На Оболоні група дітей нападає на однолітків та знущається над ними

0

А ще записує все на відео.

Про це у соціальних мережах повідомила мама хлопця, якого у минулу середу, 8 серпня, побили на вулиці Тимошенка. Інцидент стався близько 17.00.

“На мою дитину напала зграя з шести осіб віком від 12 до 15 років, – написала Вікторія. –  Діяли “по-розумному”: оточили, один тримав за руки, другий бив, третій відео знімав, решта спостерігали. Навіть взуття з ноги зняли – ось як продумано, аби швидко не зміг втекти! Така поведінка явно описує те, що це у них вже досвід і злагодженість. Дитяча жорстокість вражає…”.

Вікторія продовжує, що дитина до останнього нічого не говорила, поки вона не повернулась з роботи і не побачила розпухлу до носа губу.

“Пояснив це тим, що йому пригрозили, якщо комусь розповість або звернемося в поліцію, то потім ще гірше буде. У поліцію я зателефонувала одразу як тільки дізналася про подію. Рекомендували зняти побої у травматолога і написати заяву. Це відразу я й зробила. Ті, хто це зробили не з нашого двору. Дитина-очевидець каже, що ця компанія вже не раз приходила до нас у двір і залякувала молодших”.

Зі слів мами, поліція відреагувала не надто оперативно – зателефонували аж за добу після звернення. Говорили, що дітей складно знайти.

“Дуже хочеться запобігти подібним випадкам і з моєю дитиною, і з іншими дітьми. Страшно уявити, що могло бути набагато гірше. Слава Богу, фізично відбулися лише розбитою губою”, – додає вона. Жінка шукає й дорослих свідків подій.

У коментарях до посту вже є повідомлення про те, що це не перший випадок прояву дитячої жорстокості у мікрорайоні.

“Десь в травні на мою дитину теж напала схожа компанія (припускаю що це ті самі персонажі, але було п’ять чоловік), але ми гуляли біля університету Грінченка. Наші діти перелізли через паркан і стояли біля зачинених воріт, коли проходила ця компанія. Почали до наших на рівному місці чіплятися, явно шукали “жертву”. Я почала кричати на них, але була послана куди подалі. Начебто вже вони стали йти, по потім один з них повернувся і вдарив мого сина в обличчя (ходив з синцем). Хочу сказати, якщо раптом знадобиться впізнання, хоч це було і давно, ми готові взяти у цьому участь”, – розповідає Юлія Косарева.

Вона ж додає: “Ще одна з матусь з дому Тимошенко 13-а, розповідала, що хотіли на її сина напасти (він взагалі другокласник), пішла заступитися за нього і вони оточили її. Каже злякалася не на жарт, і якби не проходила знайома, невідомо як би це закінчилося. Ось так. Навіть поруч з будинком уже страшно гуляти”.

Наразі невідомо, чи відкрила поліція кримінальне провадження за фактом нападу на дитину. Але “Громада Київщини” слідкує за розвитком подій.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539