“Видавництво” подарувало книгу Гостомельській бібліотеці

0

Мешканка Гостомеля Олена Герасименко взяла участь в акції Кібербібліотека й отримала книгу у подарунок. “Видавництво” вручило Герасименко книгу Вільяма Ґібсона “Нейромант”.

Це фантастичний роман, написаний в жанрі “кіберпанк”. Усього 100 примірників дарувалися учасникам акції в День дарування книг.

Цю книгу гостомельчанка передала Гостомельській бібліотеці.

“Вартість одного примірника сягає 600 грн. Не кожен може собі дозволити її купити. Для нашої бібліотеки це також чимала сума. Тому я вирішила зробити їм такий подарунок. Книга непроста для сприйняття, розрахована на дорослого читача. Критики вважають, що саме завдяки цьому роману Ґібсона ми сьогодні маємо саме такий Інтернет і він працює саме так. Терміни та образи з цього роману були запозичені братами Вачовські для створення фільму “Матриця”. Я лише почала читати, але вирішила в себе не затримувати – візьму пізніше, дочитаю на загальних підставах”, – розповідає Герасименко.

“Зараз бібліотека візьме на баланс книгу, її зареєструють в Ірпені, потім передадуть назад у бібліотеку. Варіант залишити книгу у Ірпені виключений абсолютно. Тож, через деякий час, роман буде доступний читачеві”.

Цю книгу також замовили для Ірпінської та Бучанської біліотек.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539