Як у Віті Поштовій військові обороняються від місцевих депутатів (ВІДЕО)

0

Колегія Міноборони України прийняла рішення про запобігання незаконному використанню державних земель військової частини А-0799, розташованої в межах Віти-Поштової сільської ради.

Військові постановили відновити уже існуючу огорожу навколо військової частини, встановити нову огорожу, де вона була відсутня, а також встановити попереджувальні знаки, щоби сторонні особи не використовували землі Міноборони. Також планують виставити озброєних вартових найближчим часом.

Усі ці заходи відбуваються у зв’язку із діями земельних рейдерів у лиці голови Віти-Поштової сільської ради Дмитра Шульгана, а також його посіпак із депутатського корпусу та членів апарату. Земельні “мародери” на позачерговій сесії в листопаді 2017 року розподілили майже 16 гектарів дорогої землі поміж своїми друзями, колегами, рідними та іншими підставними особами, котрі не є членами громади цього села.

У той же час з боку влади, а також представників КЕУ, йде тиск на жителів в/м 254, котре розташоване на території військової частини, де проживають 32 сім’ї діючих та бувших військовослужбовців цієї частини, котрі виступили проти рейдерського захоплення армійських земель.

Також чиниться тиск проти активістів села, котрі також виступають за дотримання закону та добровільну передачу земель військової частини у комунальну власність громади та подальше законне використання цих земель із врахуванням побажань громади для її подальшого соціально-економічному розвитку.

У нашому селі вартість земельної ділянки 0,15 га в свій час перевищувала 0,5 мільйона доларів. Тут проживають дуже багато відомих політиків, котрі займають високі державні посади, і тут же живуть близько 3000 населення. При цьому в селі немає жодної школи, дитячий садок на 60 місць, можливо, добудується в цьому році (про потребі 250 дітей!), немає свого приміщення клубу, а центр села виглядає як смітник із двома громадськими вбиральнями. Депутати із головою у військовий час відбирають у військової частини 16 гектарів землі, вартість якої перевищує 100 мільйонів гривень. І після цього голова надсилає звернення до поліції про протиправні дії наших активістів, котрі вийшли на захист інтересів громади. Це мародерство у чистому виді.

24 березня в селі у приміщенні сільради о 12:00 пройдуть громадські збори, де громада ініціює відкликання голови та деяких депутатів.

Автор: Любомир Гайдамака, голова ГО “Сіверка”

 

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539