Як у столиці не натрапити на незаконну забудову?
— 26 Січня 2018 0
Станом на січень 2018 року в столиці налічують близько 70 незаконних новобудов.
На порталі Київської міськдержадміністрації можна дізнатись, які забудови законні, а які ні. На карту нанесено інформацію близько 1300 об’єктів, з них на законність перевірено менше 200.
Ріелтори склали список забудов на основі офіцйної інформації.
На сайті КМДА законні об’єкти позначені на карті зеленим маркером, незаконна ж забудова виділеня червоним.
Для координації порталу КМДА створено міжвідомчий Центр моніторингу забудови Києва. Якщо у вас під вікнами починається будівництво, ви можете перевірити законність забудови через цей ресурс, а якщо цього об’єкта ще нема в переліку, то можна додати адресу і цей об’єкт обов’язково перевірять і внесуть відповідні зміни на карту забудов столиці. Для цього у правому верхньому куті є інструмент “Повідомити про будівництво” (на фото обведено червоним).
Після повідомлення представники відповідної райдержадміністрації в якій зафіксовано забудову мають відвідати об’єкт, зафіксувати фактичний стан будівництва, скласти акт і внести інформацію на портал.
Якщо натиснути на об’єкт забудови, який вас цікавить, то можна одразу отримати більш детальну інформацію.
Найбільша кількість незаконних забудов виявлена у Шевченківському районі – 16. На другому місті Дніпровський район – 10 новобудов. Найменша кількість в Оболонському районі – 1.
Частіше за все забудова вважається незаконною через початок будівництва на землях із іншим цільовим призначенням або через порушення дозвільної документації на будівництво та містобудівних вимог.
“Громада Київщини” хотіла поцікавитися у забудовників чому вони потрапили до списку незаконних. Але контактна інформація вказана на сайтах не вірна або застаріла, якщо пощастило і номер обслуговується, то він вже належить людині, яка не має відношення до продажу квартир або брокер пояснює, що такої компанії вже не існує.
Будьте уважні та обережні!
Фото на кавер: http://domik.ua
Залишити відповідь