Гостомель: Землі ПП “Лакі” повернули державі

0

Прокуратура Київської області повернула в державну власність біля 2 га лісу в Гостомелі. Про це повідомляють у прес-службі відомства. 

Позов прокуратури в суді задоволено в повному обсязі. Таким чином визнано недійсним рішення Гостомельської селищної ради від 2004-го року та договір оренди ПП “Лакі”.

Нагадаємо, що ПП “Лакі” планувала на цій ділянці будівництво багатоповерхових житлових будинків з вбудованими приміщеннями соціальної інфраструктури. Для здійснення будівництва виконавчий комітет Гостомельської ради за підписом голови Юрія Прилипка надав дозвіл ПП “Лакі” на вирубку  533 дерев лісових порід, в тому числі 207 сосен 45-55 річного віку, 39 сосен 10-15 річного віку в задовільному стані, 101 сосна 45-55 річного віку.

Керівництво ПП “Лакі” звернулося до Прилипка з проханням внести в новий Генплан селища коригування й дозволити їм багатоповерхове будівництво в лісі.

Як відомо, дана земельна ділянка в липні 2004 року за зверненням Гостомельського голови Юрія Прилипка була вилучена Гостомельською селищною радою із Державного лісового фонду, що перебували в користуванні ДП “Київська лісова науково-дослідна станція”.

“Надання в оренду лісової ділянки відбулось з перевищенням повноважень, оскільки розпорядження вказаною категорією земель належить до виключної компетенції Кабінету Міністрів України. Крім того, виділення спірної земельної ділянки відбулось з порушенням вимог земельного та лісового законодавства, зокрема, селищною радою передано у власність лісову ділянку з вилученням у держлісфонду та зі зміною цільового призначення без згоди постійного користувача”, – йдеться у повідомленні прокуратури.

 

 

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539