Слід забудовників: чому газети в Київраду везуть з Вінниці?

0

У їдальні Київради розкладені газети “Київ.org”. Їх помітили журналісти “Громади Київщини”. Примітно, що надруковані ці газети тиражем 2 000 примірників на вінницькій типографії. Вже вийшло сім номерів. Редакція вирішила з’ясувати, що це за газета і чому її везуть з вінниці таким лімітованим тиражем.

У друкованому виданні йдеться про те, що міський голова Віталій Кличко говорив в Давосі про підтримку України. Текст – предрук з офіційної сторінки Кличка.

На другій сторінці йде позиція забудовника Ростислава Мельника – президента будівельної компанії РІАЛ.

“На останній 4 сторінці бачимо новину про те,. що на програму безпеки дорожного руху Києва хочуть витратити за 4 роки понад 2 млрд грн. Те, що добре звучить для прес-служби для киян може мати вигляд марнотратства. Нормальна людина не вимірює успіх влади кількістю витрачених коштів, її цікавить результат”, – коментує журналіст Руху ЧЕСНО Сергій Огородник.

Засновником газети є ГО “АНТИКОРУПЦІЙНИЙ ГРОМАДЯНСЬКИЙ РУХ “УКРАЇНА-ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР”. Власниками ГО є Олег Кожанов і Сергій Сільванович.

Повний тезка Сергія Сільвановича внесений в реєстр адвокатів міста Києва.

Олег Кожанов значився керівником ВАТ “КИЇВСЬКИЙ ДРІЖДЖОВИЙ ЗАВОД”, яке наразі ліквідовано і замість нього виросли забудови – ЖК “Львівський квартал”.

Адреса заводу була вул.Глибочицька,13. Зараз це і адреса редакції “Київ.org” і адреса “Львівського кварталу”.

Повні тезки Сергія Володимировича Сільванова і Кожанова Олега Юрійовича в 2018 році працювали керівниками ТОВ “Львівський квартал” в різні періоди.

Хто відповідальний за випуск газети “Київ.org”

Згідно сайту “ОПЕНДАТАБОТ” Олег Кожанов і Сергій Сільванович також в різні періоди 2018-го працювали директорами ТОВ “ЕНРАН-ФАВОРІТ”. Серед засновників ТОВ є Геннадій Луценко.

Цікаво, що відповідальний за випуск газети “Київ.org” є повна тезка Луценко Геннадія Володимировича. Основний вид діяльності
ТОВ “ЕНРАН-ФАВОРІТ” є купівля та продаж нерухомого майна.

За адресою Глибочицька,13 зареєстроване ТОВ “МІА”, директором і кінцевим бенефіціаром значиться повний тезка Луценко Геннадія Володимировича.

Повний тезка Луценко Геннадія Володимировича суміщає керівництво в таких підприємстах.

Окрім того повний тезка Геннадія Володимировича Луценко є засновником і керівником ГО “ОБ’ЄДНАННЯ “САМОПОМІЧ” Дніпровського району м.Києва

Олег Спорников, голова Дніпровської організації, ситуацію пояснює так:

“Три роки тому невідомі люди зареєстрували в Дарницькому та Дніпровському районах ГО “ОБ’ЄДНАННЯ САМОПОМІЧ”. Богдан Назаренко, який очолює Громадську раду при КМДА, займався реєстрацією цих організацій.”

Де друкують газети “Київ.org”

Надрукована ця газета на вінницькій газетній друкарня ТОВ “ПРЕС КОРПОРЕЙШН ЛІМІТЕД”, яка належить згідно сайту YOU CONTROL Олександру Човгану (42,6%), Руслану Тарадайко (43,1%), Ігору Бурко (6,9%) та ін. Ігор Бурко виконує функції керівника.

Олександр Човган є президентом медіакорпорації RIA – це газети (RIA, RIA+), сайти 20minut.ua в чотирьох областях України (Вінницька, Житомирська, Тернопільська та Хмельницька), а також тематичні портали Auto.ria.ua (автомобілі), Dom.ria.ua (нерухомість), RIA.ua (оголошення), Avia.ria.ua (пошук авіаквитків) тощо.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539