіринті, аби ті могли гратися й розважатися, у той час, як батьки можуть самі відпочити й просто прогулятися разом.

Я це веду до того, що в Коцюбинському є низка топ-менеджерів, які не женуться за мандатами в раді, які не мають на меті стати політиками, але в нас є достатньо ресурсу, щоб допомогти посильно своїй громаді, де зростають наші діти. Якщо дійсно ви можете чимось допомогти Коцюбинському, у селищі сильна мережа громадського активу й вона обов’язково допоможе втілити в життя ваші альтруїстичні наміри.

Нам всім тут жити.

Автор: Євген Веліканов, коцюбинчанин

1 Comment

  1. trolling 23 Грудня 2015 at 11:44

    ага, а комисия в 10грн за платеже, альтруизм??

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539